Показали реконструкцію футбольного поля у Ковелі

28 Листопада 2017, 17:17
5609

У Ковелі на території МЦ «Спорт для всіх» ведеться реконструкція футбольного поля.

Про це повідомляється на сайті Ковельської міської ради.

Роботи виконує ТОВ «Ідея». З міського бюджету на це виділено майже півтора мільйона гривень. Завдання будівельників  підготувати площадку для  подальшого облаштування штучним покриттям. Його, як було заявлено на День міста, має придбати благодійний фонд народного депутата України Степана Івахіва «Патріоти Волині».

До слова, трав’яний газон, що там був, зрізано спеціальним обладнанням та перенесено на інші майданчики, які є на території центру.  

Директор спортивного закладу Роман Лис розповідає: «Це була давня мрія усього колективу - мати таке повноцінне поле, яке б функціонувало у різні пори року. Вона  нарешті починає здійснюватись. Нині у центрі є два великих поля (100/65) та два - для міні-футболу(60/40), одне – для пляжного футболу. 

У нас займається понад чотириста дітей. Тож потреба в майданчиках є великою. Також проводимо різноманітні спортивні форуми. Сподіваюсь, з часом ми матимемо достойну базу», – зазначає керівник «Спорту для всіх».

 



Коментарі
28 Листопада 2017, 20:48
Скільки Ковелю потрібно стадіонів та футбольних полів?
28 Листопада 2017, 20:55
То ти питаєш скільки потрібно церков, тепер - скільки стадіонів і полів. А я запитую - чи потрібен такий придурок як ти?
28 Листопада 2017, 21:33
— Не беспокойтесь,— сказал Остап,— мой проект гарантирует вашему городу неслыханный расцвет производительных сил. Подумайте, что будет, когда турнир окончится и когда уедут все гости. Жители Москвы, стесненные жилищным кризисом, бросятся в ваш великолепный город. Столица автоматически переходит в Васюки. Сюда приезжает правительство. Васюки переименовываются в Нью-Москву, Москва — в Старые Васюки. Ленинградцы и харьковчане скрежещут зубами, но ничего не могут поделать. Нью-Москва становится элегантнейшим центром Европы, а скоро и всего мира.<br/>Ostap_Bender 4 года назад #10<br/>А впоследствии и вселенной. Шахматная мысль, превратившая уездный город в столицу земного шара, превратится в прикладную науку и изобретет способы междупланетного сообщения. Из Васюков полетят сигналы на Марс, Юпитер и Нептун. Сообщение с Венерой сделается таким же легким, как переезд из Рыбинска в Ярославль. А там, как знать, может быть, лет через восемь в Васюках состоится первый в истории мироздания междупланетный шахматный конгресс!
28 Листопада 2017, 21:55
Навіщо щось будувати? Поверніть у власність громади стадіон &quot;Верес&quot; разом з незаконно збудованим готелем, і буде вам щастя.
28 Листопада 2017, 22:31
коли ми були дітьми, на стадіоні Сільмаш завжди на зиму заливали каток, грала музика, діти відпочивали, катались, грали в хокей. А зараз що? Якийсь цап прихватизував стадіон і навіть дітям прилеглих дворів не дають в футбол пограти. Покриття їм зіпсують. Жоб вас &quot;моржів&quot; все життя псувало?
28 Листопада 2017, 23:10
Молодець Лис, Козак, Івахів, Кіндер щось таки будують для людей! А ти совок приводь на ФОК своїх дітей записуй в секцію і там їх навчать грати у футбол, на фоці ніхто нікому невідмовляв дітям. На ФОЦі дуже гарно дитячі тренери працюють з дітьми! <br/> Одні люди стараються а інших як щось робиться жаба давить, це що наш менталітет?
28 Листопада 2017, 23:13
В Москві-СОРТИРовочній є такий каток - заливай баньки і катайся хоч на сраці, хоч на пузі...
28 Листопада 2017, 23:35
Каток це найкращі моменти мого життя. Скільки було позитиву !!! Каток можна було б зробити на занедбаному стадіоні &quot;Локомотив&quot;. За помірну ціну.Для Ковельчан та гостей це було б просто класно. А молодь, щоб не тинятися по Аренах та інших сумнівних місцях , просто мала б місце де зустрічатися.
29 Листопада 2017, 00:26
Надіюсь що Івахів і КО зроблять поле краще ніж набережну і памятник.Бо де не візьмуться-повна жопа.
29 Листопада 2017, 11:28
Не знаю які роботи виконувала &quot;Ідея&quot;, але особисто бачила , як покриття(верхній шар грунту) знімали та вивозили діти на чолі з тренерами.
29 Листопада 2017, 22:02
Не смійся так з хворих, які голосували за івахува
30 Листопада 2017, 13:22
я співчуваю тим, хто голосував за бандерлогів
30 Листопада 2017, 15:07
Голосували органічені, А розхльобують всі.
01 Грудня 2017, 11:13
На наступних виборах буду голосувати за конюха, який випестив легендарного Коника