У Ковелі створили комітет пенсіонерів-силовиків

31 Грудня 2017, 12:33
5751

У Ковелі відбулися збори пенсіонерів силових структур, які утворили Координаційний комітет пенсіонерів силових структур міста та району.

Про це повідомив у Фейсбуці депутат Ковельської міської ради п’яти скликань поспіль (1994-2010 рр.), колишній заступник командира військової частини А-1636, полковник у відставці, «афганець» та екс-очільник міської організації Партії регіонів Володимир Матвєєв.

За його словами, «головою комітету обрано полковника Шило В.Г., начальником штабу – підполковника Сущ В.Ф.»

Очевидно, мається на увазі колишній командир реактивного артилерійського полку А-3799 Шило В’ячеслав Данилович та колишній військовий комісар Ковельського об’єднаного міського військового комісаріату Сущ Василь Федорович.

«Основним завданням Координаційного комітету визначено захист законних прав пенсіонерів силових структур. Комітет визначив заходи і шляхи їх досягнення на січень 2018 року», – зазначає у дописі Володимир Матвєєв.

Коментарі
31 Грудня 2017, 15:24
А пажарнікі то тоже силова структура?
31 Грудня 2017, 15:34
Державна служба України з надзвичайних ситуацій (пажарнікі) підпорядковується Міністерству внутрішніх справ
31 Грудня 2017, 18:40
Чого про гівнюка Будкова Льошу забули без нього не так смердіти буде
31 Грудня 2017, 18:44
Колишній замполіт Сущ і колишній замполіт Матвєєв. Один хабарник часів комісарства, другий "партія регіонів" в Ковелі. Ну тепер назахищають.
31 Грудня 2017, 21:35
Так вони не не нас а себе захищатимуть
01 Січня 2018, 14:04
А звичайні пенсіонери на.....хрін нікому непотрібні
01 Січня 2018, 21:08
А ЗВИЧАЙНИМ ПЕНСІОНЕРАМ НІХТО НЕ ЗАБОРОНЯЄ ТЕЖ БОРОТИСЬ ЗА СВОЇ ПРАВА, СТВОРЮЮЧИ ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ. АЛЕ ЗАЗВИЧАЙ У НАС,УКРАЇНЦІВ,МЕНТАЛІТЕТ ТАКИЙ,ХАЙ ХТОСЬ ЗРОБИТЬ, А МИ ПОТІМ СКОРИСТАЄМОСЬ.ЗА ТАКУ ПАСИВНІСТЬ МАЄМО ТЕ,ЩО МАЄМО. ВГАДАЙ,ЩО РОБИЛИ Б НА ЗАХОДІ,ЯКЩО Б ГРОМАДЯНАМ НЕ СПОДОБАЛАСЬ ПЕНСІЙНА РЕФОРМА?А ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ ЗАРАЗ У НАС..... ДУМАЮ ВСІМ ЗРОЗУМІЛО.
01 Січня 2018, 23:53
Потрібно всі відмовитися від пенсії
02 Січня 2018, 16:23
Всі люди Ураїни повинні таким чином відстоювати свої права . А військові пенсіонери молодці , дали початок цим діям ... Якщо далі мовчати, то ми НЕЗАБАРОМ в повному обсязі будемо рабами-обслугою наших мужновладців і бандюг ...!!!
02 Січня 2018, 16:54
Мільйони українців вийшли на майдан в 2013 р. , щоб побороти диктатуру і узурпацію влади Януковичем і його оточенням , щоб Україна розвивалася в напрямку Європи , щоб покращився рівень життя пересічних українців. Що ми маємо сьогодні : - краще стали жити тільки ті ,хто стояв під час майдана на трибуні , решта стали жити на порядок гірше ніж до майдана. Тому цим військовим пенсіонерам ми повинні подякувати , що хоч якось організовуються щоб відстояти свої права у "корупцінованої революційної влади " .
02 Січня 2018, 17:02
Сьогодні не можуть призвати на службу навіть той мізер який запланований , чому ??? Патріотичне виховання серед молоді на дуже низькому рівні , ці військові над якими сьогодні влада в повному смислі цього слова знущається ,( низькі зарплати , відсутність житла , низькі пенсії) - не порадять вибирати професію захистника вітчизни . Ще раз хачу нагадати історичний вислів - ХТО НЕ ГОДУЄ СВОЮ АРМІЮ , БУДЕ ГОДУВАТИ ПРИМУСОВО ЧУЖУ ...!!!
03 Січня 2018, 21:07
При Яникові я отримував зарплату = 225$ , а тепер 119$ + ціни в рази більші на ЖКК , продукти , пальне і т.д. Питання , яку владу я буду підтримувати тепер ??? Розуміють всі крім нашого народнообраного ...