У центрі Ковеля стався порив водопровідної мережі

14 Грудня 2017, 08:50
3202

Учора, 13  грудня, на перехресті вулиць Театральна та Незалежності стався порив водопровідної мережі.

Про це повідомили у «Ковельводоканалі».

Для ліквідації аварійної ситуації перекрили рух автотранспорту по вулиці Незалежності на ділянці від вулиці Театральна до вулиці Міцкевича, а також тимчасово припинено водопостачання в районі ліквідації аварійної ситуації.

Крім того внаслідок виникнення аварійної ситуації на водопровідній мережі по вулиці Кияна було зупинено насосну станцію ІІ-го підйому по вказаній вулиці.

«Управлінням буде задіяно максимум сил та засобів для якнайшвидшої ліквідації аварійних ситуацій», – обіцяють у «Ковельводоканалі». 

Коментарі
14 Грудня 2017, 11:28
Нема кому робити , залишилось 5алкашів, і ворюга рибачок
14 Грудня 2017, 11:34
Там на одному метрі 5кулків вже забито ,ше одного забьють
14 Грудня 2017, 11:41
рік назад на тому ж самому місці міняли мережі. З гордістю було заявлено, що застарілі мережі замінено на сучасні і надійні. То як це назвати? Чи не було заміни, чи неякісні роботи. Ще після того там асфаль не положили нормальний і знову та сама х....я. Хто заплатить за відновлення дороги?
14 Грудня 2017, 11:48
Нажаль <br/>зараз все частіше та частіше будуть рвати труби - і це буде кругом! Водогін у всьому місті вже відпрацював свій термін.
14 Грудня 2017, 13:15
то може давайте років з 10 класти асфальт не будемо. Почекаємо, поки всі труби замінять. Дуже дороге задоволення кожен рік дорогу перекривати. Засіємо центр міста травою і буде зелене зона, як у всіх нормальних містах. Машинам і без центру вистачає де їздити.
14 Грудня 2017, 13:41
Хоча він і не святий, але святі навряд чи зможуть керувати тим гадюшником. Може мені хтось нагадає нормального керівника Водоканалу? Чи може тицьне носа у захмарні суми, котрі виділялися на оновлення мереж? Прорив був би при любому керівнику. <br/>Щодо нещодавнього ремонту - хай виконком чи міськрада збирає комісію і розбирається в питанні. Громрада ще якась по сайту гримить - їм шматок роботи.
14 Грудня 2017, 14:40
труби зараз рвуться тільки тому, що керує містом корупційна бандитська влада. Ви що, осліпли всі? Тротуари Товстига ( нащадок корупційної схеми Балака) міняє кожен рік в одному й тому ж самому місці. Труби рвуться в одному й тому ж самому місці ( м&quot;яку землю легше розкопувати), сцена, на яку виділялось <br/> 1, 5 мільйона грпивень, не побудоване ще йза додаткові 4, 5 мільйони. дерева пиляються Вересом і зникають у невідомому напрямку( в Стеблі), акти НЕВИКОНАНИХ робіт підписуються Вересу без обмежень, машини незаконно купляються. Тендери проводяться Товстигою фіктивно. Чи влада думає, що в Ковелі живуть дурні і нічого не бачать? Може вже досить?