«Священна» машина не приїхала: у Ковелі знову проблема з вивозом сміття

23 Грудня 2017, 18:46
7495

У Ковелі знову нарікають на проблему вивозу сміття.

«На фото купа сміття. Це - не «свині», «бидло», «панаєхалі», «кудазтакимивєвропу» накидали, а люди, котрі чемно прийшли по графіку викинути сміття, але священної машини так і не дочекались. Балак здивований – мовляв як так машина не їздить?! виясню, доповім. Ага. Питання тільки кому», – пише Іван Трофимук на сторінці «Я люблю Ковель» у Фейсбук.

 



 

Також, у дописі чоловік цікавиться порядком переробки сміття у Ковелі з 1 грудня 2018. Оскільки згідно законодавства, з 1 січня 2018 року захоронення неперероблених побутових відходів забороняється. «Логічно, мали б почати сортувати сміття. У зв'язку з цим в кого які думки – тепер буде три рази в тиждень їздити по графіку по 5 машин (по одній для скла, паперу, металу, пластику і ін відходів) чи їздитиме одна й та ж, просто кожного дня збиратиме інший вид сміття? ВЕРЕС і далі займатиметься вивозом сміття після нового року?», – цікавиться він.

У Ковелі існує велика проблема облаштування місць для смітників, що доказує типова картина поблизу будинків. Коли розідрані пакети сміття і рештки валяються на траві і у калюжах.

 

Сміття на вулиці 40 років Перемоги, поблизу НВК №13
Сміття на вулиці 40 років Перемоги, поблизу НВК №13



 

Коментарі
23 Грудня 2017, 23:16
Ми не для того тендери вигравали, щоб сміття возити, а для того, щоб бабло мити з бюджету. Товстига- великий тобі ПРИВЄТ!!!
23 Грудня 2017, 23:56
це проблема не в Ковелі з вивозом сміття, а у Вереса. незаконнозареєстрована машина існує всього в одному екземплярі. І в разі поломки підмінного транспорту немає. А балак бреше, що він не знав, що машина не їздить. він добре знав, бо водій йому казав, що машина загрузла, бо їхала непередбаченим маршрутом. машина вивозила ліве сміття. але бозя все бачить. ось і посадив Господь машину в болото.
24 Грудня 2017, 11:06
ЧОМУСЬ ПО ВСЬОМУ МІСТУ ЛЕЖАТЬ КУПИ СМІТТЯ.Чи то немає кому вивозити чи місцяни почали більше смітити.А МОЖЕ СПЕЦІАЛЬНО ЗАКИДАЮТЬ МІСТО СМІТТЯМ ЩОБИ СКОМПРОМЕНТУВАТИ Верес
24 Грудня 2017, 11:07
Всі з прізвищем Балак мають бути утилізовані як непотрібне сміття
24 Грудня 2017, 12:54
верес сам себе компрометує брехливими обіцянками. баланда каже, що ЖЕки не навчились працювати по новому, тобто дешевше. А що може бути дешевше ніж загрібання грошей і невиконання умов тендеру. закріплена за Вересом територія не прибираєтиься місяцями, листя гниле до цього часу ще по дворах лежить. Ось вам і дешеві роботи. Коли нічого не робиш- витрати ноль. А бабло бюджетне капає. А потім Баланда йде до Товстиги, поплачеться, той дає вказівку ЖЕКам і ті за власні кошти витирають дупу Вересу.
24 Грудня 2017, 19:46
будинки обслуговуе Верес гроші платимо ВЕРЕСУ а сміття вивозить машина ЖЕКу
25 Грудня 2017, 06:14
Хтось подарує їм по скутеру
25 Грудня 2017, 12:50
То ще той БРЕХУН...
25 Грудня 2017, 14:56
брехун і казнокрад
12 Січня 2018, 17:32
А що заважає поставити все по європейському.спец. приміщення, баки. А то бігаєм ,, по совєтскому стадному інстинкту'',за сміттєвозом. Ці групіровки людей з сміттям в руках, показати В європі, в рубриці,, що це значить?"Позор ковельській владі.