Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

На Ковельщині офіцер ЗСУ завдав збитків державі майже на 235 тисяч гривень

11:33 29.11.2017
2305

40-річний уродженець Джанкойського району Автономної Республіки Крим Дмитро Фокін у званні капітана Збройних сил України перебував на посаді помічника начальника штабу військової частини, яка дислокується у селі Поворськ Ковельського району.

Згідно з обвинувальним актом, він безпідставно завищував обсяги добовидач та вартості послуг з харчування військовослужбовців в результаті чого ТОВ «Геус Груп» і ТОВ «Військторг» було перераховано грошові кошти за надані послуги з харчування в загальному розмірі 234 859,64 грн., в зв’язку з чим державним інтересам в особі військової частини заподіяні збитки на вказану суму.

В ході досудового розслідування між військовим прокурором Луцького гарнізону Західного регіону України підполковником юстиції Євгеном Давидовим та обвинуваченим укладено угоду про визнання винуватості, за змістом якої останній беззастережно визнає свою винуватість у вчиненні інкримінованого йому тяжкого злочину, передбаченого ч. 3 ст. 425 КК України, який заподіяв істотну шкоду та вчинено в умовах особливого періоду. Також було враховано те, що офіцер має неповнолітню дитину.

Ковельський міськрайонний суд під головуванням судді Петра Бойчука призначив Дмитру Фокіну покарання у виді службового обмеження на строк два роки з відрахуванням в дохід держави 10 відсотків із суми грошового забезпечення та відразу ж звільнив його за амністією.

Цивільний позов військового прокурора Луцького гарнізону в інтересах держави в особі Міністерства оборони України, військової частини до підсудного про відшкодування шкоди, суд задовольнив повністю. Дмитро Фокін має сплатити в користь Міноборони 234 859,64 грн. та в дохід держави процесуальні витрати по справі в сумі 6336 грн. за проведення судово-економічної експертизи.

Коментарі

Суддя Лінченко

20:01 29.11.2017

А я б його живцем роздер

17 жовтня
Сьогодні
Вчора
15.10.2018
14.10.2018
13.10.2018
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин