Поліцейський, що скоїв смертельну аварію у Ковелі – був тверезим

03 Січня 2018, 11:20
6841

Патрульний поліцейський, винуватець смертельної аварії у Ковелі, був тверезим за кермом. 

Як повідомила у коментарі «Волинь24» речниця волинських патрульних Ольга Бузулук, поліцейський не перебував на службі. Експертиза підтвердила, що патрульний був тверезим. 

Нагадаємо, 2 січня, близько 19 години, у Ковелі на вулиці Луцькій, водій BMW скоїв наїзд на ВАЗ, який рухався в попутному напрямку. Від удару ВАЗ відкинуло за межі проїзної частини, BMW також опинився у кюветі.

Водій та пасажир BMW вибігли надавати допомогу потерпілим з ВАЗ. 

45-річного водія шпиталізували. 33-річний пасажир, на жаль, загинув. Водій та пасажир BMW по медичну допомогу не звертались.

За словами інспектора патрульної поліції, у ВАЗа не працювали задні габарити, тож він його не помітив.

Щодо цього випадку триває слідство.

Коментарі
03 Січня 2018, 13:36
Якби тверезий поліцейський не сідав за кермо під мухою і не летів під 100 км/год, то помітив би жигуля і встиг би зреагувати. Те, що в жигуля не працювали задні габарити - не факт, а бородата відмазка...
03 Січня 2018, 13:41
А чому наш надмірно тверезий і ще більше законослухняний мєнт їхав на бляхах?
03 Січня 2018, 13:45
Тому що бляхі це законно!!! І наші патрульні це підтримують! Молодці!
03 Січня 2018, 14:11
Якщо наіхати ззаду на автомобіль то ясно що гаьаити не ьудуть горіти
03 Січня 2018, 15:06
ЕКСПЕРТИЗА ПОКАЖЕ ЧИ МІГ ВОДІЙ БМВ ПРИ ШВИДКОСТІ 50/КМ.ГОД., ПОБАЧИВШИ ПЕРЕШКОДУ, ЗУПИНИТИСЬ. <br/>ПРИ ЦЬОМУ, НАЯВНІСТЬ ОСВІТЛЕННЯ У ПЕРЕШКОДИ (НАПРИКЛАД ВАЗ) НЕ МАЄ ЗНАЧЕННЯ, КРІМ ЦЬОГО ВАЗ ОБЛАДНАНИЙ ЗАВОДСЬКИМИ СВІТЛОВІДБИВАЧАМИ, ТА БМВ МАЄ СВОЄ ОСВІТЛЕННЯ, І ВОДІЙ МАЄ ПЕРЕДБАЧИТИ БЕЗПЕЧНУ ШВИДКІСТЬ.
03 Січня 2018, 15:10
майже вся вулиця має вуличні фанарі
03 Січня 2018, 15:18
Мусор є мусор , після Нового Року мабуть ще не попустило підара!
03 Січня 2018, 15:18
Від удару відкинуло ВАЗ в кувейт і автомобіль BMW опинився в куветі !!! При допустимій швидкості такого не могло б і статися, даже якби і не світили габарити !!! Хоча це гнилі відмазки !!!
03 Січня 2018, 16:47
Щоб не відповідати за вбивство - вдягни погони!
03 Січня 2018, 17:03
Ти бовдур, ВАЗ не мiг опинитись в Кувейтi томущо це далеко (персицький залив). Правильно писати в куветi.
03 Січня 2018, 17:37
Не згоден з Вами . ВАЗ якраз в Кувейті дуже міг бути, бо при Союзі їх туди на екпорт відправляли пачками. Особливо Ниви і старі 2102 та 2103.
03 Січня 2018, 17:39
Водій BMW допомоги не надавав а скоріше вимкнув габарити
03 Січня 2018, 17:40
В ВАЗ 2104
03 Січня 2018, 18:49
люди люди схаменіться чого ви такі жорстокі в людей біда а ви. . . так дійсно хтось вірно написав, чому поліцейський і на бляхах, всі бляхи потрібно заборонити а то на дорозі бозна що робиться, якщо цей коп був п'яний то так потрібно відразу садити а якщо ні то від аварії ніхто не застрахований і я думаю в ковелі нормальний начальник поліції він не допустить фігні і винні будуть покарані.
03 Січня 2018, 19:07
Поліцейський, що скоїв аварію - двулічна особистість. Габарити світили. Це була робоча машина. Чоловік, що помер - мій родич. Молодий, 32 роки. Хотів жити, а його нахабно збили і не допомагали витягувати з машини, а нахабно кинув бичка на місце аварії. Як взагалі допусимо на швидкості їхати в межах міста, враховуючи, що далі його чекала звилиста дорога. Як самому набидло жити то це його діло, але за забране життя повинен понести покарання!
