У Ковелі на набережній «вирвали» смітники і поставили на лавочки

18 Грудня 2017, 09:15
6234

Вандали на набережній знову поглумилися над смітниками. Цього разу два бетонних смітника «вирвали» і поставили на лавочки.

Фото розмістили на сторінці «Ковель Онлайн» у Фейсбук.

«І знову про сумне... Бидло в Ковелі, мабуть, не переведеться ніколи», – зазначили у дописі. 

Нагадаємо, минулого року «Район.Ковель» писав, як зловмисники скинули 7 смітників у річку.

 


Коментарі
18 Грудня 2017, 11:49
Зрада ? Знов кіндер винен ?
18 Грудня 2017, 11:58
А ЧОМУ НЕ ПОСТАВИЛИ АНТИВАНДАЛЬНІ СМІТНИКИ ПО 1000 БАКСІВ-самі і організували
18 Грудня 2017, 12:52
А ви хоч раз бачили на набережній патрульну поліцію чи в центрі міста вечорами патрульних? Про околиці взагалі мовчу. Вони сидять в черговій та анекдоти травлять (цього вже я надивилась) От і наслідки.......
18 Грудня 2017, 13:20
яка влада, такі й люди. Влада до ковельчан бидлом, то й ковельчани будуть бидлом. Пони не перестануть красти чиновники з міського бюджету, поки не перестануть проводити фіктивні тендери, поки не повернуться до ковельчан лицем- то так і буде. Вважайте це формою протесту проти бидла у владі.
18 Грудня 2017, 13:35
Та їм такі протести тільки на руку. Гроші будуть списувати на ремонти.....
18 Грудня 2017, 13:54
відеоспостереження однозначно!!!!!!!!!
18 Грудня 2017, 17:29
Як що на кожен стовп камеру ставити, то я згідний йти сторожувати за 15 тис грн з оптичною дубельтівкою !
18 Грудня 2017, 17:30
Там само і антивандальні будуть. Або ще далі, в пункті прийому металобрухту.
18 Грудня 2017, 18:18
а казали влада погана та мешканці ще гірші в Ковелі
18 Грудня 2017, 18:37
Кіндер буде проклятий до сьомого коліна і навіть придворний відьмак Максимук не відшаманить
18 Грудня 2017, 18:44
не буде, а вже проклятий разом зі своїми падєльніками.
18 Грудня 2017, 20:43
АЛЕ ВЛАДА В ОСОБІ КІНДЕРА І ПРОКОПІВА РАЗОМ З ГУПІКОМ, КУЗЬМУКОМ, БОРТНИКОМ ТА ІН. МАЛИ Б КОНТРОЛЮВАТИ МІСЦЕ ПЕРЕБУВАННЯ У ВЕЧІРНІЙ ЧАС ШКОЛЯРІВ (ДІТЕЙ) НА БЕРЕЗІ ВОДОСХОВИЩА, А НЕ ЛИШЕ ПРОПІАРИТИСЬ ТА "ВІДМИТИ" КОШТИ ПІД ЧАС ОБЛАШТУВАННЯ БЕРЕГУ.
18 Грудня 2017, 20:48
ЯК БІЛЯ "КІНО", ЯК БІЛЯ "ЯВОРА". СТВОРИЛИ ПРИТОН ТЯГАР НА МІСЦЕВИЙ БЮДЖЕТ, ПІЗНІШЕ ЧЕРГОВИЙ ПІАР - екологічна акція «Зроби Ковельське водосховище чистішим!», ЗА КОШТИ КОВЕЛЬЧАН.
18 Грудня 2017, 20:57
Я просто в шоці з вас, знову влада винна? Ахаха ви диб*ли чи да? Це вже реально паранойя у вас, люди! Тупі малолеткі начудили, а Кіндер винний, ахах, яка влада такі й люди ахах.... Нема слів
18 Грудня 2017, 21:37
дочого тут влада.патруль яке домашне виховання. така і поведінка куда молоді дівати свою агресію після бару
18 Грудня 2017, 21:51
Валька Дубій також думала як і Мавп,що корупційні гроші вистелять дорогу до вічного життя та до раю.Та труна без кішень ,пане злодію...
18 Грудня 2017, 22:51
де наша поліція що тільки здатна з водіїв дань знімати а чого бнепоставити камери що слабо бо грошики потрібно в кишені
19 Грудня 2017, 00:35
Потрібно патруль щоб бив по голові не питаючи ім'я
