У Ковелі на маршрутках починають встановлювати пристрої GPS-моніторингу

21 Листопада 2017, 11:02
5582

Міська влада підписала договір із ТОВ «Дозор Україна», яке виграло тендер виконавця послуг з провадження єдиної міської системи диспетчеризації та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування у місті Ковелі.

«На минулому тижні було підписано договір з фірмою «Дозор» і ми вже приступаємо до встановлення тих GPS-датчиків. Були підписані перші договори з перевізниками», – інформував на апаратній нараді у мерії начальник відділу економічного розвитку та торгівлі Михайло Долінський.

«Від радості пригали до потолка?» – іронічно спитав міський голова Олег Кіндер, маючи на увазі перевізників.

«Не все так можна сказати», – відповів Михайло Леонідович.

«Там не доїде, там… Ми скільки говорили за той ФОК (фізкультурно-оздоровчий комплекс на вулиці Відродження, – ред.), щоб доїжджали. Вони там наоборот, взяли розвернулися і все. І останній рейс можуть не зробити. А зараз все буде фіксуватися і нікуди вже наліво-направо він не поїде. В часі, по графіку і по тих зобов’язаннях в договорах», – критикував перевізників мер міста.

Михайло Долінський також зазначив, що у його відділі приступили до масштабної перевірки пасажиропотоку.

«Звернулися до депутатів, щоб нам допомогли, до активістів. Ну, щось депутати нам так не дуже… Створена група. Приступили до цієї роботи. Об’єм дуже великий, але маємо це зробити, щоб орієнтуватися, що робити, може щось поміняти з тими маршрутами», – зауважив він. 

Коментарі
21 Листопада 2017, 13:41
Цікаво<br/>А якщо маршрутка простоїть на переїзді з другого ковеля 5-10хв<br/>Тоді йому що робити???<br/>Чи воно його за це будете штрафувати ????<br/>Смисл цих навігаторів???<br/><br/>На ФОК вокзальні маршрутки просто не встигають через потік машин в місті і також дороги(заводська, і також від Будьмо до ФОКа)<br/>А вот маршрутки які ідуть із незалежності вони би встигали бо вони на сільмаші роблять відстій до 5 хв
21 Листопада 2017, 13:46
і шоб контролювалась інфрмація скільки пасажирів зайшло. А ще краще введіть талони на проїзд а в маршрутках компостери. Зайшов, прокомпостував талончика і кинув в ящичок біля водія. Водій в кінці рейсу талончики здав в бухгалтерію і все. Не будуть верещати, що мало заробляють і не будуть на карман бабло класти.
21 Листопада 2017, 14:08
Ще б туалети на кінцевих встановили. На сільмаші всі дерева за кінцевою зупинкою пообсцикали.
21 Листопада 2017, 14:38
Якщо пнрнвізники не слухають мера і роблять по своєму ( не доїжають до кінцевої зупинки ФОК - транспортний цех Сільмаш ) то це говорить тільки про одне. Гріш ціна такому меру. Перевірка пасажиропотоку? А сенс? Що мер не знає що місто Ковель - це не саме маленьке місто, і пасажиропотік великий, і маленьки мікробусики з дозволеними тільки сидячими пасажирами з цим пасажиропотоком просто не справляються. Чому мер нічого не робить для того , щоб містом почали їздити нормальні повнометражні автобуси.?? Чому разом з Укр транс безпекою не робить рейдів технічного стану цих мікроздрипків , які абволютно не годяться для міських перевезень пасажирів і не відбирає ліцензій??? А GPS??? Можна звичайно , тільки який в них сенс?? Просто гроші з міського бюджету на вітер , тільки й всього
21 Листопада 2017, 15:56
Дуже добре що розпочинають вводити GPS Буде можливість знати за скільки буде маршрутка.
21 Листопада 2017, 16:57
дуже прикро що влада нічого не робить з безвідповідальними перевізниками які сьогодні виходять в рейс, взавтра не виходять (це я про маршрут 2а Незалежності - Сільмаш через Черняховського) ні вчора ні сьогодні не було. І ВСІХ ВСЕ влаштовує
21 Листопада 2017, 17:08
Слава КіНДЕРУ<br/>Ото я розумію тих куркуляк перевізників візьмуть за причинне місце <br/>Будуть знати як наживатися на пільговиках
21 Листопада 2017, 17:18
Лекторат вибиріть мене мером<br/>Молока не буде горілка на шару під кожен дім євроавтобус тоже на шару<br/>Землю селянам Заводи робочим Воду матросам<br/>Перевізникам пільговиків і велику дулю
21 Листопада 2017, 17:47
Шоб було видно через який час буде маршрутка<br/>Потрібно ставити екрани на кожній зупинці <br/>Будьмо, козацькі , ринок <br/>Сільмаш 1, гап, технікум, вопак , салют, даринка, швейна , 3 школа, 5 школа, вокзал і так далі
21 Листопада 2017, 19:04
кльово бля!!!
22 Листопада 2017, 14:59
А на 21 маршрут Водоканал-ДОК поставте, а то їм все мало й мало.
22 Листопада 2017, 15:26
Квиточки квиточки 21 століття на дворі<br/>Кожному в вухо кліпсу з магнітним кодом і ніякого налу Упрацюючих автоматом із зарплати<br/>у пенсіонерів з пенсіі І абсолютний облік Всі щасливі
23 Листопада 2017, 02:50
Був свідком ситуації в маршрутці:Пасажир показав посвідчення Учасника бойових дій &quot;АТОВЦЯ&quot; я думаю, бо ще відносно молодий. У водія відповідь в грубій формі: &quot;У мене уже два пасажира безплатних - платіть або виходьте&quot;. Пасажир відповів що водій не прав, у Києві і Львові він їздив безоплатно і спитав водія прізвище його і господаря маршрутки. Водій звичайно на запитання не відповів і послав подальше в &quot;БІЛИЙ ДІМ&quot;.<br/>Питання: <br/>1.Чому немає вивішено в маршрутках &quot;Правила перевозки пасажирів?&quot;<br/>2.Чому немає даних про водія маршрутки або &quot;бейжика&quot;на грудях як в літаку вони є в стюардес і пілотів?<br/>3.Хто господар маршруту і маршрутки? <br/>І на кінець пасажир на слідуючій зупинці вийшов,бо водій пригрозив, що дальше не поїде
23 Листопада 2017, 04:00
Я відповім так. А який дурень дозволив в Ковелі приватизовувати автотранспортне підприємство АТП 10706??? А якщо й вже дозволили і понабирали в комунальні пасажирські перевезення часних ізвозчиків , то чому їх не контролюють??? Ви спитайте в того дурнуватого мера Кіндера, чому він не не підключає укртрансбезпеку, і не проводить жодного рейду і не відбирає ліцензії в перевізників , які обнагліли вже в край. Скажіть чому в Києві Укр пас транс це є державне комунальне підприємство?? А ви ще питаєте вому в водіїв цих Ковельських мікроздрипків бейджиків нема. От того і нема що Кіндера треба розумним мером замінювати. Я на Ваше питання відповів?????
24 Листопада 2017, 11:50
Було б непогано, якби зробили сайт на якому б відображалось місцезнаходження транспорту разом з фільтрами по маршруту. Люди самі могли б контролювати де знаходиться маршрут і скільки транспорту на маршруті.