Люблинецький священик та прихожани відвідали військовий полігон під Рівним

10 Грудня 2017, 18:00
7352

У День Збройних Сил України, 6 грудня, протоієрей Павло Мацелік та прихожани Хресто – Воздвиженського храму смт Люблинець, Ковельського благочиння, відвідали бойовий Тучинський полігон під Рівним.

Про це повідомляється на сайті Володимир-Волинської єпархії.

Після теплого та щирого спілкування з військовими, було звершено Молебень за здоров’я та благословенний успіх українських воїнів, освячено казарми та передано допомогу, що її зібрали жителі Люблинця.

Отець Павло привітав особовий склад та командирів військового підрозділу з Днем Збройних Сил України і запевнив у повсякденній молитві Матері-Церкви за повернення миру на рідну землю.

 









Коментарі
10 Грудня 2017, 21:39
"Протоієрей" (майор ФСБ) Ковельського злочиння Мацелік... Гріхи сповідувать прийшов перед Українськими Воїнами?
10 Грудня 2017, 23:19
100% шпіон
11 Грудня 2017, 00:49
Продався козломордим чортам, скотина! Нічого, Бог все бачить і покарає. Горіти йому в пекельному вогні!..
11 Грудня 2017, 03:40
Павло Мацелік, скажіть будь-ласка, чий Крим? І чи буде ваша відповідь співпадати з думкою вашого Московського шефа - Кирила? Ну навіщо такий дешевий "піар"? Чи може Москва дала "указание внедриться"?
11 Грудня 2017, 10:12
А молитви читав з молитовника видавництваЧернівецької єпархії УПЦ КП на українській мові напевно спеціально для відвідин солдатів придбав.
11 Грудня 2017, 10:55
Кадила в руці нема! Боїться чорт ладану!
11 Грудня 2017, 19:16
Ви усі хворі на голову,у вас відсутні мозги ви тільки вмієте одне що писати усяку дурню.
11 Грудня 2017, 21:24
Їх усіх з ,,кп,,треба відправити в Волику.Там добре кормлять .
11 Грудня 2017, 22:07
Будьте мудріші.Нащо вам той кп.Майте два друга:терпіння,смиріння .З такими друзями отримаєте спасіння.
12 Грудня 2017, 00:20
Засіпався, ольгінець, опущений в Сортирі, з запізненням. Мабуть, з великого бодуна після того, як пропив усі 30 свої дерев'яників...
13 Грудня 2017, 18:13
Якщо ти вже вийшла з Олики підскажи нам дурнуватим, чого ми повинні розмовляти на російській мові - мові окупантів України, чому ми повинні йти до їх церкви? Може ще й портре ху-ла в кожній хаті біля ікони поставити?
13 Грудня 2017, 23:18
Яка різниця на якій мові говорити, вже скоро наша мова буде польська найшли чим гордитися ми українці можна подумати процвітаємо,війну зробили ті ,що біля корита пасуться а люди страждають.
16 Грудня 2017, 01:27
Гріхи споконвіку сповідують перед Богом, батюшку називали батюшкою, а не попом. Господь не покарає за правду Він буде карати в першу чергу отаких людей як ви, хіба це нормально писати всякі гадості на не просто людину,а на БАТЮШКУ? Що поганого зробив вам Отець Павло? За що ви його гряззю поливаєте? Вам би було приємно слухати такі речі на свою адресу, просто за те що було зроблено добру справу? Дивіться кожен за себе, бо ви будете відповідати перед Богом за свої гріхи, а не за гріхи інших!!!!!!
16 Грудня 2017, 01:27
Гріхи споконвіку сповідують перед Богом, батюшку називали батюшкою, а не попом. Господь не покарає за правду Він буде карати в першу чергу отаких людей як ви, хіба це нормально писати всякі гадості на не просто людину,а на БАТЮШКУ? Що поганого зробив вам Отець Павло? За що ви його гряззю поливаєте? Вам би було приємно слухати такі речі на свою адресу, просто за те що було зроблено добру справу? Дивіться кожен за себе, бо ви будете відповідати перед Богом за свої гріхи, а не за гріхи інших!!!!!!