Дружину екс-радника мера Ковеля у суді захищає колишня суддя

14 Листопада 2017, 18:00
6337

Судовий розгляд у Ковелі позову ковельчанки Інни Конащук (на фото, дружини екс-радника мера міста Юрія Конащука) до депутата Ковельської міської ради Ірини Роїк (фракція «Солідарність») про захист честі, гідності та ділової репутації знову «провалився».

Перше судове засідання мало відбутися 28 вересня, але того дня була сесія міської ради, а цього разу Ірина Роїк не змогла прийти до суду, бо перебуває на стаціонарному лікуванні у кардіологічному відділенні Ковельської центральної районної лікарні.

Інну Конащук захищає адвокат Єлизавета Агеєва, яка тривалий час працювала заступником голови Ковельського міськрайонного суду. Ірину Роїк представляє Галина Артюшенко, яка є секретарем громадської ради при Ковельській міській раді і нещодавно представляла інтереси депутата міськради Галини Стасюк, яка судилася з міським головою Олегом Кіндером через «кнопкодавство» на сесії.

Справу розглядає суддя Петро Бойчук. Засідання проходило у його кабінеті. Єдиним глядачем був голова депутатської фракції «УКРОП» у міській раді Ігор Пініс. Сторони заявили, що не мають відводу суду. Єлизавета Агеєва сказала, що позов треба обов’язково слухати за участю Ірини Роїк. Інна Конащук її підтримала. Такої ж думки була і Галина Артюшенко. За словами судді, йому хотілося швидше розглянути справу, але можливості такої немає через об’єктивні причини.

Отож, судове засідання головуючим перенесено на 14 годину 30 хвилин 10 січня 2018 року. 

Коментарі
14 Листопада 2017, 20:35
На дуєль і дишлами відстоювати правоту!
14 Листопада 2017, 21:45
Інна Конащук і честь- поняття несумісні. Як, власне, і совість. Якщо б мала хоч краплину честі і совісті, то прибрала б свого павільйона.
14 Листопада 2017, 21:56
А що Конащук уже не радник Кіндера ? Виходить Інка доскакалась? Страшно навіть уявити як тепер Конашуку живеться. Напевне бьються кожен день.
14 Листопада 2017, 22:12
Роїк як на сесії рота не закриває а як на суд все по накаттаному .Одіяло хоч взяла?
14 Листопада 2017, 23:04
Я тимчасово не радник. Повернусь в радники через 2 місяці. Так треба...
15 Листопада 2017, 00:55
Вангую: Інна суд виграє
15 Листопада 2017, 01:26
Артюшенко навіть освіти немає юридичної , ото знайшли адвокатку....курцям на сміх
15 Листопада 2017, 01:27
Артюшенко навіть освіти немає юридичної , ото знайшли адвокатку....курям на сміх
15 Листопада 2017, 02:23
Хіба в канащучки є честь і гідність? надіється що адвокат агеєва порішає як колишня суддя? ясно що сили нерівні , але захищати канащучка не має чого , бо честі , совісті і гідності в неї ніколи не було , давно моль трахнула.
15 Листопада 2017, 10:04
Вже за все хороше соратниця Сашки Долара мала б здохнути
15 Листопада 2017, 12:46
А що через 2 місяці Конащучка порозумніша. Та від вас в Білому домі вже скоро як від чумних будуть шарахатись. Бо ви обоє неадеквати і від вас у людей одні проблеми
15 Листопада 2017, 15:38
З ОГЛЯДУ НА СПРАВУ ПРО "КНОПКОДАВТСВО"АРТЮШЕНКО ТАМ НЕ ДЛЯ ЗАХИСТУ, А ДЛЯ ТОГО ЩОБ "ПРОВАЛИТИ" СПРАВУ.
15 Листопада 2017, 16:21
На 100% згідний з попереднім .
15 Листопада 2017, 17:33
ви собі вангуйте ... спостерігайте... а роїчихи викручуватись не потрібно, тому і адвокат їй також як пяте колесо до воза.
15 Листопада 2017, 18:04
рішення у цій справі покаже яка честь і гідність у судді.
15 Листопада 2017, 19:40
А в чому конкретно полягала образа честі позивачки Конащук , її гідності та ділової репутації. Що вже там Роїк на неї таке сказала.
15 Листопада 2017, 21:14
Хтось вірить у те, що Артюшенко зможе переспорити Агеєву?
15 Листопада 2017, 21:45
Трохи часу і терпіння та крапки над" і" будуть розтавлені . А Артюшенко ще всім носа втре!!!!
15 Листопада 2017, 21:48
Колишній чоловік Агеєвої обіцяв відірвати їй бошку
15 Листопада 2017, 22:24
Інна Конащук вже виграла цю справу
15 Листопада 2017, 23:39
Дурень думкою багатіє.НУ-НУ.
16 Листопада 2017, 02:35
Все що Конащук нацарював піде прахом
16 Листопада 2017, 12:47
А на чому базується така впевненість?
16 Листопада 2017, 16:12
кому обіцяв відірвати бошку Агеєвій чи Артюшенко ?
16 Листопада 2017, 16:27
А справді кому саме?
17 Листопада 2017, 01:05
не Агеєвій і не Артюшенко. Конащучці, щоб башляла нормально.