У Ковелі чекають, коли розтане сніг, щоб замінити бруківку

05 Грудня 2017, 15:23
3737

Через сніг призупинилися роботи із заміни бруківки на вулиці Незалежності, які почалися у середині листопада.

Наше видання повідомляло, що з міського бюджету на цей капітальний ремонт спрямовано 1 мільйон 450 тисяч гривень. Виконавцем робіт є ТзОВ «Бетон Брук Сервіс» з міста Луцька.

Місяць тому начальник управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконкому Ковельської міської ради Андрій Стернічук зазначив, що «погодні умови не позначаться на якості». За його словами, підрядник зобов’язався завершити вкладання бруківки оперативно, аби менше створювати незручностей для ковельчан та гостей нашого міста.

Однак сніг, який випав у перші дні грудня і виявився для місцевих чиновників неочікуваним «сюрпризом», вніс свої корективи. Як казав на апаратній нараді заступник міського голови з комунальних питань Андрій Товстига, «сніг випав… неждано».

«Зараз, як настануть сприятливі умови, допрацюємо, дотягнемо їх просто до кінця», – запевнив мера Андрій Володимирович.

З анонсованої у ковельській мерії суми в майже 1,5 мільйона гривень луцька приватна фірма отримала поки що лише 305 тисяч гривень, як попередню оплату за капітальний ремонт вулиці Незалежності.

 










 

Коментарі
05 Грудня 2017, 15:38
Знаю що не по темі, але хто вивозить пісок "намитий" Кошаруком на аквапарк до Козака на парковку??? Біля річки що є піщаний кар'єр??? Чи це чергова махінація??? А потім Кінтер знов нитиме що для набережної не вистачає певного об'єму землі.
05 Грудня 2017, 15:41
Розісрали і чекають...
05 Грудня 2017, 16:28
чому Товстига до цього часу ще не в тюрмі. Ви чекаєте щоб продав пів-ковеля. Незавершене будівництво монстра під назвою Літня естрада" яке мало бути побудоване за 1.5 млн грн., потім кошорис збільшили ще на 4.5 млн грн. Що, весною ще знадобиться 4 мільйони? Тепер незавенршене будівництво під керуванням афериста Товстиги нового тротуару. Так ті руїниі пролежать до весни, або будуть покладені як бик посцяв. А який бєзпредел з тендерами? На яких підставах так щедро фінансується Верес? Мабуть за гроші звільнених працівників Добробуту? Ми що, погано працювали що нас як собак вигнали на вулицю лише тому, що Товстизі не вистачило грошей свою шмоньку звозити на курорт? Ганьба.
05 Грудня 2017, 17:16
стопудово накосячать
05 Грудня 2017, 17:29
Зніму порчу допоможу у бізнесі працівникам мерії
05 Грудня 2017, 17:31
Що ти копійки рахуєш! Почитай як будують в Вербці школу. При вартості будівництва 2 корпусів в 35 млн. уже стало 81 млн.грн. і це ще не все. Ото розмах, ото масштаби. А ти шепчеш про якісь 3 лімона. Ось де люди крадуть!
05 Грудня 2017, 17:41
Мала "щастя" пройтися сьогодні по свіжовкладеній бруківці біля Вопаку. ЦЕ ЖАХ!!! Бруківка грає під ногами, викладена нерівно, вже є розтріскані і вищерблені плити. Воістину правда - закопані в землю гроші!
05 Грудня 2017, 17:47
Товстига, подивись що робиться в Києві. Скоро прийде справжня влада. За все спитаємо. Всі твої афери задокументовані і свідки будуть. Відповіси за всі тендери, акти НЕВИКОНАНИХ робіт, за ПРО ТЕ ЖЕ. За все.Одумайся поки не пізно. Турцевичі тобі не допоможуть. А прокляття звільнених працівників ДОбробуту подіє. будь впевнений.
05 Грудня 2017, 18:41
Зараз весь Білий дом вийде на вулицю і голими сраками просушить тротуари. Не хвилюйтесь!
05 Грудня 2017, 19:10
Товстига, звільняйся поки не пізно. По тобі тюрма плаче.
05 Грудня 2017, 19:56
Це ж Ковель тут буде завжди ніби в селі...
05 Грудня 2017, 20:49
А на Привокзальному ринку на вході вже два місяці яма
05 Грудня 2017, 22:37
там розпочалась реконструкція привокзальної площі. А по плану реконструкції роботи розраховані на термін 12 років. І це при умові що зима буде не снігова. Тому для успішного проведення робіт над усією привокзальною площею спочатку буде побудований величезний саркофаг. вартість того саркофагу становить 15 млн грн. А вже потім почнеться реконструкція. так що "Не ганіте лашадей"
06 Грудня 2017, 02:08
Навила
06 Грудня 2017, 02:46
А НАМ ВСЕ ДО СРАКИ В МЕНЕ ВСІ КУМИ МУСОРА
06 Грудня 2017, 11:17
Територіальний виборчий округ №14 (вул.Д.Бортнянського, вул.Л.Леонтовича, вул.Незалежності: 75, 79А, 83–85, 112–114, 118, 126–132; вул.Підколодного, вул.Пушкіна, вул.С.Бандери, вул.Т.Шевченка: 2–12, 14; Центральна районна лікарня Ковельського міськрайонного територіального медичного об’єднання)<br/><br/>Депутат: Стасюк Галина Миколаївна (ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ &quot;УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП&quot;)<br/><br/>А ДЕ ВАША ПОЗИЦІЯ НА СЕСІЇ ЩОДО ВИКЛАДЕННЯ БРУКІВКИ НА МОКРИЙ СНІГ В БОЛОТО ?<br/>ЧИ ЦЕ ТІЛЬКИ ОБОВЯЗОК СИЛЮКА ВИСВІТЛЮВАТИ ТАКІ ПРОБЛЕМИ ?
06 Грудня 2017, 14:29
а де позиція депутатів на проведення фальшивих тендерів і на підписання актів Вересу комунальним відділом за невиконані роботи? Як міг Верес виграти тендер на виконання робіт якщо не мав ані персоналу, ані техніки, ані бажання працювати. Чому голову тендерного комітету не поставили до стінки? А чи провів хто розслідування, по якій причині будинки масово почали відмовлятись від послуг КП Верес і проситись назад в ЖЕКи? А чи хоч один депутат підняв питання, чому з боку мерії був такий шаоений спротив, щоб будинки йшли від Вересу? Документи, підписи мешканців ложились під сукно, губились, просто не розглядались. А що зробив Товстига з Добробутом?
07 Грудня 2017, 01:35
Чому адмін видаляє коментар з теми про будівництво заправки біля мавекса??? Про те що возять пісок намитий Кошаруком під час не то будівництва аквапарку не то прочищення річки. Пісок намитий за рахунок місцевого бюджету. А зараз його потихеньку вивозять.<br/> Адмін поясни причину видалення коментаря???