У центрі Ковеля знесуть «страшні» дерева і зроблять дорогу з одностороннім рухом

22 Листопада 2017, 09:18
8827

Ковельський міський голова Олег Кіндер вважає, що на вулиці Олени Пчілки біля дороги треба знести «страшні» дерева. Цю ідею він озвучив на апаратній нараді, коли його «комунальний» заступник Андрій Товстига доповідав про бруківку, яку викладають в центрі міста.

«Андрій Володимирович, подивіться по Олені Пчілки, може, варто оці позносити дерева, з правої сторони «йдуть» до МТМО? Вони, саме перше, і страшні, і все рівно, коли будемо благоустрій робити аж сюди під стоянку автомобільну, оскільки плануємо односторонній рух», – сказав мер міста.

«Олег Олексійович, ми їх будемо зносити в наступному році. Вже планується в нашій проектній документації розширення дороги про знесення дерев», – повідомив пан Товстига.

«Ну, дивіться. Зверніть просто увагу. Може, з одної сторони, ви і праві, щоб вже як будемо корчувати дерева, то ще й тротуар зацепимо, тому може нехай він і постоїть», – мовив Олег Кіндер.

Як вже повідомляло наше видання, 9 листопада у Ковелі розпочато реконструкцію мереж водопостачання та водовідведення на відрізку вулиці Олени Пчілки – між вулицями Незалежності та Богомольця. З міського бюджету на це спрямовано 1 мільйон 400 тисяч гривень. Підрядником є «Ковельводоканал». У наступному році планується розширення проїжджої частини цієї вулиці, капітальний ремонт дороги та облаштування автостоянки біля центральної районної лікарні. 

Коментарі
22 Листопада 2017, 11:36
Немають з Бойком чим палити
22 Листопада 2017, 11:39
Вже всі кущі порізали під виглядом благоустрою
22 Листопада 2017, 13:32
Які ті дерева. Колись зрізали похоже. То зверху ніби ціле. А всередині гниле аж чорне. І дорогу правильно треба розширити. Бо машини до лікарні як постають то проїхати неможна дальше.
22 Листопада 2017, 13:52
центр взагалі має бути Зеленою Зоною. Руху не повинно бути зовсім. Як Поліщук в свій час зробив- заложив бруківкою вул. Калініна і став бульвар Л. Українки. Всю дорогу від Аркану до Пошти застелити потрібно. Або висадити дерева. По перше дешевше буде гнилі каналізаційні труби виймати, по друге центр міста не буде небезпечним для дітей і дорослих, які прогулюються парком. У анс кончана архітектура, що не може спроєктувати гарний вигляд міста. Теж саме потрібно зробити й з привокхалкою Висадити квіти замість стоянки, облаштувати фонтани і сквери.
22 Листопада 2017, 14:39
В Ковелi в безвiтряну погоду ,сто!ть постiно сморiд , особливо вранцi..?А дерев ,,легенi мiста,, все меньше i меньше . А в онколoгiи дiтей все бiльше i бiльше. Це що геноцид вiд мерii?
22 Листопада 2017, 15:01
А часом ідея посадити нових дерев не відвідала "світлу голову" міського голови? Тільки посадити нормальних саджанців а не тих дворічних чахликів які завжди садять. Бо з такими темпами вирізки дерев як зараз через декілька років тіні в місті не буде.
22 Листопада 2017, 15:22
Треба як у Сингапурі:1 дерево пі час будівництва чи ремонту зрізав, а посадити і виростити до певного віку мусиш 5 - і все за свої гроші.
22 Листопада 2017, 16:23
Бойко - санітар міста. Він всі гнилі (і не гнилі) дерева спалить, газ зекономить, мульйони в кишею покладе. Справжній господар!
22 Листопада 2017, 17:37
На кутузова всі страшні дерева зрізали а дороги так і не зробили, питається нащо дерева піввікові було зрізати? Дороги все одно не роблять ...
22 Листопада 2017, 21:52
Я чомусь думаю, що ті дерева заважають новозбудованому ТЦ)))) для стоянки місця немає!!!!<br/>Так що не для швидких допомог і не для людей і лікарні мер старається. <br/>А якщо дерева страшні - зріжте, але на їх місці одразу посадять нові!!!!
22 Листопада 2017, 22:24
Розвалити ТЦ.Всеодно збудований за гроші виручені від продажу спирту
22 Листопада 2017, 23:52
істину глаголєш.
22 Листопада 2017, 23:53
істину глаголєш.
23 Листопада 2017, 00:23
а кривые елки в центре на новый год украсят и не на что смотреть неужели наши детки не заслужили на лутшее
23 Листопада 2017, 12:16
доколє мічурінська катєльня штинятиме зранку і до вєчора??!!! вдома собі тоже цим топиш??? ще торфу навези, а потім і кізяків каровьячих, дебіл!!!!!
23 Листопада 2017, 12:57
вирізання дерев в місті це геноцид по ковельськи. Вміють тільки &quot;квітки&quot; садити під прицілом фотокамер.
23 Листопада 2017, 12:58
А що скаже громадська рада?! Чи теж матимуть вигоду як зріжуть дерева і зроблять стрянку? <br/><br/>Ви просто уявіть!!!!! Як швидка допомога проїде через ту кляту стоянку?!!! Один паркується інший виїжджає???
23 Листопада 2017, 13:12
Односторонній рух по вул. О.Пчілки &quot;прискорить&quot; доїзд швидкої до помираючого пацієнта...
24 Листопада 2017, 11:35
Згідно вимог медичної &quot;реформи&quot;з нового року швидка допомога не буде виїжджати до осіб із проблемами тиску,високою температурою та ін.Буде їздити лише парамедик, а не лікар,який не буде надавати допомогу в повному об&quot;ємі , а буде лише доправляти людину до лікарні(якщо буде кого ...) . Такщо рух швидких не буде дуже жвавим, тому варіант із стоянкою для ТЦ більш реальний.
24 Листопада 2017, 14:16
Будуть парамедики на своїх автомобілях і на своєму пальному... Привозитимуть пацієнтів на швидку. Тільки навіщо? Якщо хворий без свідомості і без грошей в кишенях, його ніхто не прийме...
04 Грудня 2017, 20:06
Місто вже і так голе, набережну зону і в центрі, де був пляж , і на Володимирській, - зруйнували дерева продовжують вирубувати...нікого не питають, жителів міста ніхто не чує. Вул.Грушевського в районі стадіону , ресторану КОВЕЛЬ спустошили,ні одної деревини, ні кущика...Сморід від викидів машин і літом і зимою...Але ніхто цих коментарів не чує і читає. Вічним керівникам господарських і виконавчих служб міста , мерії все пофіг.... Їм аби більше дерев знищити.
04 Грудня 2017, 20:09
А з вулиці Павлова та в районі роддома,що зробили на зиму? Ні пройти, ні проїхати...Де це такі ґазди в місті беруться.