У Ковелі жінка шантажувала свою знайому її інтимними фотознімками

20 Листопада 2017, 09:22
Фото: ілюстративне 11462
Фото: ілюстративне

До Ковельського відділу поліції надійшла заява громадянки, до якої зателефонувала знайома з вимогою перерахувати їй на банківську картку одну тисячу доларів США, інакше погрожувала розповсюдити фотознімки інтимного характеру, на яких зображена заявниця.

За вказаним фактом слідчим відділенням було розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні, відкритого за ч. 1 ст. 189 КК України (вимагання), що карається обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий термін.

Потерпіла розповіла, що біля тридцяти років знайома з одним чоловіком та трохи менше часу знає його дружину, яка почала вимагати у неї гроші, висловлювати погрози, демонструвати її інтимні фотознімки за допомогою мобільного додатку «Watsup», надсилати на телефон повідомлення з образами. А одного ранку шантажистка надіслала скріншоти, створених нею сторінок у соціальній мережі «ВКонтакте» та на сайті знайомств «loveplanet», розмістивши там фотографії оголеної знайомої, всупереч проханням останньої цього не робити.

Ковельський міськрайонний суд своєю ухвалою надав дозвіл поліції на тимчасовий доступ до документів, які перебувають у володінні оператора мобільного зв’язку. Слідство триває.

Коментарі
20 Листопада 2017, 12:16
доблядувалась, сучка. та за таку таємницю штуки зелених ще й мало. а мужик чмо, раз не міг владнати цей конфлікт. він звичайний опущений пітух після цього
20 Листопада 2017, 12:43
Та вони всі - і дружина, і той пітух, і його дурнувата коханка - лопатою із-за повороту йоб....ті.
20 Листопада 2017, 14:34
Дивись так на себе голу!!! Нащо фоткатись? А як фоткаєшся, то не соромся
20 Листопада 2017, 15:02
Фотки в студію!
20 Листопада 2017, 15:15
Синьеры Сеньериты и Сеньерины Доны и Донны<br/>Покидаю Ваш не очень гостеприимный город Да Здравствует моя солнечная Венеция<br/>Желаю Вам Мира Любви и соответственно Благополучия <br/>Ваши женщины Восхитительны Дети прелестны Больше секса потому что все что Вы делаете руками<br/>уродливо GRACIAS HASTA LA VISTA
20 Листопада 2017, 15:22
Щоб ти там втопився разом з своім палаццо і Гондельєро<br/><br/>СКОТИНЯКА
20 Листопада 2017, 16:25
Свій десять років не просихає Куми ще гірші імпотенти кончені<br/>Казя соничко вернись
20 Листопада 2017, 16:51
30 років терпів прошмандовку - чи то цап, чи то олень...
20 Листопада 2017, 16:59
Впізнав! 7 років назад я цю прошмандовку мав. Це ж валька саковська вона всім дає!
20 Листопада 2017, 17:47
Ну ти Гришка і кончений<br/>Люди добрі він мене трахав <br/>Та коли ти останній раз міг то ще Попов радіо не ізобрєл
20 Листопада 2017, 20:12
Поскільки Попов радійо ніколи не ізобрєтал, то Гришко ніколи не міг. А ось інші...
20 Листопада 2017, 21:04
За пляшку пива і взад і вперед!
20 Листопада 2017, 21:23
Та то зовсім не Валька
20 Листопада 2017, 21:23
Та то зовсім не Валька
20 Листопада 2017, 21:25
То блондинесте чмо
20 Листопада 2017, 21:26
&lt;p&gt;А на вигляд про неї і не скажеш що така [НЕЦЕНЗУРНА ЛЕКСИКА]!!!&lt;/p&gt;
20 Листопада 2017, 22:23
Як я зустрічалась З Марконі то він сам утвєрждав шо радіо ізобрєл Попов<br/>Та ладно приходь от тонко випросив Інтєлектуал
20 Листопада 2017, 23:19
Та не важливо там Валька-Олька! Трагедія в тому, що розпалась щастлива шведська сім`я! Аж сльози навертаються від цієї трагедії.
21 Листопада 2017, 00:06
А хто сказав що розпалася?
21 Листопада 2017, 00:07
А хто сказав що розпалася
21 Листопада 2017, 00:07
А хто сказав що розпалася
21 Листопада 2017, 00:10
А хто сказав що розпалася
21 Листопада 2017, 00:13
А хто сказав що шведська сім'я розпалася
21 Листопада 2017, 00:14
Шантаж!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21 Листопада 2017, 00:14
Шантаж!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21 Листопада 2017, 00:16
Постраждала коханка подала позов на жінку
21 Листопада 2017, 00:42
Щаслива шведська сім'я
21 Листопада 2017, 00:42
Щаслива шведська сім'я
21 Листопада 2017, 01:21
Який ще в дідька інтим? Стара курва-ропуха, з шахни трупний запах, зморщені цицьки, шкура висить на пузі... Геронтофіли ви, аднако...
21 Листопада 2017, 12:24
Що ж то за &quot;мужики&quot; пішли, що розповідають про те , з ким мали інтим?!?!?!
21 Листопада 2017, 21:21
Так навіщо ти даєш всім, хто просить і не просить? Треба хоч трохи в людях розбиратись і стримувати іноді свою похоть.
22 Листопада 2017, 09:52
Забю гада
22 Листопада 2017, 13:20
Рогами???
22 Листопада 2017, 14:56
Поки сука не схоче, кобель не скоче! Всіх не переб,єш. Почни з неї.
22 Листопада 2017, 22:12
А я завжди хочу. Такі в мене гени. І якщо зріжеш роги, то нові швидко виростуть.
23 Листопада 2017, 22:08
Це не гени, це скаженство...!