Ковельчан запрошують на перегляд фільму «День провокатора»

01 Грудня 2017, 16:09
3167

Центр НПВ «СІЧ» та кіноклуб «ВАРТА» запрошують усіх переглянути фільм «День Провокатора» в приємній компанії та поспілкуватись безпосередньо з учасниками подій 1-го грудня.

Показ фільму відбудеться завтра, 2 грудня 2017 року о 19:00 години, у центрі НПВ «СІЧ». Вхід вільний.

«1 грудня 2013 року розпочалась справжня Революція Гідності. Стрічка «День провокатора» присвячена саме тим молодим людям, які з вогнем в очах розпочали боротьбу з антинародним режимом.

Це наша нова історія, ми зобов'язані її пам'ятати», – зазначається на сторінці центру НПВ «СІЧ» у Фейсбук.

 


 

Коментарі
01 Грудня 2017, 19:02
История???? Укропский дебилизм это.
01 Грудня 2017, 21:36
І як тут без тебе?
01 Грудня 2017, 21:38
Та ні. Це таки історія.Просто, це історія державного перевороту, спонсорованого ззовні і здійсненого сірими неграмотними масами, яких просто заманила "європейським ""завтра"" купка олігархів, відомих на даний час.
01 Грудня 2017, 22:33
Так це про тебе кіно! Ти ж є ФСБешний провокатор! Ти ж падло живеш комуністичним минулим.Добре було на залізниці комунячити! Назви всім своє імя, прізвище( а не гіві,вовік,11,ковельчанин і т. д.) прийди подивись кіно(його тобі як при совєтах безкоштовно прокрутять),може хто тобі рило начистить! Тоді може від вікового слабоумства попустить.Що боїшся, страшно! А тим дітям на майдані не було страшно! Бо вони ГЕРОЇ - а ти дєрмо!
01 Грудня 2017, 22:48
долар зріс в 3 рази, газ у 7 раз, нас позбавилипереспективи вийти на пенсію, медицина для тих, хто принесе з собоюв лікарню не менше 50 000 грн ( в іншому разі ти здоровий), праці в україна немає. молоді люди покидають сім"ї, щоб заробити копійчину, проституція, бандитизм, наркоманія. Оце і є турбота про народ?
01 Грудня 2017, 22:57
Гюльчетай лічіко открой! Сциш коли страшно!
01 Грудня 2017, 23:06
якщо я відкрию лічіко, ти ослепнеш
01 Грудня 2017, 23:12
Не сци в кампот!
01 Грудня 2017, 23:30
Імя сестра - Імя! Не ослепнеш придур - а осліпнеш. І чого це сліпнути - ти що сонце. А перепрошую . В тебе ж лєнін - то сонце,а сталін - то місяць! Імя , прізвище! Таки сцищ - даун!
02 Грудня 2017, 00:21
НЕ маю анінайменшої симпатії до Росії, і до її прибитого курдупеля-президента. Але, чоловіче, який називає себе "комунофоб" - ви реально на стан справ в карїні дивитеся, чи у Вас рожеві окуляри на вузол на потилиці завязані. Прочитав Ваш репет - блювати хочеться. Невже Ви думаєте, що всі в країні повинні бути такими бездумними ідеалістами і роомантиками, як Ви? Є ж толкові люди, які дивляться на ситуацію в країні практично, осмислюють і аналізують її. То чому називати всіх, хто думає не так, як Ви, ворогами і т.д. Просто безглуздо з Вашої сторони.
02 Грудня 2017, 00:49
Якщо хочеться блювати - це посталкогольний синдром.Бажано добре виблюватись щоб організм очистився і ректально і локально.Тоді може в мозку не буде комуно-фашиської пухлини.
02 Грудня 2017, 01:47
Хотів би фільм побачити але немає змоги прийти , його в інтернеті подивитись десь можливо буде ? <br/>Чому фільм називається День провокатора ? Якась назва образлива для людей які стояли на майдані.
02 Грудня 2017, 14:25
Я коли був на майдані першого грудня,то з впевненістю можу сказати,що саме тоді почалась революція. День провокатора - через те,що нас тоді називали провокаторами,казали,що ми хочемо дестабілізувати ситуацію в країні.
02 Грудня 2017, 14:55
Жалко что тебя там не йобнули...
02 Грудня 2017, 17:48
Ти давно йобнутий на всю голову.
02 Грудня 2017, 19:50
Нужно быть полным дебилом, чтобы до сих пор верить в какую-то сраную революцию гнийности. Дауны с тремя классами церковно-приходской школы, это был государственный переворот, при помощи вашей сраной гейропы и пиндосии, вас выставили как прокладку. И не война с Россией на Донбассе, а гражданский конфликт. Если бы в натуре это была война с Россией, вас бы сук уже давно не было. Вы бляди страну развалили и просрали. И запомните, не только Крым вернулся на историческую родину и Донбасс вернется и Харьков с Одессой вернется, а от вашей вонючей укропии даже памяти не останется, что было такое недорозумение как &quot;укропия&quot;. И за то что вы суки как вы устроили на Донбассе, ответите, кровью ответите
02 Грудня 2017, 23:55
Чого так істериш, клавіатурне ольгінське чмо? Тобі що, в очко пригожин пхає без вазеліну? Йди в Донбас, повоюй, не сци під себе. Там тобі Український снайпер випише путівку на твою історичну родіну. Тільки не земля тебе на родіні прийме, а мобільний крематорій ИН-50.1К виробництва ТОВ &quot;Турмалин&quot;, що в путлєрграді випускають за замовленням міністерства агресії кацапської педерації.
04 Грудня 2017, 18:12
а ведь действительно жизнь в украине изменилась............стало лучше, молодцы, какие там провокаторы..