Розгніваний діями влади чоловік «посівав» у Ковелі площу перед мерією

14 Грудня 2017, 15:27
7599

Це трапилося сьогодні вранці невдовзі після засідання виконавчого комітету Ковельської міської ради.

На запитання журналістки громадянин не представився, сказав лише, що він не місцевий, родом із Старовижівського району, а борошно і крупи розсипає, бо в такий спосіб вирішив висловити свій протест на діяльність центральних органів влади. Мовляв, до місцевих чиновників претензій немає.

«А що ви оце таке виробляєте?! Занесіть інвалідам, іншим громадянам. Що це за цирк?!» – обурювалася діями чоловіка начальник управління соціального захисту населення виконкому Софія Сагаль.

«Це я маю носити? Це во, хто має носити – хто в піджаках. Вони мають думати, а не я. Хай поклюють трохи…», – відповів той.

Своє обурення висловив і перший заступник міського голови Михайло Гетьман, який вийшов на перекур, з іронією назвавши чоловіка «умніком».

Розірвані пакети протестувальник акуратно позбирав і викинув у смітник. Як розповіла наша колега, дорогою до Привокзальної площі він віддав усі крупи, які в нього залишилися, старенькій бабусі. «Перепало» і птахам, які зліталися на площу…

 

1






 

Коментарі
14 Грудня 2017, 19:46
сипали курям зерно посеред подвір'я, мовляв, «щоби ся кури не розходили по чужих дворах і яйця не губили»
14 Грудня 2017, 19:46
Людина вийшла висловити своє невдоволення. А коментарі від працівників міськ ради що до умніка... То хай дякують що ще писки не почали товкти. А з таким вектором як обрали наші очільники це вже в найближчому майбутньому....
14 Грудня 2017, 20:29
То та крупа, що на виборах отримав!
14 Грудня 2017, 22:13
це він ту гречку що перед виборами взяв назад приніс.
14 Грудня 2017, 23:58
Даа, тьотка про анархію теревенить. А хто головні анархісти в місці, тьотка знає? Вони, бляха, якраз в тому приміщенні сидять, що в тьотки за спиною.<br/>А крупа тут 100% ні до чого, тут треба було б пару прицепів здохляків з ВетСан заводу привезти, бо інакше до бариг не доходить.
15 Грудня 2017, 00:25
ШКОДА ЩО В НОВІ СМІТНИКИ МАВП НЕ ВЛІЗЕ ХОЧА КОЛИ ДОБРЕ ПОСТАРАТИСЯ ТО ця ХУДОБИНА ВЛІЗЕ
15 Грудня 2017, 01:08
А чого ці підари в галстуках курять перед центральним входом у будинок рад, на них що закон не діє про куріння в громадських місцях .Видно Гетьмана, Стернічука курять від бездєлія
15 Грудня 2017, 04:36
Державне бидло так зажралося ,що вже й навіть незвертають на людей уваги...<br/>Їм і так добре бо ж зарплати в них немалі а людські питання та наболіле народу їх взагалі нецікавить.<br/>Як казав Кузьма : біда у тім що Україною керують ті - кому кому вона зовсім непотрібна!!!
15 Грудня 2017, 18:00
Вы посмотрите на собравшихся вокруг зевак...<br/> Человек проявляет свою гражданскую позицию, человек выявляет свой протест против КОРРУМПИРОВАННОЙ власти и чрезмерной БЮРОКРАТИИ, на что имеет полное Конституционное право, а люди по отношению его ПРОЯВЛЯЮТ АГРЕССИВНОСТЬ. <br/> Вот так телевизор рождает &quot;зомби&quot; которых всё устраивает, а если не устраивает то они об этом готовы молчать и даже осуждать тех, кто не хочет молчать.
15 Грудня 2017, 18:49
Мій сусід)
15 Грудня 2017, 18:49
Мій сусід)
15 Грудня 2017, 23:08
Треба було одну пачку в ту дуру запустити, вихарила конкретно! Скоро буде їм анархія , будуть всі на колінах!
18 Грудня 2017, 14:47
Кто подписывается под моим ником ,,прохожий,, Какой в этом смысл?А человеку ,,УМНИКУ,,респект.Вот такой,, голос В пустыне ,,зарождает гражданское общество, в котором будут жить наши дети ,внуки