Ковельського кладовища вистачить лише до літа

03 Грудня 2017, 10:57
7043

Нагадаємо, у листопаді наше видання повідомляло, що міський голова Олег Кіндер їздив до столиці, щоб добитися розширення кладовища для Ковеля.

У нещодавньому інтерв'ю виданню «Волинська правда» він зазначив, що ковельського кладовища вистачить лише до літа  і називає це одним з найбільших проблем Ковеля зараз після тієї, що пов’язана з ліквідацією наслідків екологічного лиха, спричиненого діяльністю ветсанзаводу.

«Питання щодо розширення кладовища постало ще років 8 тому. Тоді мене критикували мої опоненти, але я шукав вихід. Тоді ми розширили кладовище у бік залізниці. Була також пропозиція вести перемовини за кладовище біля села Старі Кошари. Для мене це неприйнятно, як і для всіх ковельчан. Бо дуже багато людей і часто відвідують кладовище, тому буде проблемою доїхати до кладовища. Натомість те місце, яке зараз маємо, дозволяє доїхати до кладовища навіть тим людям,які не мають приватного транспорту.

Після цієї пропозиції я сказав, що варто робити акцент на тому, щоб таки розширювати кладовище на північ. Це лісовий масив. Тобто могли б розширити кладовище за рахунок земель лісового фонду. Тут зі свого боку все необхідне ми зробили. Далі – справа за Кабінетом Міністрів України. Саме в його компетенції – зміна цільового призначення земель лісового фонду. Уже підготовлений проект розпорядження, що проходить погодження у профільних міністерствах.

Варто зауважити, що на сьогодні відсутня згода лише Міністерства екології. Один з його департаментів поки що не дає позитивного висновку, бо нібито має інше бачення, як це має бути. Але у запереченнях, які ми отримали, йдеться про те, що ми маємо представити для цього міністерства містобудівну документацію щодо освоєння цієї території. Є елементарні речі: коли ми отримаємо цю земельну ділянку, тоді і будемо робити містобудівну документацію. Як ми можемо зараз її робити на те, чого ми не маємо. Керівник цього департаменту у відрядженні чи у відпустці, але я домовився, що знову буду їхати туди і вирішувати питання», – розповів мер Ковеля Олег Кіндер.

На питання журналіста: «Можливо, питання звучатиме трохи жорстоко, та все ж на скільки часу вистачить Ковелю того кладовища, яке наразі є?», міський голова повідомив – «До літа. Повірте, сумно говорити, але ці площі заповнюються неймовірними темпами».

Коментарі
03 Грудня 2017, 14:03
Треба воскресити всіх грішників і потреба в кладовищі повністю відпаде
03 Грудня 2017, 14:17
Завдяки геноциду нашого народу банлитською владою в україні скоро не буде жодного українця.
03 Грудня 2017, 16:40
Дозволити споруджувати склепи,як в пр. Дуже багато входить,і всі в одному місці!
03 Грудня 2017, 16:46
А про крематорій не додумались, дурбелики???? Чи може мозгів не вистачає Алєжику?
03 Грудня 2017, 16:48
Люди не вмирайте, зачекайте до літа!
03 Грудня 2017, 17:25
Я проти розширення в бік сільмашу!!!!
03 Грудня 2017, 17:56
То будеш їздити в Ст.Кошари!!!
03 Грудня 2017, 18:00
А я за крематорій! А то після здоху будемо розводити хробаків... Фу-у!..
03 Грудня 2017, 18:19
Ви думаєте про отримання кредиту? Ви серйозно потребуєте термінового кредиту, щоб розпочати власний бізнес? Чи є у вас борг? Це ваш шанс для досягнення вашого бажання, ми даємо персональні кредити, комерційні кредити і корпоративні кредити і всі види кредитів з 2% річних для отримання додаткової інформації, будь ласка, зв'яжіться з нами по електронній пошті ([email protected])
03 Грудня 2017, 18:31
Крематорій робіть. Або вертикальні могили)
03 Грудня 2017, 18:45
Мені ділянку залиште-клієнти бувають невдоволені
03 Грудня 2017, 18:52
Переживаєш гадюко що у якомусь твоєму схроні знайдуть...
03 Грудня 2017, 19:36
Я За кремацію Адже катастрофічно збільшується площа як кладовищ так і сміттєзвалищ<br/>З точки зору екологіі не беспечно і перше і друге <br/>Яку краіну залишимо внукам
03 Грудня 2017, 20:03
Відьом можна палити вдома,можна і покрівлю не розбирати
03 Грудня 2017, 22:21
Кремація на дому це щось нове але перспективне
03 Грудня 2017, 23:07
Головне щоби було головному портагінусу місце на кладовищі - в народі Мавпу
03 Грудня 2017, 23:13
Місце давно заброньоване-Нікополь далеко
03 Грудня 2017, 23:17
Кажуть Олежик з Геником спасені
03 Грудня 2017, 23:19
Царь Олександр теж був пофігістом
03 Грудня 2017, 23:20
Так Олександру в Японії зацідили шаблюкою в голову
03 Грудня 2017, 23:28
А ПОГРОМИ І БОМБІСТИ БУДУТ...
03 Грудня 2017, 23:33
То МАВП ЖИД ЧИ НІМЕЦЬ
04 Грудня 2017, 07:42
То куди виїзжати
04 Грудня 2017, 07:58
Допоможемо відьмі знайти себе
04 Грудня 2017, 08:21
Допоможемо забити останній цвях
04 Грудня 2017, 08:25
Деякі мусора позахапули собі і дітям от і землі на кладовищі не вистачає.Закопали одного а ще чотири пять в резерві...
04 Грудня 2017, 18:08
То нехай вони забирають рештки кладовища
05 Грудня 2017, 12:21
&quot;ми маємо представити для цього міністерства містобудівну документацію щодо освоєння цієї території. Є елементарні речі: коли ми отримаємо цю земельну ділянку, тоді і будемо робити містобудівну документацію. Як ми можемо зараз її робити на те, чого ми не маємо. &quot; <br/>- Мурай і Логвінов знають як виготовляти документацію на те, чого не має.
05 Грудня 2017, 12:54
Знаю що не по темі, але хто вивозить пісок &quot;намитий&quot; Кошаруком на аквапарк до Козака на парковку??? Біля річки що є піщаний кар'єр??? Чи це чергова махінація??? А потім Кінтер знов нитиме що для набережної не вистачає певного об'єму землі.
09 Грудня 2017, 10:27
Там де вивозять пісок дали ділянки перепрошую продали під будівництво