У Ковелі на залізниці бракує робітників

29 Листопада 2017, 09:28
17062

Задля обговорення шляхів співпраці з укомплектування вакантних посад залізничних підрозділів у Ковельському міськрайонному центрі зайнятості відбулася робоча зустріч фахівців служби зайнятості з начальниками кадрів виробничих підрозділів Регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця»: ВП «Локомотивне депо Ковель», ВП «Експлуатаційне вагонне депо», ВП «Дистанція сигналізації та зв’язку», ВП «Ковельська дистанція колії» та ВП «Пасажирське вагонне депо Ковель філії «Пасажирська компанія» ПАТ «Укрзалізниця».

На сьогоднішній день підрозділи залізниці потребують спеціалістів робітничих професій: слюсарів, токарів, ковалів, зварників тощо. Також є вакансії і для працівників із залізничною освітою, і для осіб з інвалідністю, – повідомляють у Ковельському МРЦЗ.

«Сумно констатувати, але на ринку праці не вистачає фахівців робітничих та технічних професій, – звернувся до учасників заходу директор Ковельського міськрайонного центру зайнятості І.Приймак. – Дисбаланс, що склався між попитом та пропозицією робочої сили, зумовлений тим, що значна частина молодих людей робила помилковий та часто ситуативний вибір професії, не орієнтований на потреби ринку праці, який завжди потребував кваліфікованих робітників. Чимало роботодавців вже стикнулося з проблемою нестачі фахівців робітничих професій. Тому завданням служби зайнятості є оперативне реагування на потреби як пошукачів роботи, так і роботодавців, і шлях заповнення вакантних посад можливий через організацію професійного навчання під конкретне замовлення».

Власне, презентація послуги служби зайнятості професійного навчання стала темою зустрічі за «круглим столом» з представниками залізниці. До відома присутніх кадровиків фахівці служби зайнятості донесли всі тонкощі здобуття освіти за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.  Детально зупинились на затребуваних роботодавцями професіях, можливостях їх здобуття у навчальних закладах, термінах навчання.

На обліку в міськрайонному центрі зайнятості в пошуках роботи перебувають чимало молодих та дорослих громадян, чия професія стала неактуальною на ринку праці, і таких, чий досвід потребує модернізації професійних навичок та умінь. Знайти і підібрати безробітних, організувати їхню підготовку чи перепідготовку, враховуючи потреби роботодавця, є пріоритетним завданням фахівців центру зайнятості.

Цією послугою учасники зустрічі зацікавилися, висловили своє бачення та сподівання на подальшу співпрацю після детального обговорення з керівництвом.

