Олександр Балак розповів, як «Верес» виграв у Ковелі тендери

23 Грудня 2017, 15:01
8543

Рішенням тендерної комісії від 15 грудня цього року товариство з обмеженою відповідальністю «К. П. «Верес» визнано переможцем у тендері з надання послуг по утриманню доріг у місті Ковелі в зимовий період 2017-2018 р. р.

З приводу цього рішення міськрайонна газета «Вісті Ковельщини» опублікувала інтерв’ю з директором по комунальному господарству ТзОВ «К. П. «Верес» Олександром Балаком (на фото).

ххх

– Олександре Сергійовичу, виграти перемогу у такому складному і відповідальному конкурсі – справа непроста. В чому запорука успіху?

– В організованості і високій працездатності фахівців підприємства, всього трудового колективу. Хоч ми «зайшли» на міський ринок надання комунальних послуг порівняно недавно, за цей час здобули авторитет й повагу і в людей, і у влади.

Ми постійно нарощуємо виробничі потужності Товариства, зміцнюємо його матеріально-технічну базу. Маємо достатню кількість снігоочисної і дорожньої техніки. Наші тарифи на комунальні послуги – найнижчі в Ковелі.

– Які завдання у зв'язку з перемогою в тендерному конкурсі покладені на вас?

– Маємо в належному стані утримувати, очищати від снігу та вчасно посипати піщано-соляною сумішшю міські дороги. Згідно з тендерною пропозицією вартість послуги становить 529 тисяч гривень. На 2016-2017 роки було виділено для КП «Добробут»  365 тисяч гривень. Для забезпечення покладених на нас функцій підготовили відповідну техніку, заготували достатню кількість піщано-соляної суміші.

– Міський голова Олег Кіндер на останньому засіданні міськвиконкому зазначив, що ТзОВ «К. П. «Верес» виграло оголошені тендери на 90 відсотків. Це означає, що з 1 січня наступного року проблеми прибирання снігу та сміття, озеленення й освітлення лягають, образно кажучи, на плечі працівників вашого підприємства. З огляду на це, зменшиться обсяг робіт, який виконують РЖКП-1, РЖКП-2 і КП «Добробут». Відповідно є загроза скорочення штатів названих підприємств. Це так?

– Така загроза є. Але нашої вини тут нема. Потрібно керівникам комунальних підприємств міста усвідомити одну просту істину: в умовах ринку виграє той, хто надає якісніші і дешевші послуги, дбає про їх розширення. «К. П. «Верес» це зрозуміло раніше, тому ми й виграли тендер. Хто заважає діяти подібним чином іншим?

До речі, станом на 18 грудня ц. р. ТзОВ «К. П. «Верес» визнано переможцем ще у двох тендерах (вуличне освітлення і утримання доріг в зимовий період часу). Тому сьогодні ще зарано говорити про визнання переможцем «Вереса» у тендерах, які ще не відбулися.

Що стосується можливого скорочення працівників в комунальних підприємствах міста, то у них є можливість працевлаштуватися на наше підприємство, бо маємо потребу в людях.

– Якщо ви змогли зміцнити свою матеріально-технічну базу, маєте кваліфікованих спеціалістів, то, очевидно, будете розширювати сферу надання комунальних послуг?

– Так. Ми готові надавати послуги з очищення територій підприємств, організацій та установ міста, садівничих товариств, гаражних кооперативів, автозаправних станцій від снігу в зимовий період, а також його вивезення.

Довідки і заяви на виконання робіт приймаємо за телефоном 5-30-22. Аварійна служба у нас працює цілодобово. Телефон – 067 481 05 75.

– Які проблеми, на  Вашу думку, заважають діяльності ковельських комунальників?

– Безкультур’я  декого з ковельчан, небажання дбати про чистоту і лад в місті. Хоча всі на словах хочуть жити, як в Європі, іноді на ділі поводяться гірше, аніж деякі африканські племена.

Так, буквально вчора у парку імені Тараса Шевченка якісь варвари спиляли декоративну ялинку. І це при тому, що сьогодні ніякого дефіциту в зелених деревцях немає – ними переповнені наші передсвяткові базарчики. Для декого поганою звичкою стало плюндрувати місця відпочинку ковельчан, перевертати і нищити урни для сміття тощо.

Час зрозуміти: благоустрій Ковеля – справа кожного мешканця міста, а не лише влади, працівників комунальних підприємств. Хотілося б більше дієвої допомоги отримувати від правоохоронних органів.

