У Ковелі біля вокзалу продають рибу і раки, на які немає документів

11 Грудня 2017, 12:19
Фото: ілюстративне 9634
Фото: ілюстративне

Управління Державного агентства рибного господарства у Волинській області під час рейду на ринку та Привокзальній площі у Ковелі зафіксувало всього два порушення.

43-річна продавець Наталія на Привокзальні площі реалізувала три кілограма живого карася без наявності документів, що підтверджує законність походження риби, а 66-річний місцевий житель Федір на ринку продав тридцять раків, вагою півтора кілограма, теж без документів. Це трапилося вранці 14 жовтня.

Матеріали про притягнення ковельчан до адміністративної відповідальності надійшли Ковельському міськрайонному суду.

Суддя Петро Бойчук оштрафував жінку на 510 гривень без конфіскації риби та стягнув 320 гривень судового збору, а суддя Сергій Панасюк звільнив чоловіка від адміністративної відповідальності в зв’язку з малозначністю вчиненого правопорушення, обмежившись щодо нього усним зауваженням.

Коментарі
11 Грудня 2017, 14:52
Вот це так злочин.....
11 Грудня 2017, 16:42
А які мають бути документи? Свідоцтва про смерть? На кожного рака і кожну рибину? А хто їх видає?
11 Грудня 2017, 16:52
Бля це ж три кіло чистого колумбійського карася... Це вам бля не браконьєрів ловити. Це три кіло.... вдумайтесь три кіло карася. Все Україна в безпеці. Я думаю після цього вони полюбому весь канал накриють по якому карась попадає на базар. Красавци о це я розумію спец операція. Скільки гелікоптерів було задіяно в операції . І питання скільки часу готувалось захоплення цих торгашів карасями та раками? Полюбому медалі потрібно дати. Нежаліли себе ризикували. МОЛОДЦІ.
11 Грудня 2017, 16:53
Бля це ж три кіло чистого колумбійського карася... Це вам бля не браконьєрів ловити. Це три кіло.... вдумайтесь три кіло карася. Все Україна в безпеці. Я думаю після цього вони полюбому весь канал накриють по якому карась попадає на базар. Красавци о це я розумію спец операція. Скільки гелікоптерів було задіяно в операції . І питання скільки часу готувалось захоплення цих торгашів карасями та раками? Полюбому медалі потрібно дати. Нежаліли себе ризикували. МОЛОДЦІ.
11 Грудня 2017, 17:03
Ха, зробили з мухи мамонта! Та там кожен день торгують рибою і раками, cиром, сметаною, молоком і чим тільки можна! Хто береже своє здоров'я - той не купляє. Зато мєнтяри показники роблять і премії собі заробляють.
11 Грудня 2017, 17:49
А я бережу Здоровья і купую Правда з застереженнями Основне щоб продавець був Який<br/>Правильно порядний тоді і продукція буде відповідна<br/>В дитинстві я сам влітку приіждав на ринок Привозив МОЛОКО СМЕТАНУ ТВОРОЖОК<br/>і МАМА Завжди провіряла як я вимив бутилки <br/>Так що здоровья ВАМ ЛЮБОВІ І МИРУ
11 Грудня 2017, 18:15
А ОТА СМЕРДЮЧА РИБА ЩО ПРОДАЄТЬСЯ ПЕРЕД МІНТОВСЬКОЮ НАЛИВАЙКОЮ САМОГОНУ ТАКОГО ЧЕРВОНОМОРДОГО МУСОРА КОТРУ КОЖЕН ДЕНЬ ПРОТИРАЮТЬ ШМАТОЧКОЮ ЗАСМАЛЬЦОВАНОЮ ТЕЖ МАЄ ЯКІСЬ ПАПЕРИ УЖЕ З ДЕСЯТОК РОКІВ
11 Грудня 2017, 18:27
Вони просто добре як і цигани відстьогують мусорам
11 Грудня 2017, 19:19
ПИЛИПЧУК ,ЩО ЗА 11 ШКОЛОЮ ПО ВСЬОМУ КОВЕЛЮ РОЗВОЗИТЬ ПЕЧЕНУ РИБУ І ВЯЛЕНУ МУСОРА ТАМ ПОСТІЙНО КОРМЛЯТЬСЯ РИБА РЕАЛЬНО ПОРЧАНА І НІЧОГО ЦВІТЕ І ПАХНЕ
11 Грудня 2017, 20:28
А МУСОРА КРУГОМ КОРМЛЯТЬСЯ
11 Грудня 2017, 20:29
А навіщо рибі пашпорт
11 Грудня 2017, 21:38
Панасюк добрий суддя сто років життя.
11 Грудня 2017, 21:56
Карася , можливо, продавала і не багато())) але хай скаже де взяла! Рибою легко отруїтися, а можливо вкрала...
11 Грудня 2017, 22:02
до 123.. правильно пишите, підтримую
11 Грудня 2017, 23:08
Ти тоже був на прийомі в ПАНАСЮКА С.Л.
11 Грудня 2017, 23:15
Панасюк судить по закону а не по понятіям. Треба його в антикорупційний суд вибрати.
11 Грудня 2017, 23:53
Я за він толковий.
12 Грудня 2017, 00:15
Бойчук був учнем Панасюка. На жаль, нічому не навчився.
12 Грудня 2017, 18:18
Имитация деятельности, а крупная рыба исполнит три желания для этой службы.Хотелось бы знать, на чем выращена рыба в привокзальных киосках и как,и в каких лабораториях проходят проверки на качество этого продукта?
12 Грудня 2017, 20:43
Це все робота того колишнього мусора Васі, що смердючою рибою, обробленою антибіотиками, на території автостанції торгує, без жодних правових підстав. Йому вже дядьки з села конкурентами стають. <br/> А хто перевірив, на якій підставі цей г...н за Мислиною ставки нарив, вїзд перегородив на землях лісового фонду? Менти кришують?
13 Грудня 2017, 11:17
шановні,на сільмаші майже кожного дня ті карасі ящиками продають на базарчику,біля Економа то вам ,що повилазило ,хто має ті документи і риба продається не з води і собаки поруч відпочивають
16 Грудня 2017, 02:12
Кожному мусору двойну лінію на дорозі поперек дороги
02 Травня 2018, 03:22
А коли вже побачать валютчиків? Ще &quot;галочки&quot; не треба?