Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Ковельчанин оригінально описав калюжу, що знаходиться на вулиці В'ячеслава Чорновола

14:00 15.11.2017
1466

Колишній голова Ковельської районної ради Ігор Верчук оригінально описав калюжу, що знаходиться на вулиці В'ячеслава Чорновола у мікрорайоні Сільмаш.

«Якщо будете підходити до площі, то, вірно, на час зупиніться помилуватися видом: на ній є калюжа, дивовижна калюжа! єдина, яку тільки вам вдавалося коли бачити! Вона займає майже всю площу. Прекрасна калюжа! Будинки і будиночки, які видали можна прийняти за копиці сіна, обступивши навколо, дивуються красі її», – це Микола Гоголь писав про Миргород ХІХ століття, зазначив Ігор Верчук у дописі на своїй сторінці у Фейсбук.

«Певно, що в багатьох містах і селищах теперішньої України є такі знамениті калюжі. Має й Ковель такі. Одна така красуня є на вулиці В'ячеслава Чорновола. Ну геть такісінька, як у Гоголя. Там ще крім калюжі багнюка по коліна впродовж всієї вулиці. Мешканці якось бредуть, де ж дітись. До міського голови ходили, та болото від того ніде не ділось .

Все б то якось було, коли б вулиця не носила імя історичної особистості сучасності Героя України В'ячеслава Чорновола. Ставлення до знакових постатей визначає рівень політичної свідомості.

Хоча політичні орієнтири, чи їх відсутність у міських владців, це окрема тема розмови, а вулицю необхідно привести до належного стану вже», – написав він.

Коментарі

До бувшого

14:25 15.11.2017

Любіть Батьківщину такою як вона є на чолі з Юлькою і не забудьте добавити приправу з БПП.

Теперішній

14:59 15.11.2017

А на фото Ігорок так виляпався в баюрі, що на себе став несхожий!

Перевалка

22:06 15.11.2017

А що говорити про дороги в р-ні *ПЕРЕВАЛКИ*( Ковель-2), 10 метрів спочатку, 10 в кінці доброзвісний відсів, середина порожня, хоча по звітам *засіяно* повністю, факт в наявності( перевірено)

Житель в. Кутузова

13:50 17.11.2017

Ви колись чули про дорогу нежиття у ковелі? Хлопці ,що були на сході України ,забувають що вони вже на заході, коли їдуть на роботу по вул. Кутузова. Уся дорога не українізованої вулиці має мальовничиú ямково-холмистиú вигляд. Коли їдеш у маршрутці по ціú вулиці твіú хребет відчуває навантаження космонавта у центрифузі, твої вуха чують лаúливу мелодію обурення шофера,котриú через день щось клепає і ладнає у свому транспорті. А які екстримальні відчуття отримують велосипедисти ,коли розгинають погнуті колеса, коли ці бідні люди ,обхляпані брудом ,шукають у забутіû Кіндером дорозі, відвалені деталі свого вєліка.
Жителі вул. Кутузова готують лижі, тому що перевізники один за одним відмовляються ламати одиниці автопарку, а місцевиû депутат міської ради не шукає правдивих висновків ,а всіх собак з автодорожників перекладає на перевізників. Ось вам твір на тему - дорога нежиття село Ковель. Автор негоголь

Житель в. Кутузова

13:59 17.11.2017

Для тих хто не в курсі дивна вул.кутузова має вигляд букви -ц-.тобто 2 паралельні вулиці ,з різних заїздів поєднуються в одну яка ûде далі перпендикулярно. Ті дороги об'єднано в одну вулицю ,мабуть за однаково жахливим зовнішнім виглядом

18 жовтня
Сьогодні
Вчора
16.10.2018
15.10.2018
14.10.2018
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин