Івахів не відстояв соціальних гарантій для людей, які неофіційно працюють за кордоном

13 Грудня 2017, 18:00
5399

У ЗМІ продовжують тему депутатських обіцянок і їх виконання. Не лишився поза увагою і нардеп від ковельського округу №21 Степан Івахів.

«Слово і Діло» продовжує серію інфографік, присвячену відповідальності народних депутатів, обраних у мажоритарних округах, оглядом обіцянок парламентарів, які представляють Волинську область. Темою, яку обрали для моніторингу, є допомога соціально незахищеним верствам населення.

Два таких зобов’язання  зафіксували в Степана Івахіва. Обидві його обіцянки вже отримали остаточний статус: про реформування пенсійної системи – «виконано», а про законодавче закріплення гарантій на соцдопомогу та державну пенсію людям, що неофіційно працюють за кордоном, – «не виконано».


 

Коментарі
13 Грудня 2017, 20:11
Працюючі неофіційно за кордонои!!! Платіть ЄСВ і які проблеми?Хитро зроблені?
13 Грудня 2017, 20:17
Хочуть СОЦІАЛЬНІ гарантії в Україні? Треба з усих зароблених грошей за кордоном ,заплатити соціальні внески в Україні.
13 Грудня 2017, 20:19
а чого то він маєж бидлу допомагати. Працюйте офіційно і вся проблема. У польщі всі крім контрабандистів працюють офіційно
13 Грудня 2017, 21:36
А ЯКА ПЕНСІЯ У МОЛДАВАНКИ-вона ж внески мусорам зі спиртяки справно сплачувала
13 Грудня 2017, 21:52
голосун ти наш дорогий, як думаєш, івахів в тій же польщі легалізував би свої гроші?)
13 Грудня 2017, 22:47
Купила мама коника а коник без ноги
13 Грудня 2017, 23:03
Через таких, як Ворог України івахув наші громадяни змушені їхати на заробітки за кордон.<br/>Як там той, що голосував за івахува, ще івахувські двері йому яйця не прищемили?
14 Грудня 2017, 00:25
Що за брєд? Про які відстоювання інтересів іде мова? Цей хлоп реально втілює у життя тему геноциду народу України.
14 Грудня 2017, 17:19
Та, щоб він здох, той івахів!!!
15 Грудня 2017, 15:14
А ти проти нього голосував чи за?