Олег Кіндер згадав, як був за Полярним колом

08 Грудня 2017, 18:00
3873

Інформаційне агентство «ВолиньPost» в інтерв'ю поцікавилося у Ковельського міського голови Олега Кіндера про його хобі.

«В молодості захоплювався гірським пішохідним туризмом. Був членом Рівненського обласного туристичного клубу «Азимут». Разом із друзями підкорювали маршрути першої та другої категорії складності в Карпатах, на Кольському півострові, за Полярним колом», – відповів Олег Олексійович.

Очевидно, ці походи були під час здобуття Кіндером вищої освіти у місті Рівному. Як відомо, у 1982 році він закінчив Український інститут інженерів водного господарства. 

Коментарі
08 Грудня 2017, 19:17
ну, Будете у нас на Колыме, милости просим.
08 Грудня 2017, 20:23
Хай згадає які обіцянки своїм виборцям давав та ділом займеться.
08 Грудня 2017, 20:38
Краще б він з відти не повернувся!
08 Грудня 2017, 20:43
чому відключили режим коментування до статті про квартиру за 45000 убитих єнотів!?Так хотілося написати чому ж так дешево і що це просто не є знущанням над людьми!
08 Грудня 2017, 22:42
Ну тоді зрозуміло де він свої мозги відморозив...
09 Грудня 2017, 02:41
То він ескімос
09 Грудня 2017, 06:53
Сам ти єскімо заморожене! Де ти бачив щоб на Кольскому п-ві жили єскімоси? Карели і фіни там жили, а тоді спільна общність - радянський народ. Сталін вивів таку націю.
09 Грудня 2017, 10:07
Там іще жили дебілки північні
09 Грудня 2017, 10:10
А ВІН НЕ ЗГАДАВ НАВІЩО ВЗАГАЛІ НАРОДИВСЯ
09 Грудня 2017, 10:12
То ті всі дебілки що у фракції БЮТ
09 Грудня 2017, 10:14
Чого дебілки бюджетні гроші файно пакують в кишені
09 Грудня 2017, 10:21
То ось чому Мавп повирізав усі дерева та кущі в місті- він любить місячний ландшафт
09 Грудня 2017, 10:24
Я ЙОМУ ВИЧИТ РОБИЛА ЙОМУ ДУЖЕ ПОРОБЛЕНО.Дала три трилітрові банки води сухого батона.Три години помахала над довбнею -має допомогти.
09 Грудня 2017, 11:38
це не мавп повирізав, а Верес під "мудрим" керуванням Балака ( в миру Баланда). У цього афериста до дерев якась маніакальна хвороба. Ріже за державний кошт і все відправляє на Стеблі і на вул. Корольова. там вже нема де пройти. Все завалено.
09 Грудня 2017, 13:18
і, зверніть увагу, не своїм транспортом возить, а вересовським трактором. Я турцевичу не заздрю. так його Балак дурить!!!!
09 Грудня 2017, 16:58
ТЕПЕР І КОВЕЛЬЧАНИ БУДУТЬ ПІДКОРЮВАТИ МАРШРУТИ СКЛАДНОСТІ ПО ВУЛ.НЕЗАЛЕЖНОСТІ, БІЛЯ САДОЧКІВ, А ЩЕ І НА ПРИВОКЛАЗЦІ РОЗПОЧНУТЬСЯ РОБОТИ.
09 Грудня 2017, 21:21
То він Мавп чи Чукча
10 Грудня 2017, 12:20
Мер лiсоруб, хай згадае про экологiю в ковелi.