У Ковельській районній лікарні запустили кисневу станцію та відкрили оновлене кардіологічне відділення

29 Грудня 2017, 18:00
7521

Сьогодні, 29 грудня, у Ковельському МТМО запустили кисневу станцію та електронно-оптичний перетворювач (ЕОП), відкрито оновлене кардіологічне відділення Центральної районної лікарні та автостоянку на подвір’ї лікарні.

Про це повідомляється на сторінці «Ковель МТМО» у Фейсбук.

«Завдяки встановленню сучасної кисневої станції відтепер подача кисню здійснюється безпосередньо до пацієнта в операційні, відділення та палати.

З придбанням ЕОП  хірургія виходить на новий ще більш сучасніший рівень», – зазначають у лікарні.

Нагадаємо, кисневу станцію доставили у Центральну районну лікарню ще у липні

 










Коментарі
29 Грудня 2017, 20:30
Нехай Кіндер нюхне кисню може мізги почнуть працювати правильно а то звик в Голандії різну шмаль нюхати
29 Грудня 2017, 20:42
Свята людина той Самчук, не про відкати а про людей думає. За довгі роки в медицині став головним лікарем. Живе на саму зарплату. Прокидається з думкою про людей і засинає про них же й думає. Всі палати безкоштовні всі аптеки на території лікарні працюють з мінімальним відкатом ой вибачте заробітком. Більше нам таких лікарів потрібно. Довгих років життя тобі безкорисна людино.
29 Грудня 2017, 21:36
Буде вам всім кисень безкоштовний, буде... той, що в повітрі...
29 Грудня 2017, 21:42
Тільки чогось до благодійної каси черга що вмерти можна два рази хто ці тарифи придумав може Самчук ні він порядний аж смердить на це все дивитися
29 Грудня 2017, 21:49
Лікуйтесь там де не смердить. Де все безплатно
30 Грудня 2017, 01:59
Мене теж Сом лікував -дуже добре допоміг,обіцяв допомогти усім із БЮТ
30 Грудня 2017, 02:00
Незабувайте про мене
30 Грудня 2017, 02:02
Де ти відьмовське створіння ховаєшся ми прийдемо і допоможемо
30 Грудня 2017, 02:35
Одним із пунктів пенсійної реформи є те, що українські пенсіонери не зможуть і працювати, і отримувати пенсію одночасно.<br/>Про це в інтерв'ю одному з видань заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, – інформує BusinessUA.Com.<br/>Він підкреслив, що працюючих пенсіонерів змусять обирати між роботою і пенсією. Поєднувати, як це було раніше, буде неможливо.<br/>«У всьому світі діє правило – або пенсія, або зарплата. Після проведення пенсійної реформи, коли пенсія стане достатньою, потрібно встановити правило – або ти працюєш, отримуєш зарплату і виходиш на пенсію трохи пізніше, але пенсія у тебе буде більше. Або ти йдеш відразу і отримуєш пенсію, але не працюєш», – зазначив міністр соцполітики Андрій Рева.<br/>Також він зазначив, що у разі, коли роботодавці оформлятимуть пенсіонерів неофіційно, то вони платитимуть штраф у розмірі 320 тисяч гривень.
30 Грудня 2017, 14:15
А в палатах платних що? Не показали
30 Грудня 2017, 15:50
Супер!!! Молодці!!! Хоть якийсь позитив і реальні справи!
30 Грудня 2017, 21:46
+100500
30 Грудня 2017, 21:52
Гарний і таки правдивий сарказм)))
30 Грудня 2017, 22:54
Мене Сом ЛІКУВАВ ЗА ГРОШІ.ГРОШВИ ЗАНЕСЛА ТА ВСЕ МАРНО.