Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Керівництво Ковельського району зустрілось із учасниками АТО

12:00 05.12.2017
903

Учора, 4 грудня, в Ковельській райдержадміністрації відбулась зустріч керівництва району з учасниками бойових дій, військовими, які беспоседеньо приймали участь в антитерористичній операції на сході країни, – повідомили у Ковельській РДА

Активні та ініціативні учасники АТО прийшли поспілкуватись з головою районної ради Андрієм Броїлом та першим заступником голови райдержадміністрації Романом Кульцманом, аби почути з перших вуст відповіді та роз’яснення з тих питань, які турбують не лише їх персонально, а зрештою усіх людей, які захищали та продовжують захищати рідні кордони нашої країни.

Спілкування мало доволі дієвий формат «запитання – відповіді».

Серед основних питань, які озвучували військові: яким чином, в рамках активної дії на теренах Ковельщини реформи децентралізації влади, позаяк в районі створено та активно функціонує шість об’єднаних територіальних громад, учасники АТО будуть забезпечуватись соціальними пільгами та допомогами, що гарантує їм держава.

Зокрема: щодо пільгового проїзду атовців, надання пільг на комунальні послуги, надання субсидій на тверде паливо, забезпечення житлом учасників АТО, яким встановлена група інвалідності, забезпечення санаторно-курортним лікуванням та реабілітацією.

На усі ці запитання вичерпну інформацію надала начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Давидович. Актуальними на сьогоднішній день залишаються питання забезпечення атовців земельними ділянками під забудову, для ведення особистого селянського господарства та садівництва, сприяння керівництва району у пільговому придбанні деревини та участі військових в програмі індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім».

Загалом учасники зустрічі обмінялися думками щодо ряду інших проблем, які можна вирішити і вирішуються в межах району. Відтак, володіючи усією необхідною інформацією значно легше оперативно реагувати на ті чи інші проблеми і військовим, і представникам влади району.

;
Коментарі

111

12:00 05.12.2017

Фотографу - Респект і Уважуха!!!

До попереднього

17:10 05.12.2017

Розмазав як має бути!) А Бруїлові по морді настукакли трішки? А то справа з місця не порушиться. Негідник ще той!

А колись і нас запрошували. Учасник бойових дій)

01:46 08.12.2017

Все це шлак хлопці не більше чим розмови... Тільки балакати і вміють. А по суті навіть загиблим і інвалідам не дали землі... Бо хтось на роботу хоче ходить хоче ні...

А колись і нас запрошували. Учасник бойових дій)

01:47 08.12.2017

Певно ми вже стали поперек горла... Незручні питання задаємо??? Так ви скажіть ми більше не будемо)))

17 серпня
Вчора
15.08.2018
14.08.2018
13.08.2018
12.08.2018
11.08.2018
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин