Сина загиблого луцького АТОвця, який їхав з Ковеля додому, вигнали з маршрутки

25 Листопада 2017, 13:00
Дмитро з мамою та молодшою сестрою Софійкою 5306
Дмитро з мамою та молодшою сестрою Софійкою

Водій просто викинув хлопця з маршрутки, мотивуючи тим, що і так багато пільговиків їздить.

15-річного сина загиблого в АТО лучанина Сергія Гулюка вигнали з маршрутки «Шацьк – Луцьк». Про це на своїй сторінці у Facebook написала мама хлопця Юлія Гулюк. Жінка пише, що син Дмитро повертався з навчання додому, коли сталася прикра ситуація. Хлопець навчається у Ковельському військовому ліцеї.

Зі слів матері, Дмитро сів у маршрутку, попередньо придбавши нульовий квиток на касі вокзалу, і сплативши касовий збір.

Водій змусив дитину вийти, тягнучи хлопця за руки та вириваючи з рук наплічника. Водій жбурнув наплічника на сусіднє сидіння, і хлопец мусив вийти.

«Коментувати моральність цієї ситуації не буду та й не хочу... Зауважте навчається у ліцеї з військовою підготовкою. Майбутній захисник нашої Вітчизни», – пише Юлія Гулюк.

Вдова героя АТО сама виховує трьох неповнолітніх дітей.

 

На цю ситуацію вже встиг відреагувати голова Волинської ОДА Володимир Гунчик.

«Хочу попросити вибачення в родини Героя Сергія Гулюка за прикрий інциндент, що стався з його сином Дмитром. Вже дав доручення провести службове розслідування і притягнути до відповідальності як водія, так і перевізника. Нехай виховує своїх водіїв або відповідає за них. Ще раз вибачте, пані Юліє», – написав він на своїй сторінці у Фейсбук.

