Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Люблинець: оголосили конкурс на посаду директора Центру культури та дозвілля

18:04 11.11.2017
2006

Управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Люблинецької селищної ради оголосило конкурс щодо призначення на посаду директора комунального закладу «Центр культури та дозвілля Люблинецької територіальної громади».

Від кандидатів вимагають вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше чотирьох років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки, – повідомляється на сайті Люблинецької громади.

Особа, яка бере участь у конкурсі на посаду керівника закладу культури має подає такі документи:

 • заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
 • автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по-батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
 • копії документів про вищу освіту (у разі подання документів особисто) або копії документів засвідчені у встановленому законом порядку;
 • копії документів, що посвідчують особу та ідентифікаційного номера (у разі подання документів особисто) або копії документів засвідчені у встановленому законом порядку;
 • два рекомендаційні листи, складені в довільній формі;
 • мотиваційний лист у довільній формі;
 • проекти програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Прийом документів та формування конкурсної комісії проводиться упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу з 9 листопада по 8 грудня 2017 року.

Документи подаються в управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Люблинецької селищної ради, за адресою:смт. Люблинець, вул. Незалежності, 7.

Конкурсний відбір проводиться в два етапи:

І етап – конкурсна комісія розглядає документи, подані кандидатами на посаду керівника закладу культури, на відповідність кваліфікаційним вимогам, результати розгляду невідкладно повідомляються кандидатам електронною поштою чи іншим засобом зв’язку, зазначеним в автобіографії.

ІІ етап – конкурсна комісія проводить співбесіду з кандидатами на посаду керівника закладу культури, під час якої заслуховує публічні презентації проектів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається спеціалістом з кадрової служби управління гуманітарної сфери Олексюк Валентиною Михайлівною.

Звертатися за адресою: смт. Люблинець, вул. Незалежності, 7, тел. 56-7-54, е-mаіl: [email protected]

;
Коментарі

Прохожий

19:14 11.11.2017

Директора школи вже вибрали!

Люська з Вербки

20:06 11.11.2017

Та вони в Люблінці подуріли. Їдьте в Дубову до Паши-Шрека він навчить вас як потрібно вибирати директора клубу. В нашому селі провів конкурс дуже просто! Назначив синочка, випускника ПТУ №5 завклубом і все. Мама-доярка передком заробила посаду синочку. Директор школи подруга доярки спить і пиячить з Козаком. Все схвачено!!! За рік проведуть 4 заходи - завклуб працює, відділ культури хвалить, в газеті пишуть, а клуб як не працював так і не працює. Ось і всі вимоги до цієї посади. Працювати треба передком, а не дипломами.

Реально

20:15 11.11.2017

Хто більш заплатить той і виграє. Скоро Новий рік грошей в громади "як кіт наплакав"а покласти в кішеню можна.

До Люськи

22:45 11.11.2017

А чого ти забула про Рому-космоса? Де його носить?

До реального пацана

22:47 11.11.2017

Їдемо в Зелену, гроші там!

т

09:13 12.11.2017

Тут конкурс як на міністра, а якзо серьозно, то це все фігня, того шо все давно вже схвачено і заплачено , а це просто око замилення перед людьми

До т

07:59 13.11.2017

"Риба гніє з голови!" І яку культуру оці "працівникі від культури" дадуть майбутньому поколінню українців? В таій країні страшно жити.

19 серпня
Сьогодні
Вчора
17.08.2018
16.08.2018
15.08.2018
14.08.2018
Топ оголошення
 • Продам
 • Куплю
 • Здам
 • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин