На околиці Ковеля пенсіонери МВС знову перекрили міжнародну трасу

05 Грудня 2017, 14:19
4971

Колишні правоохоронці перекрили «Варшавську» трасу.

Фото на своїй сторінці у Фейсбук розмістив голова депутатської фракції «УКРОП» у Ковельській міські раді Ігор Пініс.

«В знак протесту проти пенсійного геноциду та мізерних пенсій ветерани МВД перекрили трасу на Варшаву у Ковелі», – зазначив він у дописі.

 



Коментарі
05 Грудня 2017, 15:39
мусарили старі! Мало суки нагребли!? 20 років позшибало бабок, прошаройобилось і пішло на "заслужений отдих". І ще грошей хоче!
05 Грудня 2017, 15:44
Треба було хабарі накопичувати, а не пропивати і не прогулювати з бабами. Тоді б хватило і внукам.
05 Грудня 2017, 16:15
скільки дармоїдів ми годуємо.
05 Грудня 2017, 16:33
Ветерани МВС постійно підбурюють на такі акції ветеранів Збройних Сил, яких в три рази менше ніж них.
05 Грудня 2017, 16:45
Шо мусоркі зашевелились??? Бабла дармового захотілось??? Ідіть на державну роботу за 3000 грн!!! А потім на пенсію в 60років!
05 Грудня 2017, 17:01
козел обісцяний
05 Грудня 2017, 17:26
Снова п...р ЛЬОША БУДКОВ РАМСИ ПОПУТАЛ
05 Грудня 2017, 18:17
Вони боряться за свою достойну старість. А тобі це не потрібно тому, що ти Україну продавав. Де ви були в 2014 році, коли загарбали Крим, Донецьку і Луганську області? Кого вбили Макарови яких ви продали на Горці? В них вони і стріляли і ще багато невинних людей життя лишили. А ці люди справжні захисники України! Вони під кулі ходили і людей на пожежі рятували коли ви військове майно продавали. І вони ще й за вас хвилюються. Чого ви не гідні!
05 Грудня 2017, 20:55
Достойно потрібно було себе вести!!! Вважали себе всесильними!!!! Хай тепер відчують, що як тебе не хочуть чути!!! <br/>За перекриття траси зимою завести на їх &quot;діло&quot;
05 Грудня 2017, 21:09
правильно роблять що вимагають свої пенсії менше буде жидам розкрадати
05 Грудня 2017, 21:15
До мене на прийом на Павлова13-вхід з вулиці допоможу знайти себе потеряним ментам
05 Грудня 2017, 21:55
Щоби ви всі погані мусора здохли за діла ваші -бажано до ранку
05 Грудня 2017, 22:07
А як на рахунок хороших мєнтов?
05 Грудня 2017, 22:11
А Шайко СТАСІК ВЛАСНИК ВОЛИНЬФАРМУ ТЕЖ НЕВДОВОЛЕНИЙ ПЕНСІЄЮ
05 Грудня 2017, 22:14
Хіба мусор Дубовік ще не здох
05 Грудня 2017, 22:25
Таким як Стасік все має піти на віночки та надгробки
05 Грудня 2017, 22:31
Мусор мусору око не виклює
06 Грудня 2017, 10:23
Дії цих людей показують нашому суспільству ,як потрібно згідного чинного законодавства відстоювати свої права . Вони спонукають нашу &quot;народнообрану&quot; владу працювати на громаду , а не на себе і свою родину. Згідний ,що серед ментів є непорядні, але всіх перечисляти до цього - це цинізм вищої марки.. 70 -80 % це порядні люди !
06 Грудня 2017, 10:34
Шановні &quot;коментатори&quot; , проблеми ніщити наших людей не в рядових міліціянтах , які питаються відстояти свої права. Беріть вище, починаючи: - від нашого народнообраного, народних депутатів,членів уряду, керівників міст і районів. Вони на свою &quot;зарплату &quot;нажили такі статки , що на 5 - 10 поколінь для їхніх родин вистачить. Натравлюють нас один на одного і ви цю наживку проковтнули. Будьте мудрішими і навпаки підтримайте цих міліціянтів які показують владі, що з людьми потрібно рахуватися , а не використовувати їх як рабів у 10 -15 сотліттях ...!!!!!!! Я підтримую їх, і виказую свою подяку за їх організованість , що бракує багатьом в нашому місці !!!!
06 Грудня 2017, 10:40
Підтримую пенсіонерів і ветеранів МВС.Молодці,так тримати!Молодим поліціянтам до них ще ого-го-оо-о!
