Сесія міської ради має узаконити придбаний «Ковельтеплом» автомобіль

13 Грудня 2017, 13:19
3254

Виконавчий комітет Ковельської міської ради надав дозвіл підприємству теплових мереж «Ковельтепло» на придбання автомобіля марки «LADA» за рахунок свого прибутку – за фонд розвитку.

І хоча це рішення ще підлягає затвердженню на сесії депутатським корпусом, керівництво підприємства, яке очолює депутат міськради від фракції ВО «Батьківщина» Володимир Бойко, не стало очікувати.

Наступного дня після виконкому між «Ковельтепло» та київським ТОВ «Нові авто» було підписано договір щодо продажу ковельському підприємству автомобіля марки УАЗ-390945-460-БЕЛ903-17 за ціною 399 931,00 гривень. Згідно веб-порталу державних закупівель, ця закупівля оголошена і проведена в один день.

Дивним є і той факт, що столична фірма з вулиці Молдавської, яка продала транспортний засіб, має статутний капітал всього у півтори тисячі(!!!) гривень, а її засновник та керівник, згідно реєстрації, проживає у місті Макіївка Донецької області.

Нагадаємо, що Ковельська міськрада своїм рішення від 28 вересня 2017 року збільшила розмір статутного капіталу ПТМ «Ковельтепло» на 2 млн. 021 тис. гривень.







 

Коментарі
13 Грудня 2017, 15:42
Бойко - зрадник, спонсор козломордих! Інакше б він за надприбутки від обману ковельчан придбав автомобіль, а не лаЖу кацапського недовиробництва.
13 Грудня 2017, 16:01
Бойко вміє купляти машини з відкатом в 50%. Водиться за ним такий грішок.
13 Грудня 2017, 17:24
Тепер зрозуміло, чому при плюсовій температурі на дворі приходиться відкривати вікна у квартирі і сплачувати за опалення по 1800 гривень. Ось під чиї задниці йдуть наші гроші. Замість того, щоб зайнятись ремонтом прогнивших труб теплопроводу, купляє автомобілі у підставних фірм.
13 Грудня 2017, 17:26
тому автомобілю красна ціна 50 000. решта на карман піде чи вже пішла.
13 Грудня 2017, 18:19
А чому не вітчизняний автопром придбали? І взаналі якщо фірма збиткова то який автомобіль? На маршрутках їздіть!! А ще ліпше пішки. Для здоров'я корисно.
13 Грудня 2017, 18:50
Нехилий уазик за 15 тис. зелених.
13 Грудня 2017, 18:50
Та ще мабуть і б/у
13 Грудня 2017, 18:55
Добре палять
13 Грудня 2017, 19:01
опублікуйте оклади посадовців Ковельтепло. Тоді зразу стане зрозуміло, чому у нас такі високі тарифи.
13 Грудня 2017, 19:36
На Заході давно забули, що таке централізоване опалення з кілометровими теплотрасами. Тому він і Загниваючий. Нема на нього залишків нашого процвітаючого Совка...
13 Грудня 2017, 20:07
Прижени мені десяток таких за 50 000 грн. я хоч сьогодні куплю, а якщо зможеш то і більше.
13 Грудня 2017, 20:09
Ви ж всі користуєтесь інтернетом подивіться скільки коштує той чи інший автомобіль, хоча ви вже і так подивились і знаєте ціни от тільки зайнятись нічим і пишите що в голову вбреде
13 Грудня 2017, 22:26
Ось і побачимо як будуть надавати дозвіл на встановлення індивідуального опалення у багатоквартирних будинках. Плювати на закон будуть, давитися будуть, любі відмовки знайдуть аби не втратити ласий шматок.
13 Грудня 2017, 22:56
Головне, що в таких випадках на закон плюють наші самі справедливі у світі судді...
14 Грудня 2017, 09:33
и это правильно, отечественный автопром поддержите, на ЛуАЗы всех, на ЗАПОРОЖЦЫ....
14 Грудня 2017, 11:12
Ти, пасивний ольгінець, бери кувалду в руки і закручуй нею в своїх недожигулях болти в дири ровниє, а не строчиш бред на чужих сайтах...
14 Грудня 2017, 22:46
Не давали і давати не будемо. Де зв'язок між автомобілем і індивідуальним опаленням.
16 Грудня 2017, 01:28
Зв'язок в базрозмірному череві та ковтальному рефлексі.