Коментарі
25 Листопада 2017, 15:50
Як з квитком можливо виграти людину? Квиток і в Африці квиток! Щось тут явно не чисто! Можливо ця дитина ще те бидло, яких зараз в такому віці просто "дохрена", і сама спровокувала цю ситуацію...
25 Листопада 2017, 16:31
От ти козломордий - це точно бидло ФСБешне!
25 Листопада 2017, 17:16
Це чмо пригожин закріпило своїх ольгінських тролів на наших сайтах, падло!
25 Листопада 2017, 17:39
а за "тоталітарного режиму" выйськовослужбовці користувались міським транспортом ( крім таксі) безкоштовно. Міжміське сполучення по документах теж безкоштовне. І Ніхто ніколи навіть і не чув щоб військовослужбовці вигнали з автобуса чи поїзда. Ганьба.
25 Листопада 2017, 17:45
так звіздуй в кацапську педерацію разом з горе-водієм, там тоталітарний режим процвітає
25 Листопада 2017, 17:52
нульовий квиток дійсно видається в цій ситуації винуватий перевізник та водій на певно власник маршруту дає усну вказівку не брати пільговиків у таких перевізників гунчик нехай забере ліцензію тоді другим буде неповадно .Дуже сумно та соромно що в державі робиться
25 Листопада 2017, 18:20
Напевно це не проста дитина<br/>І водій просто так би не вигнав
25 Листопада 2017, 18:35
Ти ще &quot;нульовий квиток&quot; в кацапську педерацію не взяв? Чи звідти звіздиш?
25 Листопада 2017, 18:54
так зроби в демократичному режимі щоб дітей героїв возили безкоштовно. Придурок. Гавкаєш тільки і всіх обзиваеє. ЧМО немите
25 Листопада 2017, 19:06
ти що пив, дебіл? піди проспись
25 Листопада 2017, 19:58
В мене є питання,а чому ніхто не має претензій до автостанції чому продали квиток за гроші,тобто взяли автостанційний збір,хай тоже квиток буде по нулях,чи це підприємство не виконує закони ,тим більше защо платити збір за бомжатню де куча циган та сморід в залі такий що не можна сидіти де куча клопів та тараканів? Чому всі камні летять тіліки в сторону перевізника та водія,так ситуація не приємна,то нехай всі пільговики добиваються щоб їм верталися гроші за проїзд кожному адресно при пред'явленні квитка та відповідних документів,і тоді побачиш як держава поверне
25 Листопада 2017, 20:00
Ця дитина тільки починає в ступати в доросле життя. Йому всього тільки 15 років.Як би не хотілось, щоб вона розчарувалась в людях, тим більше вибравши професію військового. Кого захищати ? Таких от прид... ? Навряд чи вони розуміють, що означає слово патріот. А хлопцеві хочеться просто сказати, що в житті є більше хороших людей ,ніж поганих, а ЦІ так собі &quot;патріотікі&quot;тільки язиками можуть.
25 Листопада 2017, 20:21
Якщо ти гість-перевізник, не хочеш перевозити пільговиків. Будь ласка відмовся від маршруту бо він збитковий.
25 Листопада 2017, 20:21
Якщо ти гість-перевізник, не хочеш перевозити пільговиків. Будь ласка відмовся від маршруту бо він збитковий.
25 Листопада 2017, 20:29
Перевозиш людей в кончених автобусах і плачиш ща маршрут збитковий. немає грошей на запчастини . Гнати в шию таких перевізників. На їхнє місце найдуться швидко .
25 Листопада 2017, 20:53
Через таких як ви продажних пенсіонера і гинуть хлопці в ато,ви продавалися за гречку,а ці ваші всі коментарі не доречні,а автобуси до такого стану проводили ви,не водій рве сидіння і ліпить жуйки,а якщо вас давить жаба що ми вміємо заробляти гроші,то купіть собі автобуса насадіть таких як ви і вперед їздити на тому що напісяєш в бак,і гнати треба вас до в кацапію,на сибірь щоб не робили ворожнечі між людьми
25 Листопада 2017, 21:11
З перевізником і шофером РОЗБЕРЕМОСЬ і з пільговиком і з пенсіонером<br/>Час настав Обілетимо Всіх
25 Листопада 2017, 21:13
Де добавлю вас треба від людей подалі,в псих лікарню,бо таких коментарів люди при здоровому глузді писати не будуть і тій дитині яка їхала вони на користь не підуть!
25 Листопада 2017, 21:20
Ну виділіть Ви живі гроші хоча б сімьям загиблих Скільки можна принижувати людей<br/>Д умаєте Бесконечно Попєрєдніки також думали Потвори Огидні
25 Листопада 2017, 21:25
Звідки цявкаєш? З ольгіно?
25 Листопада 2017, 21:33
Прцюю в луцьку на автостанції,чесно кажучи не бачила щоб дітей атовців викидали з автобусів,що діти з багатодітних сімей грубо відносяться до водіїв та контролерів до цього не привикати,подостають свої модні телефони і давай,,я дам папе позвоню,он разберется с вами,,це привична звичка,а атошніків більш менш возять,напевне на пані приходько хтось риє дуже велику яму і можливо даже пан гунчик або мирка
25 Листопада 2017, 21:49
Тоже дорогах в псих лікарню,або на сибірь
25 Листопада 2017, 22:45
