У Ковелі футбольне поле відремонтують за 1,4 мільйон гривень

26 Листопада 2017, 19:03
9293

У п'ятницю, 24 листопада, виконавчий комітет Ковельської міської ради уклав договір із компанією «Ідея» щодо реконструкції футбольного поля фізкультурно-оздоровчого комплексу Ковельського міського центру «Спорт для всіх», що на вулиці Тараса Боровця, 5.

Завершити роботи виконавець має до 31 грудня 2017 року. Сума угоди 1 мільйон 448 тисяч 716 гривень. Звіт про укладений договір замовник робіт оприлюднив на сайті «Дозорро». Аукціону не було, оскільки вартість послуги є допороговою для проведення тендеру (поріг для послуг - 1,5 млн грн), – інформує «Конкурент».

ТОВ «Ідея» працює 13 років. Основним видом діяльності є будівництво доріг. Кінцевим власником є Мирослава Козак. Статутний фонд товариства сягає понад 7 мільйонів гривень.

Коментарі
26 Листопада 2017, 23:15
виявляється ще є резерви для крадіжок. Закопають на зиму грошики в землю, а весною вже й забудеться. а хтось на курорт свою шмоньку повезе. А не краще на ті гроші купити якусь технику для міста, щоб нормально сніг чистити чи прибирати місто? Що ж ви с****и робите?
27 Листопада 2017, 10:07
Дайте Козаку заробити
27 Листопада 2017, 11:36
Вже доріг на будував перейшов на стадіони добре на лапу видно башляє
27 Листопада 2017, 13:39
я фігєю з цих корупціонерів. Ну дерева в січні садити ( на 160 000 грн 30 000 доларів по тодішньому курсу) , ще куди не йшло. Але зимою траву на футбольне поле? як у казці 12 місяців. Товстига, ну посадять же. невже ж ти мало нахапав. Притихни трощки.
27 Листопада 2017, 14:24
а що хтось сидить ? не пригадую.
27 Листопада 2017, 18:19
дозорро? Що за новий сайт?
27 Листопада 2017, 18:24
Стадіон школа №1, №7, №3, №2. А я що зробив?
27 Листопада 2017, 21:14
за таке бабло, як дав Івахув на стадіони, я б краще зробив.
27 Листопада 2017, 22:22
Хто ж то ти такий благодєтєль шо тіпа за свої гроші і просто так безвоздмєзно стільки зробив построївши стадіони в школах #2, 1, 7, 3 то построй ще і в 11, 6, 5, 4, 9 в 5-й бурсі. Чого зараз нестроїш? Ждеш виборів? <br/>Хороша тєма за людські (бюджетні) гроші строїти щось а потім ще розказувати вот я який роботяга.
27 Листопада 2017, 23:27