«Соромно за рідне місто»: показали жахливу дорогу при виїзді з Ковеля

16 Грудня 2017, 10:32
7387

Ковельчанин Володимир Вавринюк опублікував на YouTube відео від назвою «Ковель, курс на європу», у якому показав жахливий стан автодороги при виїзді з міста.

«Ось цю ділянку дороги (метрів 500 не більше) ковельська влада не спроможна відремонтувати вже більше року. Це виїзд з Ковеля на Луцьк. Соромно за рідне місто і всіх ковельчан. А цій владі ганьба!», – написав він в описі до відео.

Нагадаємо, нещодавно «Район.Ковель» повідомляв про ремонт дороги Луцьк – Ковель у 2018 році

 

Коментарі
16 Грудня 2017, 13:01
кіндеру з Товстигою не соромно. Їм головне, щоб бабло шелестіло в кишенях.
16 Грудня 2017, 13:13
Якщо соромно за місто - то сам щось зроби для нього! А не тільки позориш і ганьбиш. Поїдь по інших містах - там взагалі жах! Не подобається Ковель - ніхто не тримає тут. Знайди краще місто і живи собі.
16 Грудня 2017, 13:14
Це мабуть наклеп. Коли почитати останні публікації в соц мережах то наші посадовці все роблять для міста. Кругом порядок лишилось тільки квітами перейматись. Ніхто не краде, все робиться і все зроблено. А це фото мабуть фотомонтаж.
16 Грудня 2017, 13:26
Дорогу яку ви побачили, має ремонтувати облавтодор. Це є міжнародна траса М-19. І Ковель немає ніякого відношення до її ремонту.
16 Грудня 2017, 13:40
Ото ж і я їхала в Луцьк і на другому Ковелі на відрізку дороги, що йде від моста до вторчермета молилася щоб не перевернувся автобус. Це жахіття! Обминаючи ями, автобус в якому я їхала, шкрябався по схилу, який йде поряд з залізничною колією і був так нахилений, що здавалось зараз перевернеться! Люди добрі, Куди ми котимося? В що реретворив Кіндер місто? Яка ганьба ! Бадак кругом і в парку і на набережній і в центрі ! Чого всі мовчать? Чим вас прикупили? Приклад треба брати з кращого а не з того, де гірше. Требаа обєднуватися і не дати Кіндеру донищити наше місто!
16 Грудня 2017, 13:42
Дорогу Гунчик з Гройсманом нехай ремонтують. Де ви бачили щоб міжнародні дороги ремонтувалися чи будувались за кошти місцевої громади
16 Грудня 2017, 14:00
Кладіть раз на рік тротуарну плитку і всім буде дуже добре
16 Грудня 2017, 15:18
Дорогу на "перевалці" треба ремонтувати капітально, а не присипати асфальтом. Там завжди таке робиться, тому, що, по-перше, немає зливової каналізації, а, по-друге, немає нормальної "подушки" під асфальтове покриття, яке не розраховане на рух великовантажних автомобілів. Якщо там щось і робити, то робити треба грунтовно і капітально.
16 Грудня 2017, 16:14
А які залізничні переїзди по Бреській страшно переїзджати ! А тим дибілам , які иігороджують цю владу пішли ви нах...!
16 Грудня 2017, 20:35
Якби ковельчанин Володимир Вавринюк хоч трохи учив географію в школі, то б міг би розбиратися в сторонах світу і не незвав свій ролик «Ковель, курс на європу». Бо автобус їхав курсом якраз таки протилежним. В східному напрямку. Якби ковельчанин Володимир Вавринюк хоч трохи розбирався в життєвих реаліях, то б зміг би дізнатися з Інтернету, що ковельська громада до ремонту і утримання цієї дороги не має жодного стосунку. Це автошлях міжнародного значення М19 від Доманове (Волинська область) до автомобільного прикордонного переходу Порубне (Чернівецька область) за який відповідає Дочірнє підприємство &quot;Волинський облавтодор&quot; відкритого акціонерного товариства<br/>&quot;Державна акціонерна компанія &quot;Автомобільні дороги України&quot;, засновником та власником 100% акцій якої є держава в особі Державної служби автомобільних доріг України. Якби ковельчанин Володимир Вавринюк хоч трохи був патріотом рідного міста, а не покривав бездіяльність обласних і загальнодержавних структур і чиновників, то б не допускав би навіть в думках багатомільйонні трати грошей ковельської громади аби ними латати нехлюйство державних лежнів. Якби ковельчанин Володимир Вавринюк хоч трохи любив своє місто, то би тішився його історичною спадщиною. Зокрема давньою бруківкою, по якій їхав автобус оминаючи ями від сучасних безруких автодорівців.
16 Грудня 2017, 21:26
прийде зима зі снігом і порівняє
16 Грудня 2017, 22:51
Хай по Фестивальній їздять
16 Грудня 2017, 23:39
А щоб кожен з Вас щоб зробив би для нашого Міста? Саме легше когось аналізувати!! Ви навіть в коментарях недотримуєтесь етики!!! Перш за все, щоб життя стало кращим почніть з себе,оберніться навколо і зробіть висновки. Задуматися хоч на хвилинку можна зрозуміти, що Кіндер щось намагається зробити для Ковеля! А таким як Ви робити не роби одна Шана. Тяжкий час для УКРАЇНИ!
16 Грудня 2017, 23:39
А щоб кожен з Вас щоб зробив би для нашого Міста? Саме легше когось аналізувати!! Ви навіть в коментарях недотримуєтесь етики!!! Перш за все, щоб життя стало кращим почніть з себе,оберніться навколо і зробіть висновки. Задуматися хоч на хвилинку можна зрозуміти, що Кіндер щось намагається зробити для Ковеля! А таким як Ви робити не роби одна Шана. Тяжкий час для УКРАЇНИ!
16 Грудня 2017, 23:39
А щоб кожен з Вас щоб зробив би для нашого Міста? Саме легше когось аналізувати!! Ви навіть в коментарях недотримуєтесь етики!!! Перш за все, щоб життя стало кращим почніть з себе,оберніться навколо і зробіть висновки. Задуматися хоч на хвилинку можна зрозуміти, що Кіндер щось намагається зробити для Ковеля! А таким як Ви робити не роби одна Шана. Тяжкий час для УКРАЇНИ!
17 Грудня 2017, 01:00
Ти чого розпоносився совіцьким бородатим кліше? От із себе і почни, витягни з себе совка і викинь його на смітник.
17 Грудня 2017, 12:53
Дорослі люди, а поваги ні до кого немає, такий як ти, точно нічого доброго не зроблять для міста, але й для рідних. (Бидло).
17 Грудня 2017, 13:10
ГАРНЕ В НАС МІСТО, ЯКБИ кондонів кІНДЕРА= крадунів, всіх на санзавод з кіндером ,уроди, грамотєї вашу мать,ВАЛІТЬ СУКИ ВСІ З КОВЕЛЯ І ТОДІ ДІЙСНО ВОНО СТАНЕ ЄВРОПЕЙСЬКИМ,А ВОЛОДЯ ВІРНО ЗРОБИВ ПОКАЗАВ РОБОТУ ВЛАДИ І ЇХ ОБЛИЧЧЯ.
18 Грудня 2017, 12:11
Ти не псих, ти просто дурак!
19 Грудня 2017, 04:49
М-19 Ярослава Мудрого (об'їздну) ремонтували за кошти міського бюджету.
28 Грудня 2017, 16:48
М-19 Я.Мудрого гарно зробили, і рівненько і освітлення у вечірній час, їхати одне задоволення. Колишню обїздну страшно згадувати....