Коментарі
29 Листопада 2017, 13:21
Ще трохи і решта працівників втече. Зарплата яка? Пільги де? А пахати тре в дві зміни.
29 Листопада 2017, 13:25
Дисбаланс, що склався між попитом та пропозицією робочої сили, зумовлений тим, що значна частина молодих людей робила помилковий та часто ситуативний вибір професії, не орієнтований на потреби ринку праці.. а можливо, причина в дисбалансі зп начальників і робітників?людей, які працюють за мінімалку стає все менше.
29 Листопада 2017, 13:30
а чому нема вакансій на посаду директорів, начальників? Стречен вже коли мав піти на пенсію? не виженеш паразитів на відпочинок. хай самі роблять за подачку ( типу зп)
29 Листопада 2017, 14:19
за всіх зарплату отримав бальчун
29 Листопада 2017, 14:41
ще не так давно щоб на роботу до стречена взяли тре було занести 500-1000 вічнозелених. а тепер ..опа.
29 Листопада 2017, 14:46
я сподіваюсь що наступного начальника (після стречена) , з Києва пришлють. бо місцеві наші , дауни повні, особливо з експлуатації.
29 Листопада 2017, 16:17
Обрану професію потрібно любити. Роботу-шанувати! Керівні кадри-готувати на місці. Керівник не ПОВИНЕН більше 6-7 РОКІВ ПРАЦЮВАТИ НА ОДНОМУ МІСЦІ..( З ВЛАСНОГО ДОСВІДУ) Інакше: він стає гальмом,,, обростає підлабузниками кумами.сватами .створює родинне "кубло" Досягнув пенсійного віку_відпочивай, Передай справи молодому...
29 Листопада 2017, 16:42
Все правильно Ви сказали. Але хто вірить, що це реально зробити? Ланцюжки "куми-родичі-друзі" міцно зав'язані і розірвати неможливо. До Києва дойдуть, щоб недопустити, якщо хтось новий і хоче посаду обійняти, і з ентузіазмом працювати. Вчасно вони вміють перефарбовуватися ще і в провладну партію. Жаль просто, що наша історія нічому не вчить. Тому і шукають люди ті самі зарібки за кордоном або дрібну контрабанду возять. Справді прикро, що ЄДИНЕ, що в Ковелі було, є і буде перспекривним( якщо з толком) - залізниця, і те йде в нікуди...
29 Листопада 2017, 17:41
та в Стречена кругом одна кругова порука, як в сицілійській мафії, сини та куми в майстрах. профспілка карманна, сидить і не гавкає.
29 Листопада 2017, 18:20
В Польщу , повтікали.зарплата в 4-5 разів більша.скоро всюди пенсіонери працювати будуть!
29 Листопада 2017, 21:53
Те саме на Ковельводоканалі.Рибачка теж треба гнати в шию
29 Листопада 2017, 22:33
Стречен - ортодоксальний комуніст. Наказав кремль розвалювати залізницю - розвалює!
29 Листопада 2017, 22:36
резерв.експлуатація...корумповані! ветерани розказували що раніше нач.резерву довше 2-4 років не працювали-щоб не"зажирались"...за інших і говорити нічого!
29 Листопада 2017, 22:44
На стовп немає кому заізти. а під стовпом куча начальниківю Баня організація пьянки.ж....лизи і . був же гарний колектив...гонор начальства -зашкалює
29 Листопада 2017, 23:03
НА залізниці профспілки НЕМАЄ !Жирні коти у Львові роскошують... Наші кишенькові голови ім лижуть ж..и Доречі СЕНИШИН вже дім внуку збудував?
29 Листопада 2017, 23:17
Зварювальник в польщi заробить 1000 гривень за день.Скоро в наших краях працюватимуть пенсiо́нери та алкашi ! Або роботодавцi будуть змушенi платити не 5000 а хочаб 10000 гривень про мiнiмалку в 3200 нема мови .
29 Листопада 2017, 23:32
скиньте 100літрів соляри в Заячівці... Прошу! а ні введу санкціі!
29 Листопада 2017, 23:33
Нема чим робити нема чим їздити дожилися до того що нема кому робити таке враження що все докрадуть обанкротять продадуть олігархові
29 Листопада 2017, 23:35
не спіши! перекинули в Луківку... ЖДИ!
30 Листопада 2017, 00:16
Начальники вже продались Івакову... У них гімн железнодорожничков виконує Лісапетний баталльон! А Вєрка Сердючка-взірець! символ...
30 Листопада 2017, 01:38
То Вєрка Сердючка чи Федосючка?
30 Листопада 2017, 03:48
Локомотивне депо - це совок!!!
30 Листопада 2017, 10:43
А пасажирське вагонне?
30 Листопада 2017, 11:37
Ще 10-12 років тому був великий конкурс в залізничні вузи та на роботу на залізниці, зарплати були 300-400дол. А тепер вони на грані мінімалки... ось і результат.<br/> А ще зараз полкоління Міленіум або покоління Y!!! Ми не настроєні як наші батьки, діди за копійки заради ідеї будувати країну, піднімати промисловість та господарство.Цитата &quot;у молодёжи слишком завышенные ожидания от своего трудоустройства, они предпочитают подстраивать условия работы под свою жизнь, а не наоборот.&quot;
30 Листопада 2017, 15:05
Молодь- це продукт нашого виховання. А їхні бажання заробляти гроші А не стажі і трудодні цілком природні. І пояснюється це тим що вони бачать що заробили їхні батьки, бабусі- дідусі. Що не жити не вмерти. А вони так не хочуть.І владі пора це зрозуміти. За навчанням бабло віддай, за роботу віддяч всім і сиди голодний з голим задом. А 200 км. звідси реальна можливість повноцінно заробляти і безбідно жити. Все закономірно. Що посіяли те й виросло. Хто буде це пожинати?
30 Листопада 2017, 17:37
Згідний про зарплати в керівників з Києва і Львова.Плюс кумівство,кругова порука.відкрите розкрадання,корупція.Керують не професійні фахівці,а до корита дорвались злодюги і хабарники.Про умови праці залізничників і техніку в порівнянні з Польшею взагалі порівнювати не варто.Локомотиви, вагони, верстати,обладнання давно устаріле,але вимагають графік руху.роботу без браку.Відношення до працівників,як до кріпосних рабів.Профспілка взагалі кишенькова .Примусова підписка на газети і журнали.Ще не забули як заганяли в партію &quot;&quot;Відродження&quot;&quot;?!Якщо не буде достойної зарплати ,умов праці та відношення до людей не змінять - буде повний 3,14здець !
30 Листопада 2017, 18:57
Герои не повинни працювати навить на зализници бо це повеонення в совок. Герои повинни пахати на польского пана бо це ж Европа.
30 Листопада 2017, 21:21
Провели ви нараду з &quot;начальниками кадрів&quot;?&quot;ФахівцІ центру&quot;!? Репетиція театру АБСУРДУ...
30 Листопада 2017, 21:46
Тонкощі використання коштів Фонду в тому .що &quot;фахівці&quot; центрів за них живуть... давно пора прикрити цю годівничку!
30 Листопада 2017, 22:19
Ваше обговорення викликало ШИРОКЕ обговорення... може в нас в ШЧ начальство менше буде квасити...
01 Грудня 2017, 11:56
На диво, залізниця померає дуже довго! Але незабаром і її час наступить!
01 Грудня 2017, 15:11
Рухомий склад згнив повністю. Залишилось організаційне руйнування залізниці. Для прискорення процесу найміть кукукнутого Косцьовята.
27 Січня 2019, 23:39
Чого немає вакансій.
27 Січня 2019, 23:42
Дайте роботу