Через жахливу дорогу на трасі Ковель-Доманове зіткнулися дві автівки

07 Грудня 2017, 15:00
5705

На автодорозі Ковель-Доманове зіткнулися BMW та Volkswagen.

Про це повідомляє Сергій Поха на своїй сторінці у Фейсбук.

«Автодорога Ковель-Доманово в жахливому стані, перші наслідки...Знаки «увага, ями по коліна» відсутні...», – зазначив він у дописі.
 

1




Коментарі
07 Грудня 2017, 17:59
Нормально приїхали-законмірно коли виїхати на зустрічну
07 Грудня 2017, 18:29
Їде з бляхою - тормози! Там все куплене і в голові пусто!
07 Грудня 2017, 20:33
Там реально дорога з обох боків ЖАХ.яка різниця на яких номерах машина.недавно білорус влетів.побив диски.після того дівчата зі Львова на укр номерах влетіли в ті ями.а водій повинен бути уважним не від того на яких номерах машина.а ями ті залатати повинні давно.вини вже дійсно по коліна
07 Грудня 2017, 22:37
автоінспектор як би не стояв на переїзді на знак стоп, а став з маячками біля цих ям, то людина і швидкість би скинула вчасно і дтп може і не було б. А так в нас все як раніше нарубати бабла а забезпечити безпеку на дорозі то не наше діло. В Дубовому раз на рік збивають людей насмерть . Краще ви б в центрі села стояли.
08 Грудня 2017, 08:48
Маю ж я щось робити
08 Грудня 2017, 12:42
Не треба гнати 100, при їзді 60 такого не станеться.
08 Грудня 2017, 16:30
Коли бачите поліцію стоячу на місці без вкл.гірлянди набираєте 02 або 5-32-84 і женете їх з паші, того шо це патрульні, вони повинні перебувати в русі, ібо нічим невідрізнити від ДАІ !!!!
17 Грудня 2017, 21:32
Я згідний з ,,Коментар&quot; яка різниця на яких ти номерах! Друже ,,пенсіонер&quot; якщо ти їздиш в хатніх тапочках по кімнаті або на компі в NFS тоді да а коли їдеш по укр дорозі в умовах недостатньої видимості або по мокрій трасі залитій водою то передбачити що під водою ями по коліна майже неможливо!!! доречі тормозний шлях легкового авто: ,,Получаем результат — 20,25 метров. Понятно, что такое значение может быть только для идеальных условий: хорошее качество резины и с тормозами все отлично, вы тормозили одним резким нажатием и всеми колесами, при этом не ушли в юз и не утратили управляемость. 35,4 метра на мокром асфальте; 70,8 — на укатанном снегу; 141,6 — на льду.<br/>Источник: http://vodi.su/tormoznoy-put/<br/>А також при русі обох авто з швидкістю 60 км/ч швидкість подвоюється тобто це тесаме що вїхати в стоячий предмет на швидкості 120 км/ч, а з швидкістю і гальмівний шлях в двічі і це при умові що все ок дорога рівна (без ям), суха, і авто на 100% справне! Тому хто і дійсно винний тут так це наш ,,улюблений&quot; УКРАВТОДОР!!!! І перш ніж пи...ти ,,бляхи-бляхи&quot; поїздь по таких дорогах сам!!! Хочу сказати на рах ,,Там все куплене і в голові пусто!&quot; не суди по собі!!! В кого дійсно пусто так це в крутеликів на укр реєстрасії які мають круті машини і капу бабла а все остальне їм до лампочки!!! ти певно один з них? а на бляхах люди купують авто тому що невзмозі купити в Україні в більшості це так, хоча існують випадки ,,отморозків&quot; але це також тоді коли бабла стільки що вже незнає куда дівати, а той хто купив майже за останні гроші їздить акуратно!!! В нас з кожного авто чи це бляхи чи ні на сьогодні 3 гривні з літри їде на ремонт дороги! ДЕ ВОНИ??? Згідний з ,,володимир&quot; бабла нарубали і продовжують рубати як мінти так і керівництво держави!!! ОБІДНО!!!!!!!!!!!