У Ковелі завершився перший курс жіночої самооборони

11 Грудня 2017, 09:30
2899

Учора, 10 грудня відбулось урочисте нагородження учасниць курсу «Жіноча Січ», який був організований Центром національно-патріотичного виховання «СІЧ» та Ковельським осередком «Національний Корпус».

Про це повідомляється на сторінці Центр НПВ «СІЧ» у Фейсбук.

Довгих три місяці учасниці здобували нові знання та навики. В програму курсу увійшли такі дисципліни: самозахист, основи поведінки зі зброєю та основи бойових мистецтв.

За час проходження курсу учасниці стали однією командою, відкрили свої приховані сторони та покращили власну фізичну підготовку.

Інструктори нагородили усіх, хто дійшов до кінця відповідними сертифікатами про успішне проходження курсу «Жіноча Січ».

Нагадаємо, раніше «Район.Ковель» повідомляв як розпочався курс жіночої самооборони.

 





Коментарі
11 Грудня 2017, 12:08
Дякую хлопцям за такий курс! Моя дружина розквітла після цих занять!<br/>Ну і мозги не виносить так як раніше
11 Грудня 2017, 12:56
Ну, звичайно. Хлопці там молоді, гарні. Будь-яка жінка розквітне... А якщо ваша дружина не ... вам мозок, то вашу дружину ... хтось інший. :0)
11 Грудня 2017, 14:27
Слухай ти, &quot;старе пердло&quot;, твої ай-пі нам відомі і нема проблем вичислити, звідки ти розповсюджуєш образи. Бережись!
11 Грудня 2017, 14:49
на наступний курс я знов записуюсь !
11 Грудня 2017, 14:51
щоб не виносити мізки свому чоловікові, на наступний курс я знов записуюсь !
11 Грудня 2017, 16:42
Пройшли якісь курси в підвалі і будуть як Філон розказувати що в армії служили???
11 Грудня 2017, 16:42
Пройшли якісь курси в підвалі і будуть як Філон розказувати що в армії служили???
11 Грудня 2017, 18:15
Ніхто нікого не заставляє нікуди записуватись і ходити. Це вибір кожної людини. Кожен вибирає те , що йому подобається.
11 Грудня 2017, 18:16
І не важливо де це проводиться на вулиці, в спортзалі чи в підвалі. Головне результат.
11 Грудня 2017, 19:40
Місцевий, заздріть мовчки!
13 Грудня 2017, 21:15
Не наглійте, перестаньте видаляти коменти. Це свобода слова? Тоді колишня &quot;злочинна&quot; влада перед вашою дітки безневинні.
13 Грудня 2017, 21:29
Коментарі з нецензурною лексикою будуть видалятися повністю!
14 Грудня 2017, 21:54
Я бачив комент, який видалено, якщо то він... Там жодного нецензурного слова не було, хіба що згадали, що філони порають жіночок, які бажають екстриму. а їх чоловіки цьому радіють, як справжні європейці.
14 Грудня 2017, 21:56
Додам, якщо боротьба з нецензцрщиною, то чого тоді не видаляєте дописувача, в якого одні козломорді та чемодани з вокзалами в голові? Він без нецензцрщини не може... А розумію, він підтримує державну, а значить вашу політику. От вам і свобода слова. Щось вона вибірково у вас працює, як колись у Третьому рейху та при Сталіні.
14 Грудня 2017, 22:22
Грубі слова дописувачі на сайті вживають дуже часто, але, як кажуть, не перегинайте палку. Не пишіть матюків!