Ковельчан запрошують на жалобні заходи до Дня пам’яті жертв голодоморів

23 Листопада 2017, 15:04
2730

У Ковельській міськраді запрошують долучитись до жалобних заходів, що відбудуться 25 листопада біля меморіальної стели «Хрест пам’яті жертвам більшовицького терору» (вул. Міцкевича, біля НД «Просвіта»): 

о 15.30 год. розпочнеться мітинг-реквієм,
о 16.00 год. – хвилина мовчання, акція «Запали свічку», панахида за загиблими.

Також, у цей день просять приспустити державні прапори з траурними стрічками, обмежити проведення розважальних заходів.

Коментарі
23 Листопада 2017, 18:06
А щоб вам, кацапи, США та Європа влаштували затяжний голодомор!
23 Листопада 2017, 19:08
у вас є 13 шкіл, Технікум, медучилище. так що народу для показухи назбираєте багато.
23 Листопада 2017, 20:17
Придурки
23 Листопада 2017, 21:09
Поїдь і розкажи це в Ленінграді. Там твої побратими нацики намагались силою нагодувати людей, які протестували про сталінської сваволі.<br/> Хуяцький, ти дебіл у першому поколінні, чи твої два тата мали трипер перед зачаттям такого ідіота, як ти?
23 Листопада 2017, 21:15
Щось я збився з ліку. А на тій неділі, то що то було, не Голодомор? Чи то холокост, чи що? Треба було б список опудлікувати, яку трагічну подію коли СВЯТКУВАТИ. Бо ці заходи - це і є святкування. Задрали, що хоч придумують, аби людям мізки пудрити.
23 Листопада 2017, 22:19
Козломордий ти точно - жертва аборта!
24 Листопада 2017, 00:01
Точно. Козломорда жертва аборта старого бандерівця, якого силою витягли зі схрону через 20 років після війни. Був на 6 місяці вагітності після спільного переховування разом з бойовим побратимом.
24 Листопада 2017, 11:40
Повторю тобі словами твого ракомозкового задорнова: ти не псих, ти просто дурак!
24 Листопада 2017, 16:01
Повторю тобі словами вашого задньоприводного бандери: &quot;Мета життя людини — це наближення до Бога!&quot;<br/> Подаруйте радість українцям, чимчикуйте до Бога якомога скоріше, людли вже втомились від ваших революцій та мійданів, а хочуть ростити дітей і спокійно заробляти шматок хліба на СВОЇЙ землі, а не в ваших підарських побратимів на заході.
24 Листопада 2017, 16:20
Не тобі ананіз козломордий росказувати від чого люди втомились. Втомились вони від такого дебіла як ти! Іди краще бояришіка вмаж
24 Листопада 2017, 19:17
Мова йшла за людей. Ви такими не є, ви просто гавкучі пси.