У будинку ковельчанина знайшли обладнання для нарковиробництва

14 Листопада 2017, 17:31
7033

Учора, 13 листопада, поліцейські спільно зі співробітниками СБУ виявили в будинку 28-річного мешканця міста Ковель засоби та речовини, котрі могли використовуватися для виготовлення наркотиків. 

Про це повідомляється на сторінці «Поліція Волині» у Фейсбук.

Під час огляду будинку правоохоронці виявили різноманітне обладнання, яке ймовірно використовувалося для виробництва наркотиків. Зокрема, зокрема, в ковельчанина вилучили скляні мірки, колбу, термометр, шприци, фасувальні пакети, а також пакунки із жовтою та білою кристалічним речовинами. Вилучені предмети та речовини направили в науково-дослідний експертно-криміналістичний центр при МВС.

За фактом незаконного виробництва, виготовлення, зберігання, наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів слідчі розпочали кримінальне провадження за ч.1 ст.309 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання обмеженям волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк. Проводиться досудове розслідування.

 





 

Коментарі
14 Листопада 2017, 20:32
Яке життя у нас гнусне! Самогон варити не можна - менти приїдуть і брагу випють, наркоту приготовиш - відберуть і в турму посодют. Роботи нема ні тобі ширнутись і забутись, ні повеселитись! Котів з собаками на чебуреки та біляші зараз пустимо. Ніякої демократії! Тепер, що однією бульбою давитися?
14 Листопада 2017, 23:19
Краще бульбою давитись та самогонкою заливатись чим наркотою колотись. Так що нне рівняй Х..й з пта самогон це наше, нація від цього виживе. А наркоту треба викорінювати.
14 Листопада 2017, 23:26
ну шо містер Уайт попався сучара?
14 Листопада 2017, 23:50
Наркоту менти кришують. Тому активно знищують самогон, щоб на наркоту переключались!(((
15 Листопада 2017, 03:26
В Білорусії за виготовлення від 7-ми років ув'язнення!
15 Листопада 2017, 07:51
Краще б Антонюків на дачах контролювали, а то із дачі притон зробили, проїхати на свою городину не реально, наркоманюги на автівках на проїзді постають і докликатись їх неможливо, або ж сидять в машинах, а очі в їх та вирази обличчя, страшне.....І в поліцію ми звертались, і у відповідь тиша.....
15 Листопада 2017, 10:06
Знову чернівецькі цигани
15 Листопада 2017, 10:47
позор ковельським поліцменам на чолі з керівником!!!! а толку що викрили???? саме цікаво, чи щось зміниться у поліцменів??? вони нічого ніколи не робили і не будуть, чекають всього на блюдечках поки їм підскажуть - де і хто, а самі розкрити факт ніколи не знайдуть і не внюхають. Це наглі і бидлячі служителі поліції які кришують ціле місто наркоманів, самогонщиків. Здасть на селі хтось дядька який не весілля запарив і тішаться. А самі ж ту самогонку пєте.... В р-ні "Черьомушки" навпроти зупинки магазину "День і ніч" наркоквартира, де вже десятки років Боря торгує наркотою, постоявши на зупинці стільки надивишсяяяяя як іде торг, а поліція катається на машині. Та кришуєте ви його, і не пніться що ви поліцаї щось робите ГАНЬБА ПОЛІЦІЇ м.Ковеля!!!!!!
15 Листопада 2017, 12:08
Боря давно під мусорами ходить