– Що ж, дякуємо за розмову і бажаємо витримати зимовий іспит на «відмінно».

Розмову вів Володимир Петрук.

Фото Ольги Стеблевець і Мирослава Данилюка.

 

Парк снігоочисної техніки ТзОВ «К. П. «Верес»
Парк снігоочисної техніки ТзОВ «К. П. «Верес»


Тут ще кілька днів тому росла ялинка
Тут ще кілька днів тому росла ялинка

 

 

Коментарі
23 Грудня 2017, 17:25
"Фсьо схвачєно, за фсьо проплачєно"!
23 Грудня 2017, 17:31
Олександр Сергійович, і про яке забезпечення піщано-соняною сумішшю ви говорите??? Те, що ви на паперах її закупили у "Артемсіль", це ще не означає що ТзОВ "Верес" нею забезпечений, а отже і все місто...(( Шкода, що наша влада на все закриває очі...Але рано чи пізно вас виведуть на чисту воду разом із Вересом.
23 Грудня 2017, 17:47
ви вже з вами подібними роками виводите на чисту воду Балака, Товстигу та інших чиновників і все безтолку. досить тріпатися!
23 Грудня 2017, 17:51
Кажеш служба працює цілодобово??? Брехун...Сутками ніхто телефон не піднімає навіть...Про яке якісне обслуговування ти говориш????Про откати,да я согласен, но не про роботу....Сором і ганьба!!!! Ще через рік наше місто перетвориться на смітник.
23 Грудня 2017, 18:09
а хто має слухавку брати, ти придуре? Всі на уборці!!!
23 Грудня 2017, 18:16
А деспетчера нахера тримати в штаті не скажеш??? Щоб сніг чистив???
23 Грудня 2017, 18:50
кОЛИ ТА БРЕХЛИВА ну не будемо казати хто, бо текст модератор, працювала заступником мера, то чомусь не дбала про економію коштів. Згадайте як сніг зимою тракторами Ідеї ( козака), як багатотонні махіни крамсали бруківку біля Фокстрота, а весною ту бруківку міняли. Ти, праведник, ти тоді думав про державні кошти? ти тоді про свою кишеню думав, *****Ану згадай, як ти пропонував нещодавно, покрівельникам віддати тобі 30% від заробітку і ти даси любу суму, ПРОЗРЄВШИЙ ТИ НАШ. давай зрізвані дерева порахуємо- невинність ти наша. А розкажи, чому від ваших послуг відмовились майже 50 % будинків, які ви підлогом і обмано разом з Товстигою прихапали для обслуговування. А ті срачі по парках і будинках!!!! Гниле сміття ще зараз лежить по дворах. А покажи техталона сміттєвоза. Вас викрили, що ваші машини їздять по фальшивих документах. так і цьой не зі своїми номерами їздить. Балак, ти є БАНДИТ. Недарма тебе з міської ради поперли. Радій тому, що не посадили. Перестань дурити ковельчан. Всі вже добре знають тебе. ДО ТЕБЕ НІХТО ПРАЦЮВАТИ НЕ ПІДЕ, ТИ Є БРЕХУН.
23 Грудня 2017, 18:51
кОЛИ ТА БРЕХЛИВА ну не будемо казати хто, бо текст модератор, працювала заступником мера, то чомусь не дбала про економію коштів. Згадайте як сніг зимою тракторами Ідеї ( козака), як багатотонні махіни крамсали бруківку біля Фокстрота, а весною ту бруківку міняли. Ти, праведник, ти тоді думав про державні кошти? ти тоді про свою кишеню думав, *****Ану згадай, як ти пропонував нещодавно, покрівельникам віддати тобі 30% від заробітку і ти даси любу суму, ПРОЗРЄВШИЙ ТИ НАШ. давай зрізвані дерева порахуємо- невинність ти наша. А розкажи, чому від ваших послуг відмовились майже 50 % будинків, які ви підлогом і обмано разом з Товстигою прихапали для обслуговування. А ті срачі по парках і будинках!!!! Гниле сміття ще зараз лежить по дворах. А покажи техталона сміттєвоза. Вас викрили, що ваші машини їздять по фальшивих документах. так і цьой не зі своїми номерами їздить. Балак, ти є БАНДИТ. Недарма тебе з міської ради поперли. Радій тому, що не посадили. Перестань дурити ковельчан. Всі вже добре знають тебе. ДО ТЕБЕ НІХТО ПРАЦЮВАТИ НЕ ПІДЕ, ТИ Є БРЕХУН.