03 Січня 2018, 19:10
Я цього мусора знаю він і на чергування під мухою заступає
03 Січня 2018, 19:17
треба таких безмозглих людей як ти позабороняти, а ще краще ліквідувати і на добриво! Тоді може в країні щось зміниться!
03 Січня 2018, 19:33
Де ви бачили тверезого мусора
03 Січня 2018, 19:42
На швидкості 150 тяжко помітити авто яке рухається в попутному напрямку на 100 км повільніше
03 Січня 2018, 20:30
Якби мент був тверезий, то він би втік з місця ДТП і чорта з два його б по бляхах вирахували. А раз не зміг, то значить випив не менше пляшки оковитої.
03 Січня 2018, 20:51
То просто жигуль різко загальмував
03 Січня 2018, 21:08
Ви вчорашню погоду забули? Чи це не є однією із причин аварій що сталися в вечірній період ... Як стан потерпілих краще скажіть! Родині загиблого сили щоб пережити горе. ....
03 Січня 2018, 21:14
Самий короткий анекдот - мусорок не при виконнанні ,на БМВ З номерами &quot;євробляхиж&quot; тверезий ...
03 Січня 2018, 21:16
Кароче мусор не при делах
03 Січня 2018, 21:17
І ВЗАГАЛІ МУСОРОК БУВ В ІНШОМУ МІСТІ А МАШИНА САМА ПОЇХАЛА
03 Січня 2018, 21:18
Все буде добре
03 Січня 2018, 21:37
Їхав він під 180-т, крутого ще себе корчив вчора(( а сьогодні соплі розпустив &quot;мабуть храбрость пропустила&quot;!! Деньгі придлагає родичам..
03 Січня 2018, 21:51
Менти як були під.. так і залишилися,форма гнилі не прикриє
03 Січня 2018, 21:51
Менти як були під.. так і залишилися,форма гнилі не прикриє
03 Січня 2018, 23:07
Я теж колись був великим продажним під....Став маленьким
03 Січня 2018, 23:16
А знаєте що саме страшно те, що на місці людини яка загинула, може бути кожен з нас. Але правильно зробили, що відразу підключили засоби масової інформації, тому є надія , що винуватець буде покараний.Щирі співчуття родині загиблого.
03 Січня 2018, 23:25
Здохни поганий мусор...І всі незгідні!!!
03 Січня 2018, 23:26
Всі ми розуміємо що сталося
03 Січня 2018, 23:28
Мусор раз мусор на все життя
03 Січня 2018, 23:29
Мочкануть падлу
03 Січня 2018, 23:31
Яке прізвище міліціонера?
03 Січня 2018, 23:32
І ДЕ ЖИВЕ
03 Січня 2018, 23:33
І ЯКЕ ЗВАННЯ МАЄ ЙОГО ТАТО
03 Січня 2018, 23:44
Тато всього навсього директор фірмочки
04 Січня 2018, 00:46
Потрібно бути людиною а не мусором
04 Січня 2018, 00:49
ТИМ що їхали в жигулях геть було до дупи ментовське БМВ ЯКЕ ГНАЛО ПОЗАДУ НА ВСІХ ПАРАХ
04 Січня 2018, 01:33
А я думаю чого в Харькові хитрим мусорам до коліс гранати чіпляють.І чогось до всіх чотирьох.
04 Січня 2018, 01:36
Люба смерть навіть звичайної домашньої тваринки за чиєїсь вини не має виправдання
04 Січня 2018, 01:38
Продам освячені ікони та оберіги- для поліцейських знижки
04 Січня 2018, 02:11
Співчуття сім'ї загиблого!!!Тримайтеся і недайте щоб цю справу замнули, винний має бути покараний!
04 Січня 2018, 02:12
Скільки я душ погубила за гроші а тепер мабуть мій час прийшов
04 Січня 2018, 09:33
Пийте хлопці, пийте за кермом ,знову свята йдуть.Незабувайте про обмеження швидкості в населенному пункті до 150 км
04 Січня 2018, 09:34
Здається мер домовився про розширення кладовища
04 Січня 2018, 11:26
