Комунальному підприємству в Ковелі купили бульдозер більш ніж за мільйон

22 Листопада 2017, 14:50
5033

У Ковелі через нагальну виробничу потребу для комунального підприємства «Добробут» придбали бульдозер Т-170.

На це з міського бюджету виділено 1 мільйон 300 тисяч гривень. Спецтехніку відразу доправили на полігон  твердих побутових відходів, де вона і буде працювати, – повідомляють у прес-службі Ковельської міської ради.

Оглянули трактор перший заступник міського голови Михайло Гетьман та заступник Андрій Товстига.

Директор «Добробуту» Ігор Михалевич розповів: «Бульдозер  необхідний для того, щоб проводити підгортання на сміттєзвалищі. Також він одночасно буде трамбувати відходи. Ми давно чекали на оновлення автопарку. Машина, що була задіяна для цих потреб, відслужила своє. Останнім часом ми несли значні витрати на її ремонт. Тому дякуємо депутатам міської ради, що зрозуміли наші проблеми і виділили необхідні кошти».

За словами керівника, купили бульдозер після повного капремонту. «Побували на підприємстві, яке і виконувало роботи. Пересвідчились, що працюють  там якісно і професійно.  Є гарантія. Та і нова така спецтехніка є дуже дорогою. Провели чимало консультацій, порадились зі спеціалістами і обрали, на нашу думку, найоптимальніший варіант», – зазначив Ігор Михалевич.





 

Коментарі
22 Листопада 2017, 17:02
<p>Бульдозер Т-170.00 после капитального ремонта.- 420 000 грн.<br /> непогана різниця</p>
22 Листопада 2017, 17:41
Ммммда... Чого їздили на підприємство яке виконувало кап ремонт??? Гроші возили в торбі чи забирали?
22 Листопада 2017, 17:48
Можна бульдозер і за 68500 грн. на олх купити .....тільки після якого саме капремонту і якого року випуску????
22 Листопада 2017, 18:50
Мабуть жовтою фарбою пофарбували і назвали кап ремонт. Подивимося скільки на ремонт після кап ремонту наступного року виділять грошей. Дивлячись на тих хто їздив перевіряв думаю це був "найвигідніший" лот.
23 Листопада 2017, 00:08
https://www.olx.ua/obyavlenie/prodam-buldozer-t-170-00-posle-kapitalnogo-remonta-IDwgC7k.html#6f04be71d5<br/>В Ковелі всі тендери куплені, виродки!
23 Листопада 2017, 08:13
В Киеве прохожие напали на водителя, который заблокировал своим BMW проезд автобусу и семи трамваям. Видео<br/>В Киеве возле станции метро &quot;Лукьяновская&quot; 21 ноября напали на водителя, который припарковал свой BMW посреди дороги и заблокировал проезд для автобуса и семи трамваев. Видео инцидента без звука опубликовали на странице сообщества &quot;Киев Оперативный&quot; в Facebook. &quot;Водитель просто пошел в супермаркет. Так вот, когда людям надоело ждать полицию – они устроили небольшой самосуд&quot;, – сказано в подписи к ролику. Прохожие вытащили мужчину из салона автомобиля и повалили на землю. ТАК БУДЕ Й НАШИМ БИДЛОМ, ТИМ БІЛЬШЕ ЩО Є БУЛЬДОЗЕР
23 Листопада 2017, 11:47
ДОПОМОЖЕМО ВСІМ СПИРТО-МЕНТОВИМ МОРДАМ
23 Листопада 2017, 13:38
Новий Mercedes-Benz GLC коштує 1 350 000 грн. а 1 300 000 грн - це 50 000 доларів. Ндаааа...
23 Листопада 2017, 16:21
з кожної покупкт машини чи трактора йде 30% відкату. Так що бажаю вдачі правоохоронним органам івивести аферистів на чисту воду.
27 Листопада 2017, 13:57
Т-170 за ціною Саterpillar(a)-круто!!!!