Помер банкір і екс-депутат Ковельської міськради Геннадій Федчишин

21 Листопада 2017, 12:55
9875

Сьогодні вранці у Ковелі помер банкір і колишній депутат Ковельської міської ради Геннадій Федчишин.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук 21 листопада повідомила секретар Ковельської міської ради Віра Федосюк.

«Не стало ще однієї хорошої людини - депутата Ковельської міської ради V скликання Геннадія Федчишина. Спочивай з миром. Нехай земля тобі буде пухом...», – йдеться у дописі.

З власних джерел нашому виданню стало відомо, що Геннадій Федчишин помер вранці у поліклініці.

Геннадій Іванович Федчишин народився 29 лютого 1964 року. Проживав у Ковелі. Був депутатом Ковельської міської ради (2006-2010 рр.), працював начальником Ковельського відділення «Райффайзенбанк-Аваль».

 

5

 

Коментарі
21 Листопада 2017, 15:47
Щирі співчуття дружині, донькам, батькові
21 Листопада 2017, 16:19
Дуже шкода, співчуваємо<br/>Ще в п&quot;ятницю розмовляли і бачились у банку...
21 Листопада 2017, 16:30
Один із найпоряднішіх банкірів .Ковелю є кого втрачати , дуже жаль. Щирі співчуття родині. Вічна пам&quot;ять покійному.
21 Листопада 2017, 17:10
Спи спокійно, друже.<br/>Вічна тобі память! Тебе буде не вистачати.<br/>Сімї і близьким співчуття.
21 Листопада 2017, 17:24
Дуже дуже шкода. Хороша людина. Вічна пам‘ять. Сім‘і співчуття.
21 Листопада 2017, 17:42
Скорбимо
21 Листопада 2017, 17:45
Искренне соболезнуем родным и близким. Ещё один Человек с большой буквы ушёл в Вечность... Покойся с миром...
21 Листопада 2017, 17:52
Генадій Іванович був надзвичайною людиною,він любив людей,любив життя,він був мудрим і з великим магнетизмом. Він умів розставити пріорітети і умів дати слушні поради,до нього ішли за порадою і допомогою не тільки як до начальника а в першу чергу як до чуйноі ,розумноі людини. Ще довго не загоіться рана втрати Великоі Людини.Нам дуже Вас не вистачатиме.Щиро співчуваєм рідним...
21 Листопада 2017, 18:24
Геннадий Иванович, земля Вам пухом , Вечная память . Соболезную родным , близким , друзьям .
21 Листопада 2017, 18:45
Бог забирає кращих. Дуже шкода. Пішла з життя Людина з великої букви. Хай земля Вам буде пухом. Співчуття дружині Раїсі та донькам. Спочивайте з миром Геннадій Іванович.
21 Листопада 2017, 20:01
Геннадій Іванович надзвичайно порядна,чуйна,мудра Людина.Ми втратили самого Найкращого Начальника! Тяжко змиритись з такою втратою! Щире співчуття рідним!
21 Листопада 2017, 21:44
Щирі співчуття родині і близьким . Таких людей одиниці в цьому світі . Спочивай з миром .
21 Листопада 2017, 22:49
Господи Боже, прийми душу хорошої, доброї людини. Це шок... ше такий молодий...
22 Листопада 2017, 12:11
Вічна пам'ять і вічний спокій. Я щаслива, що знала тебе і спілкувалася. Ніколи не забуду всього, що ти для мене зробив. Нехай земля тобі буде пухом, а ангели співають райських пісень. Співчуття Раєчці та донькам.
22 Листопада 2017, 13:50
Щирі співчуття рідним і близьким. Велика втрата для ВСІХ.<br/>Словами не можна передати всю біль і печаль. Як страшний сон. Вічний спокій його душі. Пам'ять про нього буде в наших серцях.