Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Кияна: пішохідну зону перекрило повалене дерево

09:47 16.11.2017
791

Ковельчани обурилися з приводу того, що на вулиці Кияна в Ковелі вчора спиляли дерево на тротуар, що стало перепоною для пішоходів.

Про це у мережі Facebook повідомила Iryna Kistenyuk.

«Як можна так просто на пішохідну зону повалити дерево!? Може й задумка була гарна, але виконання як завжди. Я з дитячим візком змушена виходити на дорогу, або переходити на інший іншу сторону. Своїми силами зрушити не змогла. Це так облагороджують вул. В. Кияна (Ватутіна) для людей?» ‒ ідеться в її дописі.

Коментарі

Економічна доцільність

09:51 16.11.2017

То кіндер з Бойком пиляють дерева для котелень а порахують газ

Мешканка В. Кияна (Ватутіна)

10:22 16.11.2017

Повністю з Іриною згідна. Ці дерева лежать з початку цих задуманих робіт, і якщо я не помиляюсь 2 тижні, а той більше я вже намагаюсь їх обходити. А цією дорогою щодня в школу та зі школи в садочок та з садочка ходять наші дітки, які вимушені йти по дорозі, Господаря немає. Всім все одно. Тай шкода мені інвалідів, яких у нас по вулиці доволі багато, і мам з візочками для яких не обладнана наша догрога, немає спусків, є гарні бордюри. Спробуйте перейти дорогу з дитячою коляскою по дорозі яка йде з с.Вербки в бік магазину Інесса......., і нажаль таких гарних бордюрів у нас є дуже бангато по вул.В. Кияна (Ватутіна). Шкода що ці тротуари з гарними високими бордюрами не подорозі нашим чиновникам. Майже щодня на вулиці В. Кияна (Ватутіна) зустрічаю маму яка змушена переносити інвалідний візок через дорогу, а це повірте не є легко.Але у неї немає виходу, і вона змушена це робити.А спробуйте пройти на тротуарі біля НЗК на повороті щоб не перебігати той тротуар. Там калюжа на калюжі невже там не можна нічого зробити????????????????????????????Там душ можна приймати щоразу як переходиш Це гарне місце біля калюжі не можна перейти, там тебе машина обхляпає з ніг до голови і ти вимушений бігти.А цією дорогою щодня в школу та зі школи в садочок та з садочка ходять наші дітки,

Красти не вмію - заздрю злодію

10:51 16.11.2017

Коли вже деревяна гілкочка застрягне в Бойка в горлі?

Вербка

20:14 19.11.2017

Не кияна, а Ватутіна. Ніхто нову назву не вживає, то й ви не бикуйте. Батьки і то були проти такого дурного перейменування.

17 жовтня
Сьогодні
Вчора
15.10.2018
14.10.2018
13.10.2018
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин