Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Обговорили бюджет Ковельського району на 2018 рік

10:08 13.12.2017
766

Відбулися бюджетні слухання, де на розгляд громадськості з метою обговорення, як це і передбачено чинним законодавством, був внесений проект районного бюджету на 2018 рік.

Про організацію бюджетного планування, основні напрямки бюджетної політики Ковельського району на наступний бюджетний період учасників зібрання інформувала начальник управління фінансів райдержадміністрації Світлана Карпюк, – повідомляють у відділі з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації.

Варто зазначити, що процес формування районного бюджету на 2018 рік стартував у вересні цього року, великий обсяг роботи був проведений в напрямку формування бюджетних показників головними розпорядниками бюджетних коштів, представниками об'єднаних територіальних громад в питання співфінансування окремих галузей. Та звісно, що основну роботу бюджетного планування виконали працівники управління фінансів райдержадміністрації. Адже проаналізувавши показники виконання бюджету за попередній період, зробивши розрахунки показників за кожним видом доходів та видатків, збалансувавши дохідну та видаткову частини бюджету фінансистам району вдалось підготувати проект бюджету на наступний рік. Загалом, від правильного визначення планових показників бюджету залежить якість його виконання.

Відтак, під час бюджетних слухань, учасниками яких були депутати районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, громадськість району нарікань щодо формування проекту районного бюджету на 2018 рік не прозвучало.

;
Коментарі

сансей

17:05 13.12.2017

Значить всім пох. Та й не було кому щось говорити. Кізякове болото.

17 серпня
Сьогодні
Вчора
15.08.2018
14.08.2018
13.08.2018
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин