Микола Силюк попередив ковельську владу про можливий провал на дорозі

12 Грудня 2017, 10:25
4885

Спецкор волинської газети «Вільна думка» Микола Силюк виявив діру на проїжджій частині дороги і повідомив про це чиновника ковельської мерії.

«У Ковелі на вулиці Пирогова, між швейною фабрикою і п’ятиповерховим будинком, на дорозі є вибоїна. Там вже вимило під асфальтом землю. У діру стікає вода від вулиці Володимирської. Асфальт вже почав просідати і може статися провал», – попередив Микола Володимирович.

«Я гляну. Поїду туди і гляну, що там робиться… Я заїду гляну, але не зараз… Не зараз. Заїду другим разом. Може, там біля якого люка, чи біля яких мереж. Я буду їхати, то подивлюся», – запевнив його начальник управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконкому Андрій Стернічук.

За словами пильного спецкора, ковельчани, які йдуть у темну пору доби, ризикують там отримати травму. 

 

1


Коментарі
12 Грудня 2017, 12:28
Молодець Коля!Хоть щось одне толкове зробив!
12 Грудня 2017, 12:43
він завжди толкове робить, але злочинній владі він як кістка поперек горла.
12 Грудня 2017, 12:53
<p>[ВИДАЛЕНО ЗА НЕЦЕНЗУРНУ ЛЕКСИКУ]</p>
12 Грудня 2017, 12:59
То ще навпроти вогника на пішохідній зоні разом хай подивляться.
12 Грудня 2017, 13:25
я не можу зрозуміти, чим же всетаки займається наша корупційно - продажна влада?
12 Грудня 2017, 14:25
Нічого страшного. Якщо хтось в яму попаде, суддя Восковська відмаже начальника автодору від відповідальності і відмовить у позові потерпілого.
12 Грудня 2017, 14:51
Треба Миколу поставити смотрящим Ковеля. Хай всі нужники провірить на другому Ковелі.
12 Грудня 2017, 15:46
Та ямочка чекає поки буде їхати кіндер щоб в відповідний момент під машиною мера провалитись і ізбавити Ковель від тої гн...ди
12 Грудня 2017, 15:51
да є яка небудь дірка, там і селюк недалеко.
12 Грудня 2017, 19:34
Зовсім не смішно. Сьогодні їхала в Луцьк і на відрізку дороги, що йде від моста до вторчермета молилася щоб не перевернувся автобус. Це жахіття! Я розумію що треба зробити тротуари у центрі, викласти броківкою у своїх дворах, а хто має зробити цю дорогу, на якій любого дня можуть загинути в ДТП? Обминаючи ями, автобус в якому я їхала, шкрябався по схилу, який йде поряд з залізничною колією і був так нахилений, що здавалось зараз перевернеться! Люди добрі, хіба то не нинішня влада винна, що ми так живемо? Миколо! Проїдься там, зафільмуй і принеси на сесію хай подивиться Кіндер, депутати і хай скажуть як з такою дорогою зимувати!
12 Грудня 2017, 21:58
Так є ж паралельна дорога, поки що не до кінця вбита. Чому по ній не їздять? Бережуть?
12 Грудня 2017, 21:59
В началтника не має часу.бачете скільки бруківки треба відмити в ковелі