06 Грудня 2017, 10:43
Ваша думка на рівні одноклітинного ( вибачте за різкість). Командують ЗС ( віддають наказ ) їм на дії - керівники держави ...! Така практика у всьому цивілізованому світі . По вашому , якщо закрили завод (фабрику) винний простий токар ( швачка ) ????? Мені вас шкода , но вам потрібно негайно пройти обстеження , а можливо і лікування.
06 Грудня 2017, 11:00
МОЖЛИВО ВОНО І ТАК, АЛЕ НЕХАЙ БИ &quot;МІЛІЦІЯНТИ&quot; МЕНШЕ СЛУХАЛИ &quot;ВКАЗІВОК ПРОКУРОРІВ&quot; ПРО ЗАКРИТТЯ КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВ ПРОТИ ДЕПУТАТІВ ТА ПОСАДОВЦІВ ПРИ ВЛАДІ, ЯКІ ВІДМИВАЮТЬ МІЛІОНИ, ТОДІ НЕ БУЛОБ У НИХ ТАКИХ СТАТКІВ , що на 5 - 10 поколінь, І ВИСТАЧИЛО Б КОШТІВ У БЮДЖЕТІ ДЛЯ ПЕНСІОНЕРІВ.
06 Грудня 2017, 11:08
А хто забороняє іншим пенсіонерам або дітям пенсіонерів які отримують по 1500 пенсії приєднатись до протестів міліціонерів , і разом з ними вимагати достойної пенсії ?
06 Грудня 2017, 11:11
Молодці. Повністю підтримую. А всім, хто проти ганьба. Підете на пенсію то поживетн на 1500. Хоча, вам пенсія до лампочки ви з контрабанди живете. Тільки чомусь як крадіжка, то сунете, як саранча в ту міліцію і соплі розмазуєте.
06 Грудня 2017, 11:19
Ветеран ЗСУ<br/><br/>14:33 05.12.2017<br/><br/>Ветерани МВС постійно підбурюють на такі акції ветеранів Збройних Сил,
06 Грудня 2017, 11:50
Міліціянти ,як каже молодь ви - красави , що показуєте приклад нашому народу як повинні боротися за свої права . Хватить терпіти той безпрєдєл від влади і вклонятися їм за ту &quot;кісточку&quot; яку нам кидають . Вони розкрадають наші бюджетні гроші міліонами, а нам пропонують на заслуженому відпочинку жити за копійки . ГАНЬБА такій владі .
06 Грудня 2017, 12:15
Я теж вимагаю міліцейську пенсію
06 Грудня 2017, 15:37
УСІ ПЕНСІОНЕРИ ПРИЄДНУЄМОСЬ ДО БЛОКАДИ ТРАСИ
06 Грудня 2017, 15:37
Збройні Сили - це один із основних атрибутів держави . Хто цього не дотримується , той не має державності , історія України цьому доказ. Шкода , що про це не хочуть пам'ятати наші керівники держави. Пам'ятайте - батрак (ніщий) ніколи не буде патріотом своєї держави. Хто ростить патріотичну молодь , проводить роз'яснювальну, цілеспрямовану роботу по присвяченню себе служінню в Збройних силах силах, однозначно ветерани . З таким відношенням до них, ніхто не буде цього робити ! Сьогодні призиви у ЗСУ проходять дуже проблематично , а що буде далі ...?
06 Грудня 2017, 16:53
З святом! За ці роки ЗСУ опустили нижче плінтуса! Зрозуміло, що це не залежало від кадрових офіцерів. Але бувших не буває і ветерани повинні виховувати патріотичну молодь!
06 Грудня 2017, 18:32
Всі знайомі морди
06 Грудня 2017, 19:05
А сімейка мусарського кісіра Момота була з гранчаком смагі. Йому пєнсія не впьорлась.Они за передачу взяткі нєхіло мають. Всі кримінали виграє.Знає пацан кому носити
07 Грудня 2017, 01:38
Чому адмін видаляє коментар з теми про будівництво заправки біля мавекса??? Про те що возять пісок намитий Кошаруком під час не то будівництва аквапарку не то прочищення річки. Пісок намитий за рахунок місцевого бюджету. А зараз його потихеньку вивозять.<br/> Адмін поясни причину видалення коментаря???
08 Грудня 2017, 14:12
цікаво а чого мусара не розганяють це дибло мусорське з траси, а напевно що в кожного того старого мєнта дітки працюють в мусарці, пристоїли своє чадо, якщо вам так хуйово то чого діток своїх туди ж повсовали. мабуть все таки не хило живете
08 Грудня 2017, 16:55
що там ще досі перекривають дорогу?
09 Грудня 2017, 02:49
ШКОДА ЩО ЩЕ ЖИВУТЬ