Варшавська: не розминулися дві «бехи»

13 Грудня 2017, 11:17
3181

У вівторок, 12 грудня, на вулиці Варшавській у Ковелі зіткнулися два легковики. Внаслідок автопригоди одного водія госпіталізували.

За кермом автомобіля BMW перебував 30-річний ковельчанин. Попередньо, водій не надав перевагу у русі та зіткнувся із іншим автомобілем BMW, під керуванням 21-річного місцевого жителя, – повідомляють у секторі комунікації поліції Волинської області.

Внаслідок автопригоди 21-річний водій транспортного засобу отримав тілесні ушкодження. Його госпіталізували у відділення травматології районної лікарні.

Відомості поліція зареєструвала у журналі єдиного обліку заяв та повідомлень громадян про кримінальні правопорушення та інші події. Слідчі за цим фактом розпочнуть кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Триває перевірка.

Коментарі
13 Грудня 2017, 14:11
і знову польські бляхи
13 Грудня 2017, 15:44
Бляха-муха, чому на нас всі укоаїнці їздять і при цьому так нас ненавидять?
13 Грудня 2017, 16:46
А чого не птшуть шо машини були на поляках . Хто крутіший?
13 Грудня 2017, 16:48
Вас не навтдятб того шо ви бдяді нещаплвтили жодного податку , щоб їздити по Україні
13 Грудня 2017, 17:21
збори, які сидять у вартості палива типу не рахуються за податки?
13 Грудня 2017, 17:28
крім заправок є ще така структура як митниця, де при ввезені по-закону машин, сплачуються податки і збори. Чи ти знаєш тільки як через митницю контрабас возити на своїх бляхах?
13 Грудня 2017, 18:08
А який податок ти заплатив?Вже задовбали з тими податками і бляхами,ми заправляємось і з кожної літри палива платимо податок!!!
13 Грудня 2017, 18:11
Вас просто жаба душить,порозмитнювали машини за великі кошти,а податки ви платите не державі,а нашим оленям міністрам і депутатам,щоб вони їздили відпочивати на Мальдіви і сміялися з Вас!!!
13 Грудня 2017, 19:25
Люди добрі !!! Не переживайте. Скоро все це скінчиться .Хто пам'ятає в кінці дев'яностих в возили авто с прибалтики .На рік ставили на укр. регістрацію тимчасово. Всі ці авто на металобрухті. І це буде в 2018 році. Як говорять історія повторюється.
13 Грудня 2017, 19:25
Через таких голубців-салонщиків. як васадзе у нас найдорожче в світі розмитнення автомобілів. Залишилось ще допустити саакашвілі до Корита і нам всім повний кирдик!
13 Грудня 2017, 19:29
підтримую на 100% на бляхах їздять мудрі,звичайні пересічні українці.
13 Грудня 2017, 21:51
а контрабандист Альперін вийшов під заставу 21 млн. грн.) Також, на бляхах, напевно, контрабас перевозив і за ці гроші утримував Одеську митницю)
14 Грудня 2017, 05:09
Чим більше заправок на варшавці тим більше аварій, біля заправки всі стояли
14 Грудня 2017, 19:14
На бляхах їздять хитров....бані мудрі мудаки. Які рахують себе розумнішими ніж прості Українці. Про своє майбутне зараз не думають. Ви заробіть чесно , а тоді вимагайте у державі привилегії собі.