Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Ковельські поліцейські розповідають школярам про права дітей

10:25 19.11.2017
740

Протягом місяця ковельські поліцейські проводитимуть у навчальних закладах лекції на тему «Конвенція ООН про права дитини».

Такі заходи проводяться спільно з представниками служби у справах дітей, відділу пробації та центром безоплатної правової допомоги, – повідомляється на сторінці Ковельського відділу поліції у Фейсбук.

З метою виховання правової культури учням розповіли про історію та основні положення Конвенції ООН про права дитини, зокрема, про право на життя, піклування, турботу, достатнє та здорове харчування, право на освіту, медичну допомогу та інші права, які забезпечують нормальний фізичний та духовний розвиток.

Також правоохоронці розповіли, що у законодавстві права дітей відображені у статтях Сімейного, Цивільного та Кримінально-процесуального кодексу, а також у законі «Про охорону дитинства».

«Завдання такого заходу – роз’яснити , що навіть у малих дітей є права, і ніхто не може їх порушувати», – зазначив старший інспектор ювенальної превенції Ковельського відділу поліції Юрій Кузьмук.


Коментарі

хаха

11:43 19.11.2017

мусара самі опущені і майже не мають ніяких прав, можна прямим текстом нахєр послати і воно піде з опущеною башкою, а вони про права чиїсь розказують

мусор

21:05 21.11.2017

Найголовніше право дітей - можливість поїхати в Гейросоюз. У Франції накінець-то прийняли важливий закон, який дозволяє вступати у статевий звязок з дітьми від 13 років. Це демократично.

20 жовтня
Сьогодні
Вчора
18.10.2018
17.10.2018
16.10.2018
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин