Злодій, який обікрав магазин у Люблинці, палив речові докази на балконі

17 Листопада 2017, 16:36
9752

Учора волинські поліцейські затримали двох жителів селища Люблинець Ковельського району, котрих обґрунтовано підозрюють у скоєнні напередодні вночі крадіжці товарів із місцевого магазину на понад 15 тис. грн.

За фактом крадіжки, поєднаної з проникненням у приміщення, слідчі проводять досудове розслідування, – повідомляють у прес-службі поліції Волині.

У середу, 15 листопада, до поліції із заявою про крадіжку звернулася жителька райцентру. Вона повідомила, що вночі невідомі злодії обікрали продуктовий магазин у селищі Люблинець. Зловмисники пошкодили двері закладу й викрали з приміщення продукти харчування, тютюнові вироби, мобільний телефон, а також 15 тис. грн.

Поліцейські оперативно вийшли на слід крадіїв і провели санкціоновані обшуку за місцем їх проживання. Під час одного із обшуків 35-річний правопорушник зачинився в помешканні й на балконі багатоповерхівки почав спалювати речові докази та викидати їх з квартири на вулицю.

Поліцейські затримали за підозрою в скоєнні крадіжки з магазину 25 та 35-річних жителів селища й помістили їх до ізолятора тимчасового тримання. Викрадене майно вилучили.

Відомості слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.3 ст.185 ( крадіжка, поєднана з проникненням у приміщення) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до шести років. Проводиться досудове розслідування.

1





 

