Луцьке підприємство «підкинуло» у Ковель безпритульних собак

21 Грудня 2017, 15:44
5246

У Ковелі побачили безпритульних собак, яких формально стерилізувало луцькe комунальне підприємство «Ласка».

«Центр міста Ковель.Собака з чіпом КП Ласка повним ходом гуляє!!! Яка це така стерилізація???», – пише Марина Слепко на сторінці групи «Рeалії «притулка» Ласка.Скарги на керiвництво Луцького КП» у Фейсбук.

Коментуючи допис жінки, Ірина Петренюк зазначає: «Луцькe КП «Ласка» стeрилізує собак лишe на папeрах і підкидає в інші міста, щоб повторно відловити за 1000 гривень? Так куди пішли майжe 500 тисяч гривень виділених луцькою міською радою на стeрилізацію та вакцинацію бузпритульних тварин Луцька на вeсь 2017 рік?».

Користувачі мережі у коментарях підтверджують, що після «стерилізації» у безпритульних собак продовжує з'являтися потомство. 

 




Коментарі
21 Грудня 2017, 18:06
Раніше сміття підкидались, а тепер собаками..
21 Грудня 2017, 18:18
а хто підписує їм документи про виконані роботи? Товстига?
21 Грудня 2017, 18:19
Товстига, застав свою Памідориху посипати бульвар Л. Українки. Люди падають, калічаться. Понабирали блатних і закриваєте очі на їх бездіяння. Скільки ви скотиняки можете знущатись над ковельаними. За цілий день не спромоглися посипати. Падлюки
21 Грудня 2017, 18:26
Тре Яцинюка викликати! "Куля в лоб" і ніякого потомства
21 Грудня 2017, 18:32
Директорку КП "Ласка" потрібно стерилізувати
21 Грудня 2017, 18:45
Луцьке підприємство підкинуло а ковельські дармоїди сидять у міськраді і в носі колупаються.
21 Грудня 2017, 19:13
І так, я працюю в.... - периметр: зупинки навпроти "Вечірнього", Приватбанка, Аптеки, будинок Вчителя, "Океан" і т.п. Зграя собак тут завжди бігала. Але, .... більшість з них була з "бірками" на вухах (я так розумію ця мітка була про стерилізацію)... АЛЕ зграя знову бігає, сучка з міткою, і все !!!!! - куди подівались інші?!!!!!! їх було штук 7. Зараз, для мене особисто - "незнайомі" собаки, їх не було раніше. Тут дійсно твориться щось не те...
21 Грудня 2017, 19:17
в додаток<br/>забув розказати - 2-3 дні назад бачив як пес крутився в калюжі між будинком Вчителя і маг. Вечірній. Я думав що попав під колесо, а тепер думаю зовсім інше....
21 Грудня 2017, 19:39
ще раз в додаток<br/>нагадую - собаки з бірками пропали, появились нові без бірок...
21 Грудня 2017, 20:43
Собаки з бірками були простерилізовані небайдужими людьми,а Верес їх повідстрілював,щоб прикрити рік своєї бездіяльності!Грошики вкрали,а нічого не зробили.Зате тендер виграли,напевно законно)
21 Грудня 2017, 21:10
там де Балак, там корупція і окозамилювання. Власники Вересу ще просто не знають, якого сюрприза можуть отримати від цього ворюги і афериста
21 Грудня 2017, 23:09
Косцьовяту свіжої роботи підкинули... До речі, куди цей предур знову подівся, чому нікого не звільняє з роботи і не садить до цугундера?
22 Грудня 2017, 00:32
Зграі безритульних собак заполонили місто. Де колишні добрі традиціі іх відловлювати або й відстілювати? Чого не вистачає міській владі хача б з цією проблемою справитись? СРАМОТА!!!
22 Грудня 2017, 08:10
ще в тому році Балаку було виділено дуже багато грошей на облаштування притулку. він їх через Добробут відмив і втік з посади прихопивши з собою і Льоню. А 400 000 пропали. Хтось Баланду за те спитав?
22 Грудня 2017, 10:16
Сволочи вы ! Последней радости лишить хотите !
23 Грудня 2017, 17:12
Тих собак валом на людей нападають.<br/>О хтось видно надрозумний прийняв таке рішення.<br/>Що тут дивуватись цеж Коооовєль!!!
23 Грудня 2017, 17:51
А все таки, де Косцьовят? Невже собаки роздерли?