«Таке відчуття, що підлога провалиться під ногами», – ковельчанка про умови в інфекційній лікарні

23 Листопада 2017, 17:00
5159

Ковельчанка Анастасія Серебрякова поділилась враженнями від умов інфекційної лікарні у Ковелі.

«Попали з дитиною в інфекційну лікарню. Просто жах, підлога таке відчуття, що провалиться під ногами, дири в стінах і в потолці, кран відпадає, смітника немає, зато вікна і двері пластикові, з крана лиш холодна вода, тепла не тече (надіюсь, що лікарі кращі чим умови в лікарні...», – пише жінка на сторінці «Ковель Life» у Фейсбук.

Користувачі мережі у коментарях відзначають, що в Обласній інфекційній лікарні у Луцьку ще гірші умови та радять попросити, щоб перевели на другий поверх, оскільки там «євроремонт» в палатах і всі умови. 

«Ми теж на перший поверх попали,то я сказала, що не буду тут лежати і почала питати за платну (палату), то перевели на другий поверх, там все нормально. Однозначно, просіться кудись, бо на першому жахливі умови», – пише Альона Якубович.

 

2




 

Коментарі
23 Листопада 2017, 19:12
Ти ще жаха не бачила. Найшла чого кіпішувати. Дирки в стінах хто поробив? Врачі? Такі самі й поробили мамаши. Крана хто скрутив? Медсестри? Отакі й покрутили. Видно на фоткі що ремонт роблять каналізациї. Вікна поміняли. Тепло стало. Зробили гарно наверху зроблять і внизу так само
23 Листопада 2017, 19:27
23 Листопада 2017, 19:34
Я лежала з дитиною на другому поверсі умови супер:євро ремонт,душ і туалет у палаті,меблі нові,гаряча вода постійно.Тільки деяких санітарок і медсестер замінити не завадило б,а то на посту рідко кого застанеш якщо не можеш встати кричи не кричи - хоть помри - не докричися.Санітарки як яка,то миють,то не миють,то претензіі ставлять що прибирати треба за них АБСУРД.
23 Листопада 2017, 20:15
А в неврологіі ще гірше...Там санітарки, як бАгіні ,не говорячи про медсестер!
23 Листопада 2017, 20:37
не правда що в неврології як богині їм там фатає роботи тяжкі хворі і мертвих вивозити
23 Листопада 2017, 22:34
тебе в олику відправити. о там побачиш що таке жах
23 Листопада 2017, 23:09
Ми з дитиною і зараз знаходимось на лікуванні в інфекційній лікарні, правда на другому поверсі, тиждень тому були на першому. Наші люди хочуть все і відразу, а ремонт в процесі, і з наступного року розпочинають на першому поверсі. Головне щоб вилікували, а умови можна стерпіти.
24 Листопада 2017, 01:40
Навіщо інфекцію з нєрвами ремонтувати? Так добре за тих совєтів було. І койки на пружинах, і криві рами віккон сифонили, приток свіжого повітря забезпечували, і аспірином з дімедролом всі хвороби за три дні виліковували...
24 Листопада 2017, 13:32
Правильно Носталь Гейко пишеш в олику її в олику. Там може дійде до її що писати таку гидоту не потрібно.
24 Листопада 2017, 14:23
Тільки в Олику! Бо в Ліпінах всі з розуму посходили і зайнялись ремонтом. Придурки, гроші пускають на вітер, нема на них Косцьовята...
25 Листопада 2017, 00:12
Косцьовят в Олиці поганяло. Так що тримайсь Серебрякова
25 Листопада 2017, 00:12
Косцьовят в Олиці поганяло. Так що тримайсь Серебрякова
25 Листопада 2017, 22:05
Чого наїхали!???.. висловила свою думку в перший попавший день з дитиною,де елементарних умов немає,брудно миють як небудь (а мала дитина збирає ту пилюку на підлозі і це так має бути?) я рахую що смітник розетки (робочі) і тепла вода щоб вмити дитину з темп.39. Має бути! А фото це підтвердження слів! Я була не в одній лікарні і тут умови мене добили бо гіршого я небачила і нетреба мене в Ліпіни посилати, все визначається в порівнянні!!!
25 Листопада 2017, 22:05
Чого наїхали!???.. висловила свою думку в перший попавший день з дитиною,де елементарних умов немає,брудно миють як небудь (а мала дитина збирає ту пилюку на підлозі і це так має бути?) я рахую що смітник розетки (робочі) і тепла вода щоб вмити дитину з темп.39. Має бути! А фото це підтвердження слів! Я була не в одній лікарні і тут умови мене добили бо гіршого я небачила і нетреба мене в Ліпіни посилати, все визначається в порівнянні!!!