Коментарі
17 Листопада 2017, 20:13
Дебіли Не вмієте вкрасти-то не лізьте
17 Листопада 2017, 23:49
Спасибі міліції що посадили цих ідіотів нагуляних, щеб суд дав би ним по десять років!
18 Листопада 2017, 00:45
Слухай ти ідіотка,дивися но бо міліція нечяянно дізнаєтся шо в тебе чоловік барига. Якому треба сидіти а не людей травити а ти наркоманка притрушана подумай про дитину свою
18 Листопада 2017, 00:47
ти дічь посована .дивись щоб тобі не дали.бо не вигребеш.
18 Листопада 2017, 00:52
А ти пакупатєль в баригі?
18 Листопада 2017, 00:53
Таку наркаманку і шмару як ти ше треба пошукати
18 Листопада 2017, 00:54
Там взагалі постанова на обшук була по підозрі на обкрадання перукарні, а коли вдома нічього з відти невиявили і небуло ніяких доказів стосовно тієїж самої перукарні, вдома знайшли тількі кілька блоків цигарок,кілька шоколадок,жуйкі та декілька бутилок алкогольних напоїв. Ніхто навіть не виясняв звідки вони а ці всі речі опечатали та позабирали як тількі &quot;ПІДОзРУ&quot;що ці речі іє викрадені з якогось там магазину,хоча ні заяви ні ніякої постанови на це небуло. А хлопців просто позабирали та посадили в СІЗО. <br/>Так як по обшуку небуло винайдено ні одної зацепкі,а тількі взагалі інші підозрілі їм речі. Іх мусили допитати і відпостити під підписку про невиїзд.
18 Листопада 2017, 00:58
Ооооооооооооо ну якшо хтось на це відзвався то підозри недаремні!<br/>Дівчинко тобі передавали привіт
18 Листопада 2017, 01:00
Ти в першу чергу дивись за своїми поступками та чоловіком своїх. А інших судити ти явно не вправі<br/>Хто...хто но не ти
18 Листопада 2017, 01:02
Договоришся шо за свої слова будеш відповідати.<br/>А залишити маленьку дитину без батька совісті в тебе вистачило<br/>Дивись бо така доля і тебе чекає
18 Листопада 2017, 01:13
Ахах блін. Писали одній людині і весь цей час думали шо вона відповідає, а вияснилось шо двоє переписуємось)) ахахаха<br/>Ну ми то знаємо кому це мало бути
18 Листопада 2017, 01:15
Да.ти мала даєш.а та красавіца напевно пойме що це їй
18 Листопада 2017, 01:17
Хай дивиться щоб її чоловіку 10 не дали
18 Листопада 2017, 01:21
Якшо точно вияснится шо вона має до цього пряме відношення<br/>Повірь...зробится так що і вона теж залишится(наркоманка) сама з дитиною, а він поїде до хлопців і то поїде надовго
18 Листопада 2017, 01:25
А це вияснитися .полюбом
18 Листопада 2017, 15:49
ВЕСЬ КОВЕЛЬ ЗНАЄ, ЩО ЗЯТЮ ПОГРАБОВАНОЇ ПІДПРИЄМНИЦІ В ЛЮБЛИНЦІ ДАЛИ ЯЩИК СИГАРЕТ, ЩОБ ТОЙ МОВЧАВ, ЯК НАВОДЧИК. <br/>А ВИ РОЗКАЗУЄТЕ, ЩО ТАК ЗВАНІ &quot;ІНШІ ПІДОЗРІЛІ РЕЧІ&quot; (СИГАРЕТИ,АЛКОГОЛЬ, ЖУВАЧКИ) НЕ МАЮТЬ ВІДНОШЕННЯ ДО ПОГРАБУВАННЯ.<br/>БІГТИ ПРИЙДЕТЬСЯ, ЧИ ЗАЯВУ З ПРОВИНОЮ ?
18 Листопада 2017, 19:43
кому там что ненравится,можем и к тебе наведатся ведь ты переживаешь за терпил.Бедных необкрадуем.
18 Листопада 2017, 19:49
ну что вы там обсасуете???это делится надо а если нет то мы забераем сами.Может у кого-то лишние деньги есть или здоровье???лутше молчите чем коментируете сами незная что.
18 Листопада 2017, 22:38
То хай зятя закривають як наводчика
19 Листопада 2017, 02:31
Як це так що весь Ковель знає ппо якогось зятя,якшо навіть в Люблинці за це незнають. Зато Ковель веесььь<br/>І взагалі вздьорнуть ще міліцію,за цю статтю в інтернеті. Доказів немає, є тількі &quot;підозра про викрадення&quot;<br/>А заголовок в статті &quot;ЗЛОДІЙ ЯКІЙ ОБІКРАВ МАГАЗИН&quot;<br/>Це питання ще піднімется на суді
19 Листопада 2017, 03:23
http://youtu.be/MYCHoKELGKw
19 Листопада 2017, 09:30
Хлопці ідьте в Дубове там паша-ШРЕК і рома-КОСМОС, в них є що вкрасти. Вони давно вже громаду грабують.
19 Листопада 2017, 15:57
А нащо палили докази, та викидали через вікно якщо це куплене вами?
19 Листопада 2017, 16:38
Людина має право робити зі своїми речами що хоче
19 Листопада 2017, 21:35
Це люди стараються, трудяться шоб отакі сволочі які ничого не хочуть робити, считають себе розумнішими за других, а нашо напрягатися пахати зранку до ночі, прийшов вкрав і думає скотина шо розумніший за всіх. А шоб там поздихали в тій тюрмі злодюги проклятиї
19 Листопада 2017, 22:53
дивись щоб тобі ті прокльони не вернулись і вилізли боком.вони за своє будуть відповідати.
20 Листопада 2017, 01:00
А пожежна що приїхала, картошку тушити?
21 Листопада 2017, 19:52
Ці ресі він палив,тому що в нього була раніше судимість, і всі добре розуміли що якшо його візмуть то взагалі повісятт на його все що відбувалось в Люблинці. Тут навіть розбиратись ніхто небуде,міліції аби скоріше закрити справу. Слідчий навіть перед судом,подав клопотання про те щоб суд був закритий,тому що знав що буде дуже багато питань через які його можуть відстронити від цього діла!!!! А ви так само немаючи ніякіх достовірних фактів,осуджуєте (можливо) не в чьому не винних людей! Якщо вони винні то вони мають понести покарання.... А якщо ні???? Суто через те що знайшли вдома багато шоколадок та цигарки і тим більше в людини була судимість то можна садити і вішати все на кучю????