Прочитав коменти. Висновок - країна бидла, яке ніколи не стане людьми. Нормальні люди покидають цю територію (країною не назвеш), і правильно роблять.
04 Січня 2018, 11:37
Якби всі при мусорах виїхали
04 Січня 2018, 13:40
друзі дуже радує що ви підтримуєте не нашу ПОЛІЦІЮ а простий народ...скажу вам правду пасажир це мій друг якого нажаль уже неповернути хочу сказати вам що він помер відразу на місці а не в лікарні як пишуть різні джерела коли сталася ця подія то з луцька поприїжала БЛАТАТА і цього &quot;безпорушного поліцейського&quot;відразу відпустили після експертизи так він справді був тверезий але аж ніяк невиправдовує його людини яка хотіла жити і вміла наповну жити немає...
04 Січня 2018, 14:20
Ая-яй, як вам шкода, що порушник -поліцейський був тверезим! Поясніть, що означає &quot;БЛАТАТА&quot;? І як би Ви поводили себе, якби аварію спричинив &quot;простий дядько&quot;, а не людина в погонах?
04 Січня 2018, 14:45
Простий дядько , є простий дядько .Він інших не судить і не призиває до порядку, крім своїх дітей . А цей &quot;блюститель&quot;, що таке особисто допустив - це ганьба всій реформованій поліції , це плювок в обличчя всім платникам податків за гроші яких він отримує платню...Різницю відчуваєте ...
04 Січня 2018, 16:47
дійсно почитавши коменти зрозуміло що 98 % населення країни яке складається з озлобленого бидла! Накинулися на того нещасного поліцейського (так він винуватий і має відповісти за це!!!) на місці якого міг бути хто завгодно! Тоді б мабуть не було б такого поносу тут в коментарях (максимум 1-2 коментарі і пару сотень переглядів).
04 Січня 2018, 17:25
Я так розумію і висловлююся твоїми словами : - що перше бидло це Ти, раз так говориш про людей . Запам'ятай сам і передай своєму оточенню , що кожна людина має право вільно висловлювати свою думку .
04 Січня 2018, 18:12
Це ж на якій швидкості потрібно їхати щоб так машину знести??? Що аж пасажир загнув! Як патрульна поліція може накладати штраф та говорити про якесь дотримання закону, коли самі ганяють 160 по місту??? Помер батько 4 дітей, а от винуватця навряд чи покарають, не здивуюсь якщо навіть з поліції не звільнять.
04 Січня 2018, 19:33
Ви коли пишете новини то пишіть тількі правдиві факти.По перше водій бмв гнав 150 по друге він був під наркотичним впливом і це така наша поліція.Ніякої допомоги водії бмв не надавали і є свідкі.Цей гад вбив чоловіка моєї куми.І хай як там не прикриває поліція луцька свого співробітника кара його чекає як не людська то Божа!
04 Січня 2018, 23:13
Самі наркотики йому продавали? На &quot;Візир&quot; його ловили? Не захищаю цього чоловіка - він повинен понести сувору відповідальність, але не потрібно, як сказав один з дописувачів &quot;поносити&quot; дурницями, які придумали самі.
05 Січня 2018, 11:40
Жигуль то гроб на колесах. Краще стара євробляха за ці ж гроші,ніж ризикувати життям. А поліцеиські навіть на патрульних машинах до перехстя прискорюють хід з проблиск.маячками ,а після перехрестя ,їдуть повільно, при чому будуть 5 раз їхати 5 раз з проблиск маячками. То або шикарно працюють або злоупотребляють своєю перевагою в русі. Особливо срібнии пікап
05 Січня 2018, 13:25
кажуть що починають вішати вину на водія жигулів! є якась достовірна інформація? нехочеться допусти що винний ходив на волі, а невинний сидів за гратами((
