У Ковелі відбудеться мітинг для захисту тварин

17 Грудня 2017, 11:42
4839

У понеділок, 18 грудня о 9.20 ранку, перед «Білим» домом відбудеться мітинг для захисту тварин.

Про це повідомляється на сторінці «Kovel Animals» у Фейсбук.

Захисники тварин будуть вимагати стерилізацію, вакцинацію і чіпування безпритульних собак на базі державної ветклініки. 

«Все має бути прозоро, з відповідною документацією та звітом коштів, витрачених в цих цілях. Адже, собаки з кольоровими кліпсами на вухах, яких ви можете спостерігати на вулицях міста, стерилізовані і щеплені за рахунок волонтерів, а не з бюджету міста, хоча кошти на це виділяются», – зазначають у дописі.

Коментарі
17 Грудня 2017, 14:19
2018 рік - це рік собаки. Ми мусимо їх захищати. Особливо наступного року!
17 Грудня 2017, 14:22
А за собак які кусають на вулиці ви оплатите лікування??! Потрібні притулки для собак, а то їх розвелося багато....
17 Грудня 2017, 14:59
КП Добробут вже виділяли кошти і немалі на облаштування притулку. Але грошики осіли десь там на 3 поверсі
17 Грудня 2017, 15:16
ой коли вже насане рік людини
17 Грудня 2017, 16:19
А де сам притулок? Десь біля сільмашу?
17 Грудня 2017, 17:41
Про притулок потурбуйтесь!Щоб не гасали ватаги собак містом.
17 Грудня 2017, 18:11
треба мавпа захищати стерилізувати і кліпсу в шнобель встапвити
17 Грудня 2017, 18:35
А шимпанзе Косцьов'ят буде надійно захищений?
17 Грудня 2017, 22:05
Поклич.те ветлікаря Пініса нехай каструє й чіпує КіндерМавпа який обікрав зоозахисників на 800 000 гривень.
17 Грудня 2017, 23:55
І спецкора Миколу Силюка стерелізуйте і чіпа, ой ні, два чіпа йому вчепіть, за одного готовий заплатити.
18 Грудня 2017, 01:00
Бездомних собак на вулиці не має бути!!!<br/>Серед них багато агресивних!!!<br/>Я люблю собак,але не тоді , коли страшно зранку йти, коли вони кусають дітей .... бігають величезні зграями!!!!
18 Грудня 2017, 01:52
Собака буває кусючою тільки від собачого життя. Після мітингу всі бездомні пси стануть жити по-людськи, перестануть кусати дітей і дерти котів, як мавпа газету...
18 Грудня 2017, 14:09
У мене зграя бездомних собак роздерли улюбленого кота, то після того я піду на мітинг))) Хай такі розумні собі іх всіх заберуть.
18 Грудня 2017, 22:53
Я б за роздертого кота дав би собачкам ковбаски з крисідом...
20 Грудня 2017, 00:51
Коли відбудеться мітинг за стерилізацію мавпа, і його оточення???
31 Грудня 2017, 01:44
Тут є 2 варіанти<br/>1. Відловлювати в притулок<br/>2. Відстрілювати або усипляти