Пільги на проїзд у транспорті українцям видадуть грошима. <br/><br/>Кабінет міністрів України вже почав монетизацію субсидій та готує також монетизацію пільг на транспорті. Так, замість пільг у натуральному вигляді українцям буде надаватися грошова компенсація. Про це заявив міністр соціальної політики України Андрій Рева.<br/><br/>Він зазначив, що нинішня система надання пільг у натуральному вигляді закріплює соціальну нерівність.<br/><br/>“Наприклад, якщо ви живете в Києві, ви щодня можете користуватися чотирма видами транспорту, а якщо живете в селі в Житомирській області, то ви в кращому випадку раз або два рази на рік будете користуватися метро”, – сказав Рева.<br/><br/>При цьому на сьогоднішній день в країні не встановлені ліміти для пільгового проїзду на транспорті, що стимулює зловживання з боку пасажирів – вони їздять без всяких обмежень, тоді як держава змушена компенсувати вартість проїзду, підкреслив голова Мінсоцполітики.<br/><br/>Нова система, за словами міністра, повинна усунути цей перекіс.<br/><br/>“Встановлюються нормативи поїздок, і йде розрахунок вартості цих поїздок. Потім людині виділяється місячна сума, і, якщо вона живе в місті, де є відповідний транспорт, їй виплачується грошима пільга – і в рамках цієї суми вона користується послугою. Якщо вона живе в сільській місцевості і користується транспортом, то вона передає документи, коли вона проїхала, і їй проводиться компенсація вартості проїзду за місяць”, – пояснив Рева.
25 Листопада 2017, 23:46
Будем надіятись що цей закон приймуть,тоді люди не будуть так вороже відноситись до перевізників,і в суспільстві не буде сварок,дай бог здоров'я міністрові і будем надіятись на краще
26 Листопада 2017, 01:08
наробили блядь хєроїв! за шо ви дебіли воюєте адепти тупоголові!? хєрої блядь...біомассссса
26 Листопада 2017, 02:26
А дитина не винна що вона з багатолітної сімї. Це скоріш питання до їх батьків. А якщо серйозно, то є пряма норма закону, що діти з багатодітних сімей можуть їздити безкоштовно. А перевізники , що на іншій планеті проживають, ? Чи їх Законодавство держави Україна не стосується??? Дитина за законом йде до каси, за законом купує в державній касі. Ні навіть не так. Купує в касі Державної установи пільговий квиток, на проїзд автобусним транспортом. Підкреслюю ПРАВО БЕЗКОШТОВНОГО проїзду в автобусі дитині з багатодітної сімї надала Держава Україна , закріпивши цю норму відповідним Законом. ( вас шановні перевізники ніхто не питався) І от якась приватна гнида , яка є водієм вважає що їй закони не писані Чего хочу то и ворочу, бо мені бачите гроші не платять. <br/>Шановні пани перевізники. Звертаюсь до Вас.<br/>Маршрути, які ви обслуговуєте своїми приватними автобусами, ( наприклад Луцьк - Світязь Луцьк - Ратне , чи там наприклад Луйьк - Камінь Каширський тощо ) не є вашою приватною власністю. Маршрути , які ви на тендері виграли вам паскуди Держава Україна в особі Волинської Державної Адміністрації надала на праві обслуговування ( ви їх ОРЕНДУЄТЕ) І якщо ви хапуги кончені, будете й надалі знущатися з ЗАКОННИХ прав пільгового проїзду громадян, то у Держави є всі достатні механізми сказати такому перевізнику, його послуг більше не потребують, тобто розірвати договір і передати право обсуговування даного маршруту іншому підприємцю А така контора наприклад як УкрТрансБезпека, взагалі анулює вашу ліцензію на перевезення пасажирів. І тоді оті ваши недобитки буси хай у дворі у вас гниють як памятники Вашій черезмірній жадібності.
26 Листопада 2017, 07:09
Читаете коменти і кайфуете..... Що це Б... Ь за сайт? Скільки ці кончені підари будуть писати х.... ю??? Зробіть так щоб було (як в Ковель Лайф) ..... Людина що пише була індифіковчна
26 Листопада 2017, 07:11
Читаете коменти і кайфуете..... Що це Б... Ь за сайт? Скільки ці кончені підари будуть писати х.... ю??? Зробіть так щоб було (як в Ковель Лайф) ..... Людина що пише була іденфікована особа!!!!!!!!!!
26 Листопада 2017, 11:22
У Ковелі під час посадки біля кожної маршрутки на платформі стоїть контролер і перевіряє квитки і всіх у кого нема квитка відправляє в касу. Я з дитиною на руках підбігла до маршрутки як вона почала відправлятись і контролер завадила мені зайти в маршрутку без квитка, пригрозивши водієві що складе на нього акта. Мені стало шкода водія і я з маленькою дитиною чекала наступну маршрутку майже годину. А де був контролер коли водій викидав хлопця з маршрутки, який мав квитка, купленого у касі?
26 Листопада 2017, 14:07
сам ти кончений підар уйобок недорозвинутий ти! А ти якого хєра тут мати гнеш сучонок гнойний!? Б....дь...крапок тупориле созданіє наставить і дивись но тепер яке воно блядь ввічливе і чемне! Сука аж тошнить від таких виблядків-моралфагів!
26 Листопада 2017, 18:48
Коли людина не індентефікована, тоді лише вона напише правду!!!!!!!!!
26 Листопада 2017, 18:50
Усіх перевізників в АТО!! Коли була мобілізація свої ду..и поховали... А тепер херої!
27 Листопада 2017, 17:04
Чуєш ти, уєбан засцяний, ти проплачений тролль, чи ідейний?Коли тобі, сучара, в темному під*їзді голову відіб*ємо, тоді взнаєш за що воюємо.
28 Листопада 2017, 01:28
В темному підїзді ти зможеш хіба таємно від партнера відсмоктати в чужих дядьків. Не циклься на засцяних і т.п. Будеш продовжувати гнати свою пургу - будеш ще й обісраний, рагуль ти галицький.
28 Листопада 2017, 10:31
індифіковчна іденфікована індентефікована<br/>ІДЕНТИФІКОВАНА