05 Січня 2018, 14:52
Ну дуже цікаво хто ж такий цей мент,фамілія імя,хто ж його батько,і ,що за фірма.Народ Гондураса бажае знати цих &quot;хероїв&quot;, скажіть люди добрі хто вони,ці нелюди???
05 Січня 2018, 15:32
Водій поліцейський Пархонюк Богдан Володимирович, 20.12.1994 р.н., який проживає у с. Дубове, є сином Пархонюка Володимира Федоровича - керівника сільськогосподарського ТОВ &quot;Україна&quot; (с. Дубове).
05 Січня 2018, 23:46
значет ты реально гандон человек отслужыл в ато а ты хуйло дома его захуярил ! значеть так МУСОРА погань ждите на суд линча!
05 Січня 2018, 23:50
ВЫ ПОДДОНКИ мусора нех тут писать всякую чуш кто и куда с какой скоростью ехал !Чмо ЕБАНЫЙ муссор зах ...атошника ПАДЛО жди и твои пускай ждут НУ ПРОСТО все што взреваетса ХУЙЛО!
05 Січня 2018, 23:55
мент на евро бляхах всi знають добрий мент мертвий! лежаий труп!
06 Січня 2018, 00:00
ЕСЛИ ТЕБЕ ИЗВЕСТНО САСУНОК ШТО ТАКОЕ АТО! У ТЕБЯ ДВА ВЫХОДА ЛИБО ТЫ САМ ЛИБО ТЕБЯ!
06 Січня 2018, 00:09
ви дебiли е вiдео з вога та шиномонтажки воно буде в судi !та вже знято ще е в торгового як лазять по машинi та виключають свiтло все на вiдео та не як надають помощь а мент курить та кидае в жигулiбичкi знято на 2-х тел.
06 Січня 2018, 00:25
та щоб рiдних твоiх чмо типо тебе захуярило та вибачення на другий деннь коли протрезвiв попросив хочеш реальну стрелку я обiцяю все ок! я сам тобi куплю 2на 1.5 сука! якщо зможеш то уйобуй хочуть твоi мусора пробють мiй айрi адрес ЗДОХНИ ХУЙЛО!
06 Січня 2018, 00:36
хуйло жди вгостi! не досебе то до батькiв!
06 Січня 2018, 01:49
Кажуть мусор за пляшкою їхав
06 Січня 2018, 01:50
Нормальні люди Новий рік місяць святкують
06 Січня 2018, 02:07
Я такой молодой...
06 Січня 2018, 02:09
Победим вражину супостата
06 Січня 2018, 12:14
І чому відношення у нас до мусоров як і до попів московії
06 Січня 2018, 12:26
на якому мiсцi? обдолбаному по встречке 150,звiсно каждий!люди ви чего?раньше були мусора ментами,а зараз це бидлота з грязI в князья нiякого людського. пишуть тут на пiдтримку того гандона або його родичi,або мусора( ПIДАРИ)!
06 Січня 2018, 19:08
Деякі мусорьонки думають що непогано та надовго влаштувалися.Нехай поки їдять кутю...
06 Січня 2018, 19:10
В коня теж голова велика та й свиня нічого довбешку має
06 Січня 2018, 19:11
Я так розумію що мусора вже майже відмазали
06 Січня 2018, 20:24
Знову прийме на душу осідлає євробляху і вишивати по місту
06 Січня 2018, 20:42
вiдмажуть то на волi вальнуть це точно!
06 Січня 2018, 22:00
Непющий мусор і нахаляву
06 Січня 2018, 22:01
Хіба що нова поліція
06 Січня 2018, 22:36
Мама я мусора люблю!!!
06 Січня 2018, 22:48
Любви все возрасты покорны;<br/>Но юным, девственным сердцам<br/>Её порывы благотворны,<br/>Как бури вешние полям:<br/>В дожде страстей они свежеют,<br/>И обновляются, и зреют -<br/>И жизнь могущая даёт<br/>И пышный цвет и сладкий плод.<br/>Но в возраст поздний и бесплодный,<br/>На повороте наших лет,<br/>Печален страсти мёртвый след:<br/>Так бури осени холодной<br/>В болото обращают луг<br/>И обнажают лес вокруг.
07 Січня 2018, 11:32
Мусор куті вже нажерся
08 Січня 2018, 07:42
Мусорок бичка надмінно кинувши подумав що він є безсмертним і заговореним ?! НУ -Ну сказав коник Миколи Приживальського.
09 Січня 2018, 06:19
Мусора теж срати ходять...