23 Грудня 2017, 18:57
скоро в прокуратурі про все розкажеш. ковельчани твої "подвиги" вже знають
23 Грудня 2017, 19:07
Коли вже поступить те ваше "скоро"??? Коли ви занесети в прокуратуру, СБУ чи в поліцію ФАКТИ, подасте документи в присутності журналістів та громадських активістів??? Скільки можна язиками ляпати про порушення з боку Вереса, БАлака, Товстиги?!
23 Грудня 2017, 19:11
Сказав би правду, що за хабарі все виграв)))
23 Грудня 2017, 19:53
вже неодноразово закликали контролюючі органи провести аудит фінансової діяльності комунальтного відділу. Достатньо тільки звірити, на яку суму був виграний тендер Вересом на 2017 рік, і скільки бабла йому відвалили. І все, більше нічого не треба. Писати акти НЕВИКОНАНИХ робіт зможе кожен. але хтось має і відповідальність за це нести.
23 Грудня 2017, 20:02
А що у Ковелі немає депутатів, щоб ініціювати таку перевірку? Що їм для цього треба?! Хіба слабо самим перевірити всі документи по проведених тендерам?
23 Грудня 2017, 21:38
Те падло не помер своєю смертю.....
23 Грудня 2017, 23:24
перевірка була і виявила величезний фальсифікат по наявності техніки в КП Верес. Про до було проінформовано мера міста. Але акт таємничим образом зник. запитайте в комунальному відділі.
23 Грудня 2017, 23:58
поки Балак брехав, його сміттєвоз не возив сміття бо сидів у болоті. А балак брехав що машина їздить.
24 Грудня 2017, 00:18
І чим ви посипати збираєтесь??? На фото 3 одиниці техніки придатні для очистки, ще 2-ма можна навантажувати і ні однієї для посипання піском чи сумішшю...як можна було виграти тендер??
24 Грудня 2017, 00:23
ви подивіться уважно на фото. там же тільки один трактор має ознаки життєдіяльності. А решта є металобрухтом. Вона заводилась мінімум років 5 тому. Коли Баланда був заступником мера, він збирав всю техніку з ЖЕКів, Добробуту і робив огляд техніки на предмет готовності до зимового періоду. Чого він тепер не робить цього. Це мав би зробити Стернійчук з Дудкою. Зібрати всю снігоприбиральну техніку на площі перед міською радою і нехай народ побачить правду.
24 Грудня 2017, 10:49
а чому балак не сфотографував піщано- соляну суміш? Чи він її з собою в кишені носить? Брехло, воно і є брехло. Місто чекаї катастрофа. А кнрівництву міста грощі засліпили очі і затьмарили розум. Як казав Яник- ОСТАНОВИТЕСЬ!!!! ОСТАНОВИТЕСЬ!!!! ОСТАНОВИТЕСЬ!!! !ОСТАНОВИТЕСЬ!!!! ОСТАНОВИТЕСЬ!!!!ОСТАНОВИТЕСЬ!!!!
24 Грудня 2017, 11:23
Ще одне прозорливе падло з михайліського Гундяєвського притону
24 Грудня 2017, 11:33
Де Бакал, там пісєц. Злодій і сраколиз.
24 Грудня 2017, 17:04
Розкрийте очі,шановні! Яке посипання, де ви його бачили? О 8-00 ранку ,у дні, коли трохи примерздо ні однієї людини на протуарах не було, ніхто не посипав, перехожі пересувались як на катку, падали. У той день, коли йшов сніг, якийсь маленький тракторець зі щіткою їздив по бульвару Л.Українки.Бачили б ви,як він працював,сміх і гріх, результату ніякого, після його роботи пересуватись тротуаром було просто неможливо.Який керівник у " Вересу" такі й працівники. Він тільки репетувати вміє, кричить,як навіжений. Працювати, це не в кріслі сидіти у міській раді. Терміново перевірити результати тих виграних тендерів. А Ви, пане Кіндер, любими способами хочете витягти з ями банкрутства такого керівника, тому й його горе " Верес " виграє тендери. Немає у Вас ні сорому ні совісті. Свої особисті гроші так не викидали б на вітер. Але за все наступає розплата. Ви це дуже добре знаєте.
25 Грудня 2017, 06:18
Всю петушню з поганяйловим Балак на зундер