19 Грудня 2017, 00:35
Потрібно патруль щоб бив по голові не питаючи ім'я
19 Грудня 2017, 03:07
шановні панове я являюсь адвокатом і поясніть мені я просто по своїй роботі стикаюсь і з працівниками поліції і з мером і з працівниками міської ради і простими двірниками і ось цікаво чути одні пишуть що поліція погані взятки беруть анекдоти розказують ну і т.д. гноблять їх і тут же жаліються що не працюють, і інших коментарях пишуть що поліція кришує і б'є людей і тут же люди закликають бити людей, пишуть що мер за 1000 долларів урни поставив і тут же пишуть який він поганий що так зробив, щановні а як робити вірно????? я являюсь громадським помічником і часто із такими як я і працівниками патрулюємо по сільмаші і вибачте ви б побачили що там робиться в ночі, ми не взмозі кожен день працювати але якщо кожен із нас (Вас) хоча б раз в місяць прийде і допоможе навести порядок, кожен дивитиметься за своїм будиком тоді і буде порядок. знаєте я впевнений що урну вирвало ж Ковельське бидло і це створіння було не одне, ось скажіть чому з тої компанії яка це робила жоден не прийшов і не сказав не робіть так чи не прийшов в тут ж поліції чи ту мерію і сказав що ось мій товариш не зповна розумі вчора в ночі наївся лайка і пошкодив урну плафон і т.д. ми сидимо і ображаємо людей тут кричимо як все погано, а самі нічого не робимо для цього, якщо ж все таки є свідомі люди і які дійсно готові до наведення порядку звертайтесь в правоохонні органи чи до депутатського корпусу і ми всі разом будемо наводити порядок адже це наше місто, це наша домівка
19 Грудня 2017, 10:31
Я ТЕЖ БУЛА ДЕПУТАТКОЮ ВІД БЮТ
19 Грудня 2017, 12:28
Сторожів не хватить на кожен будинок! А як по Біблійськім сказанням: Бидло народило - бидло! Хто винен? Влада міста! Ну Кіндер, ну і САМЕЦ! Ха-Ха! Підростаюче покоління переповнено енергії і не розуміє куди її діти. Ось і міряються силою і тупістю. А їх потрібно направити в здорове русло, щоб їм легше було ввійти в суспільство і випустити пари. А для цього окультурити їх потрібно. Як? Де в місті танцюють? В кабаках. Всі юнаки спроможні туда піти? Мабуть ні! А якщо за 10 грн. піде на три вечора на танцулькі, то з понеділка по четвер буде відпочивати і не біситися. Та ще й своїм домашнім музикантам цікаво буде виступати на сцені. Ото міська владо "настругали" бидла, а тепер його окультуруйте - відкривайте дискотеки. Хай там скачуть і бісяться під охороною поліції.
19 Грудня 2017, 12:53
неуловимые мстители:)
19 Грудня 2017, 13:15
а цим повинен займатись нероба Пікінес
19 Грудня 2017, 19:08
"Хто не скаче той москаль"! Ковель це інкубатор москалів тому ніяких дискотек. Ще з чугунія є смітники, хай бидло тренерується і підростає.
19 Грудня 2017, 20:27
ще об них добре головою битись, якщо на коліна стати
21 Грудня 2017, 10:32
Це не влада,це люди БИДЛО...
22 Грудня 2017, 00:14
Як дбатимем ,так і матимем. Нема чого скаржитись на владу,коли самі не дбаємо.
23 Грудня 2017, 01:25
Кіндер з Товстигою вже замовили 50 антивандальних смітників по 1000 баксів