У Ковельській поліклініці Волинської облради запрацював стаціонар

13 Грудня 2017, 11:09
8284

Тележурналістка з Ковеля Олександра Ткачук розповідає, що у комунальному закладі «Ковельська поліклініка» Волинської обласної ради працює денний стаціонар.

«Наразі на денному стаціонарі налічується 37 пацієнтів. Поліклініка працює, розвивається та має хороших спеціалістів-лікарів», – написала вона у Фейсбуці і продемонструвала фотознімки з медичного закладу.

Один із дописувачів попросив сфотографувати ще інфекційне відділення колишньої вузлової лікарні, мовляв, там жах.

«Почнемо з того, що ремонт потрібен там скрізь, як на мене. Але якщо державного фінансування немає, а все робиться руками самих лікарів, керівників лікарні, за кошти, виділені обласними депутатами із облради, також силами працівників залізниці і коштом, то вибачте мене, але люди працюють не покладаючи рук, щоб зберегти хоч би те, що є для містян. Також коштом меценатів, як я вже зазначала у пості. Не маючи підтримки, а навпаки Гунчик заявляє, що потрібно закрити, і Кіндер також, то це ще чудовий результат!!! Як на мене», – зазначає Олександра Ткачук.

Депутат Ковельської районної ради Анатолій Корнійчук, який тут був пацієнтом, мовить, що від вхідних дверей до отримання висновку на основі рентген-знімку зайняло трохи більше півгодини.

«Вдячний Олегу Казімирову. Шкода, що він один такий чуйний і затребуваний, бо за ним пацієнти, як за Батьком рідним хапаються», – пише Анатолій Авакумович у Фейсбуці. 





1



 

Коментарі
13 Грудня 2017, 15:48
Денний стаціонар - це щоб відлежуватися вдень замість того, щоб ходити на роботу, а ввечері відпочивати вдома?
13 Грудня 2017, 16:36
Особінно там де бабка на кроваті витянулася і руки склала
13 Грудня 2017, 17:01
В залізничній інфекційного не було відділення.
13 Грудня 2017, 19:14
Закрити поліклініку і не витрачати грошей з обласного бюджету. Для десяти працюючих тратити мільйони грв. на отоплення, зарплату, комунальні витрати. Це просто дебілізм, а так званих лікарів Казімірова, Маковецького перевести в села в амбулаторії. Хай покажуть свої здібності.
13 Грудня 2017, 19:37
психлікарня за вами просто таки" горює" стидоба.Отам таки люди і лікарі справді з великої літери!
13 Грудня 2017, 19:39
Якщо закривати поліклініку, то потрібно закрити і хоспіс, щоб дійсно не витрачати державні гроші. Хворих в хоспісі 5 чоловік, а лікар-пенсіонер Божик (мама головного лікаря хоспісу), яка мала би лікувати нещасних в хоспісі надає ці послуги людям з вулиці, які не мають відношення до хоспісу. Ось кого треба направити в село - спеціаліста широкого профілю.
14 Грудня 2017, 10:24
Придурки! Припинить завідувати Хоспісу. Його створили і він буде. А поліклініку передадуть на місто. Ще трошки повидрипуєтесь
14 Грудня 2017, 11:14
А що то за больна баба сидить, ноги виставила? Часом не та, що сябра розвела?
14 Грудня 2017, 11:33
Пофотографували всі ліжка пусті, одну з вулиці загнали і Галю не забули сфоткати
14 Грудня 2017, 12:54
Потрібно віддати поліклініку в МТМО. Самчук О.О. перепрофілює на відомчі квартири для молодих спеціалістів. Він молодий (головниий лікар) вміє керувати. Погляньте на міську лікарню, з совдеповскої перетворює в європейську. Це дуже приємно .
14 Грудня 2017, 13:46
Краще перевірили наявність хоча б елементарного нашатирного спирту в кабінетах. <br/>Люди в поліклініках вмирають, ніякої першої медичної допомоги не в змозі надати!
14 Грудня 2017, 22:51
У хоспісі влітку лежала свекруха, в колишньому хірургічному відділені в 2 палаті. Загалом враження позитивні, чисто в приміщенні, хороший догляд за хворими, підібрали хороше знеболення, харчування нормальне. Сусідкою по палаті була старенька бабця 96років(перебувала там поки внучка їздила у відрядження), за старенькою був догляд не гірше як вдома, навіть масаж бабці робили, мили, процедури. І пацієнтів у хоспісі вистачає, на той момент було в палатах по 2-3 людей.
15 Грудня 2017, 10:54
Спочатку наповніть свої кишені, а потім думайте про амбулаторії та стаціонари
16 Грудня 2017, 14:49
Реєстратура пуста - нема ні мед.працівників, ні людей. Ліжка денного стаціонару пусті,застелені на кант - де ж ті 37 хворих, що лікуються?