У Ковелі працівниця суду стала жертвою шахрая

14 Листопада 2017, 16:11
2885

Секретар Ковельського міськрайонного суду Елеонора Бургела хотіла зробити ремонт, але натрапила на шахрая.

Чоловік взяв гроші, мовляв, дуже треба, але ремонт так і не закінчив.

Про це Елеонора Бургела написала на сторінці «Ковель Life» у Фейсбук.

«Потроху тягну ремонт. Знайшла хлопця Дениса на відкоси. Ціна- як по всьому Ковелі- 100 грн кв.м. Прийшов. Почав робити. Почав дуже гарно. Залишилося доробити на другий день. Взяв гроші, бо дуже треба йому…ну і все. Я б теж більше не прийшла. Трубки довго не брав. Потім пообіцяв стовідсотково прийти», – йдеться у дописі.

Жінка зазначає, що на шахраїв потрапляє не вперше.

«Знову зайнятий, прислав після 20 дзвінків, що прийде через тиждень», – зазначає потерпіла.

Коментарі
14 Листопада 2017, 18:25
то розірви з ним укладений договір )))) і через суд нехай заплатить неустойку )))))))))))))
14 Листопада 2017, 18:54
Ой,<br/>А чому так мало коментарів ?
14 Листопада 2017, 19:01
Голосно звучить- працівниця суду. так і скажіть- звичайна секретарка. Згадується один анекдот- прибиральниці аєропорту Бориспіль запропонували перейти на іншу роботу. Ага, зараз -відповіла вона. так я вам взяла й кинула авіацію.
14 Листопада 2017, 20:33
вона працює не секретаркою, а секретарем відділу організаційно-документального забезпечення діяльності та інформатизації Ковельського міськрайонного суду
14 Листопада 2017, 20:38
І що? Порошенко з Кіндером на прийом записуються?
14 Листопада 2017, 21:40
Доярка теж називається - ОПЕРАТОР МАШИННОГО ДОЇННЯ, ну то й що?
14 Листопада 2017, 22:26
а в чому проблема? Працівниця суду, то ж все оформлено згідно закону, договір і т.д. Все офіційно. Подавай позов.
15 Листопада 2017, 10:47
Дайте номер картки банку куда гроші скидувати вам допомогу, бо мабуть ви обанкротились, а шахрай нігадяй ібо нема чого гроші давати кому попало!
15 Листопада 2017, 10:59
Хлопець Денис - красава . Коли судді і їх округа кидає народ , то ми терпимо, потерпіть і ви. Бажаю вам &quot; захистити &quot; свої права у цьому суді, як ми захищаємо. Про результати будь-ласка повідомте, люблю читати гумор.!
15 Листопада 2017, 21:19
Вангую: захистить постраждала свої права (якщо захоче).
19 Листопада 2017, 12:21
Читайте уважно чистосердечне зізнання Елеонори Бургели : &quot;Взяв гроші, бо дуже треба йому…ну і все. Я б теж більше не прийшла&quot;. Цікаво: чому теж не прийшла б? Які можуть бути притензії до Дениса після таких слів? Може тут криється інша причина і Денис ніякий не шахрай ?