Ковельчанки бальзаківського віку в кафе обматюкали інших відвідувачів

16 Листопада 2017, 16:46
фото, надіслане очевидцями 6455
фото, надіслане очевидцями

В одному з кафе міста Ковеля компанія жіночок святкувала ювілей подруги. Випивши певну кількість спиртних напоїв, почали «врубати» на телефоні музику і, незважаючи на оточуючих, продовжували «вабити» своїми музичними смаками інших відвідувачів.

На зауваження та прохання вимкнути телефон, який тріщав і заважав спілкуватись людям за сусіднім столиком, дами бальзаківського віку вмить розпочали «давити катком»…

Суперечка із сусіднім столиком тривала добру годину, з нецензурними словами та криками: «У мене грошей стільки, що затаскаю по судах». Зухвала компанія вийшла з кафе, не оплативши рахунок. Аргументували це тим, що «мені зіпсували свято».

На виклик до закладу прибула патрульна поліція, яка вже не застала ювілярку. Невідомо, чи знайшла її потім поліція, але на другий день вона прийшла до кафе і розрахувалася за застілля. Авторка надісланого до нашого видання фотознімку стверджує, що їх обматюкали «базарники».

«От кожному хаму треба говорити, шо він хам, і тоді щось поміняється», – казав культовий український співак Кузьма «Скрябін».

Коментарі
16 Листопада 2017, 19:08
Я ЦІХ СУЧОК ЗНАЮ
16 Листопада 2017, 19:16
Бидло всюди буде бидлом, натуру не сховаєш ))) і судячи з фото ті "баришні" вже давно вийшли з бальзаківського віку
16 Листопада 2017, 19:21
вік жінки від 30 до 40 років (за іменем французького письменника XIX ст. Бальзака, у творах якого біль­шість героїнь такого віку) <br/>А тут вже далеко не бальзаківський вік.
16 Листопада 2017, 19:51
Тупорила худоба післябальзаківського віку. Що зробиш....... Клімакс.......
16 Листопада 2017, 20:04
бальзаківського віку )) автору статті мабуть рочків так 8-11. То він і вважає що жіночка &quot;бальзаківського віку&quot; то якась стара совдеповська рапуха )))
16 Листопада 2017, 20:17
А там Косцьовята не було?
16 Листопада 2017, 20:59
Бальзаківський вік – це скільки? Це завжди було 35 років, 40 років в часи Бальзака рахувалися старушками ні для чого не потрібні. Це зараз жінка в 50 може виглядати як в 30, а тоді не те життя було! Але природу не обдуриш і після 40 починається перша хвиля клімаксу і пошла жара. Що дамочки і продемонстрували! В цей перід вони чудять, руйнують сімю, гуляють, пиячать. Через 2 роки це з ними закінчилось і якщо мізки стали на місце здивовано думають: А що це зі мною було? Як повернути все назад, а пізно поїзд життя зробив гудок і залишив її край дороги нікому не потрібною. Ось така романтика!
16 Листопада 2017, 21:20
Приглашаем Дамочек до себе Научимо культуре общения А у Андрейки Товстиги день рождения<br/>Вітаем у нас всє запали на тебе це любов
16 Листопада 2017, 23:45
Це наша жіноча біда. В мене так дві подруги життя поломали. Чоловіки пішли до інших жінок жити, діти розбіглися і тепер вони сидять в своїх хоромах одні. Пити почали! А дівчата були хороші і освіту гарну мали, а життя загубили.
17 Листопада 2017, 01:32
та &quot;забаньте&quot; того хворого на всю голову старого муд@к@, щоб він не cунув більше сюди свого носа!
17 Листопада 2017, 01:36
То якісь бабусі з будинку пристарілих
17 Листопада 2017, 02:04
Це колись була &quot;жіноча біда&quot;, а зараз це низька культура жінок які не бережуть своє здоровя. Відчули, що щось з вами не так і бігом до лікаря а він вам пропише лікування і жіночки вернуться до нормального життя. З чоловіками, якщо вони втікли, буде складніше. Якщо вони одружені - все, назад не повернеться, а якщо ні, то треба переконати, що це було тимчасове помішання розуму в звязку з перебудовою організму. Вони це зрозуміють і може пробачать та вернуться в сімю. Жінці знайти чоловіка значно складніше ніж чоловікові і як правило майбутнього в них нема, кращого вона вже не знайде. А якщо він в неї був ще й з головою та руками таких розберають дуже швидко. Пишу те , що бачу в своїй практиці. Бережіть себе жінки, вам ще жити та жити, і тільки сімя для вас порятунок!
17 Листопада 2017, 10:12
Деградация мужского населения Украины безвозвратно завершилась это видно даже в коммент<br/>Женщины в Украине прекрасны в любом возрасте на них все держится я один но я ЛЮБЛЮ<br/>ВАС ВСЕХ
17 Листопада 2017, 11:10
То мої тьотки
17 Листопада 2017, 11:34
А ти в Гільдії Казанових записан і курси підвищення кфаліфікації в Липинах пройшов, диплом отримав?
17 Листопада 2017, 13:17
Фамілії в студію!
17 Листопада 2017, 13:58
Мы же вместе были забыл брат забыл деградация
17 Листопада 2017, 14:13
На тобi. Бери. Безкоштовно! ..... ,,,,,,
17 Листопада 2017, 18:05
Ну, читаючи коментарі, цензура -<br/> далеко не всім знайома. А судити за свідченнями лише однієї сторони, зовсім безглуздо, це ніби на суді лише з прокурором і без адвоката. Нас там не було, а коментарів жіночки не давали.. Знаючи наш народ, ще не відомо, хто перший створив конфліктну ситуацію.
17 Листопада 2017, 19:45
Напилась і не пам`ятаєш? Та й чорт з ним!))) Треба було йти в &quot;Наше місто&quot;. Базарники там гуляють! А наверху є нумера, зняла Казанову і відпочивай!
17 Листопада 2017, 20:34
Щоб потім після тих Казанов лікуватися? Сам йди туда.
17 Листопада 2017, 22:17
В них грошей стільки що вони той суд куплять І на мою думку це все брихня
18 Листопада 2017, 12:25
В мене подруга перший раз розвелась в 25 років, а вдруге в 44! Що це з нею?
18 Листопада 2017, 14:15
Народилась недоношеною. Це нічим не лікується.
18 Листопада 2017, 18:07
&quot;Цікавий&quot; : Матвейчук та Єгорова
18 Листопада 2017, 20:41
До &quot;чорного&quot;, а далі що?
18 Листопада 2017, 22:14
Нічого, просто знаю сусідку.
18 Листопада 2017, 22:25
Заспокойтесь! Жіночкам помішали відсвяткувати, вони покинули цей заклад в якому не змогли їм забезпечити нормальний досуг. Ранком прийшли і розрахувались! Кримінала ніякого нема, аморалкі також. Все гарно було б якби персонал грамотно спрацював. Подивіться на себе пянізних як ви себе ведете!
19 Листопада 2017, 23:24
Це не жіночки, а корови з хутора, термін &quot;бальзаківський&quot; можуть сприйняти як образу, подумають, що від слова &quot;бальзам&quot;.
20 Листопада 2017, 01:51
До &quot;іншого прохожого&quot; а ти з якого хутора сам.