«Моральні виродки»: ковельчанин показав «срач» біля комп'ютерного клубу

15 Листопада 2017, 18:00
5354

Ковельський адвокат Геннадій Півень поділився фотографіями сміття, яке залишають після себе відвідувачі комп'ютерного клубу.

«Ось такий, даруйте на слові, «срач» розвели відвідувачі комп'ютерного клубу «Arena», що по вул. Косачів, 8 нашого міста! Адміністратор вказаного закладу на будь-які зауваження не реагує, мовляв не він же смітив, а його клієнти...

Цікаво тільки, чи є якась влада у цьому місті, яка здатна навести лад, чи залишається лише сподіватись на силу фейсбуку...», – написав він на своїй сторінці у Фейсбук.

 


 

Користувачі мережі у коментарях пишуть, що  власник будівлі міська рада. Стоїть на балансі РЖКП № 2. Однак, там «не встигають прибирати за такими моральними виродками».

Коментатор Ігор Михайлович, зазначає: «Не вирішити цю проблему переговорами, тільки висилити цей нарко-притон. Діти у відкриту розпивають алкоголь. Жах!» і на доказ цього додав фото.

Зрештою, Геннадій Півень повідомив, що планує підготувати заяву у компетентні органи. Залишиться лише зібрати підписи для закриття комп'ютерного клубу.

 

1

Коментарі
15 Листопада 2017, 20:15
там ще один притон під назвою ювін є. ввечері горілка рікою тече, благо - закусь під боком і сісти є де. як і старші так і школота тянуть пивко, не особливо криючись... ау, поліція, коли порядок буде хоча б в центрі міста?!!!
15 Листопада 2017, 20:33
Півник завжди чесний був скотина.
15 Листопада 2017, 21:04
А чому в минулому часі?
15 Листопада 2017, 21:06
згідно статуту міста кожен підприємець заключає угоду з ЖЕКами про надання послуг по прибиранню і вивезенню сміття. У цьому випадку відомо що підприємець уклав таку угоду з РЖКП 2. Тому потрібно запитати у памідорихи, чому там такиц срач.
15 Листопада 2017, 22:01
згідно ЯКОГО статуту міста? будь ласка, по-подроднєй, пожалуйста....
15 Листопада 2017, 22:02
АХ ну сколько можно мусор калюжи нет культуры секса клуб закрыть сделаць уютное<br/>гнездышко обратится за содестывием к Товстыге мачо красавчик Андрейка подсобишь<br/>ЦЬОМ
15 Листопада 2017, 22:11
номер рішення міськради чи виконкому і дата прийняття - СТАТУТУ міста
15 Листопада 2017, 22:16
Зверніться до начальника Добробуту чи ЖЕКу і він вам покаже книжечку в якій все написано як з ким на яку суму укладаються угоди з підприємцями, підприємствами, різними закладами.
15 Листопада 2017, 22:30
Гєна правильно каже, що треба навести лад. Правда, забуває сказати, що він є одним з співвласників будівлі по Косачів,8.
15 Листопада 2017, 22:46
Прибирання цієї території здійснює одне РЖКП, а вивіз сміття інше РЖКП. З останнім проблем немає, а з прибиранням всі орендарі та власники даної будівлі мають проблеми. Реально чисельні скарги нічого не дають, а даний бардак задовбав!!!
15 Листопада 2017, 23:30
А кому належить цей заклад? Там є господар чи ні і хто він ? І невже таке гарне місто перетворювати на смттесклад де розмножуються віруси , мікроби,
15 Листопада 2017, 23:30
А кому належить цей заклад? Там є господар чи ні і хто він ? І невже таке гарне місто перетворювати на смттесклад де розмножуються віруси , мікроби,
15 Листопада 2017, 23:46
Товстига, коли заставиш памідориху виконувати свої обов&quot;язки? Поставив на блатне місце, не можеш примусити її, то йди прибирай сам.
16 Листопада 2017, 00:08
И Шотландский стрелок и Ирландский матрос<br/>Каждый хочет ЛЮБВИ
16 Листопада 2017, 12:42
Такі горе клуби треба брати на контроль торгують без ліцензіі пивом різними чортіками можливо і раркотою тому там кругом такий бардак
16 Листопада 2017, 12:43
Такі горе клуби треба брати на контроль торгують без ліцензіі пивом різними чортіками можливо і наркотою тому там кругом такий бардак
16 Листопада 2017, 12:43
Такі горе клуби треба брати на контроль торгують без ліцензіі пивом різними чортіками можливо і наркотою тому там кругом такий бардак
16 Листопада 2017, 12:53
Головне, що я всі помідори визбирала. А на інше не підписуюсь.
16 Листопада 2017, 16:29
Кажуть, що Радчук сам не може вже їх здихатися! Недарма кажуть пусти свиню під стіл.