Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Велицьк: обговорили можливості розвитку громади, молочних кооперативів та залучення інвестицій

14:20 05.01.2018
744

У середу, 3 січня, команда Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування із робочим візитом побувала у Велицькій об'єднаній територіальній громаді, що у Ковельському районі.

Про це інформує Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування.

Під час зустрічі із головою Велицької ОТГ Віктором Ковальчуком та проектним менеджером Оленою Васильєвою директор Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування Анатолій Пархом’юк наголосив на важливості прискореного економічного розвитку ОТГ. Серед пріоритетів – залучення інвестицій, енергозбереження, міжмуніципальне співробітництво та створення сільськогосподарських кооперативів.

Голова Велицької ОТГ Віктор Ковальчук розповів, що реальної потреби у створенні у громаді комунального підприємства, яке б опікувалося питанням поводження із твердими побутовими відходами немає, але є сенс у рамках міжуніципального співробітництва у співпраці у цій сфері із Голобською ОТГ.

Також, за словами голови об’єднаної територіальної громади, є активісти, які цікавляться створенням молочних кооперативів.

Експерт із регіонального розвитку Петро Гоцалюк наголосив, що створення кооперативів має стати одним із пріоритетів для волинських аграрних ОТГ.

Голова Велицької ОТГ Віктор Ковальчук також зауважив про важливість аудиту землі для збільшення інвестиційної привабливості громади. «Велицьк відкритий для інвесторів», – резюмував Ковальчук.

;
Коментарі

Смотрящий

20:56 05.01.2018

Що Вітьок тільки но став і давай
махінаціями займатися. Прокурора не пускаєш. Ти що з себе корчиш. Нам потрібні такі козли відпущенці.

рибак

04:46 08.01.2018

Класна там раніше водойма була.Справжнє водосховище.Багато гектарів окультуреного водного плеса вистачало всім.

19 вересня
Сьогодні
Вчора
17.09.2018
16.09.2018
15.09.2018
14.09.2018
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин